Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

501. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-133#post-49799008
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

3. TAKIM : Karne notu 46 olduğu için sınıfı geçemedi, bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Analiz raporu:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-37#post-49736642

4. TAKIM : Karne notu 39 olduğu için sınıfı geçemedi, bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Analiz raporu:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-37#post-49736671

ETAP NOTLARI

3. TAKIM
EFEMMMMM86 ile ilgili olarak;
3 kez kilo bildirmemek diskalifiye sebebidir. Karar defterinde yer alan kurallara lütfen uyunuz. Üyenin adını diskalifiye listesine eklledim ve sonuç listelerinde de düzenledim, bilginize.

4. TAKIM
Burçak41 ile ilgili olarak;
Mezuniyet talebini iletmişsiniz. Karne için gerekli %80 başarı oranına ulaşamadığından mezun olamaz.
Talebi iletmeden önce, kontrol etmek benim değil sizin sorumluluğunuzdur, lütfen daha dikkatli olunuz.
Bu durumda devam mı ediyor yoksa ayrılıyor mu, lütfen bildiriniz.

10. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 10. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:

Yarışmamız 501. Etap birincisi 9. Takımdan dagyolu arkadaşımızdır.

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-133#post-49799008

GENEL

• Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

3. TAKIM : Karne notu 46 olduğu için sınıfı geçemedi, bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Analiz raporu:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-37#post-49736642

4. TAKIM : Karne notu 39 olduğu için sınıfı geçemedi, bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Analiz raporu:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-37#post-49736671

ETAP NOTLARI

3. TAKIM
3 kez kilo bildirmemek diskalifiye sebebidir. Karar defterinde yer alan kurallara lütfen uyunuz. Üyenin adını diskalifiye listesine eklledim ve sonuç listelerinde de düzenledim, bilginize.

4. TAKIM
Mezuniyet talebini iletmişsiniz. Karne için gerekli %80 başarı oranına ulaşamadığından mezun olamaz.
Talebi iletmeden önce, kontrol etmek benim değil sizin sorumluluğunuzdur, lütfen daha dikkatli olunuz.

10. TAKIM

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/
Ellerine sağlık canım

GENEL

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

ETAP NOTLARI

3. TAKIM

4. TAKIM

10. TAKIM

Screenshot_20170123-013844.png

Burcak41 isimli üyeyi buradaki bilgilere göre mezun etmek istedik ilk giriş kilosu 53 hedefi 48 kg yüzde 80 i 4 kg yapıyor yani 49 olması mezuniyet için yeterli. Farklı bir bilgi yoksa sorun yok gibi görünüyor.

Abla cenazesi var kaptanlık insiyatifimi kullandım çünkü çabalayan bir üye diye kusura bakma yeni gelebildim biraz yoğunluğum vardı

Mazeretsiz 3 kez bildirimde bulunmama durumum da diskalifiye söz konusu zaten.
Üyenin cenaze gibi önemli bir mazereti varmış , bunu da sana bildirmiş.Sende bunu bildirseydin bu karışıklık olmazdı kaptanım.

Yalnız Etap değerlendirme raporunda , üye diskalifiye listesine eklendi yazıyor .

Bilgine .

Mazeretsiz 3 kez bildirimde bulunmama durumum da diskalifiye söz konusu zaten.
Üyenin cenaze gibi önemli bir mazereti varmış , bunu da sana bildirmiş.Sende bunu bildirseydin bu karışıklık olmazdı kaptanım.

Yalnız Etap değerlendirme raporunda , üye diskalifiye listesine eklendi yazıyor .

Bilgine .

Yapacak bişey yok cnm kural kuraldır yani en son girdiğinde cenazesi olduğunu söyledi ama yaklaşık 1ay oldu sonra iletişim olmadı hiç

Yapacak bişey yok cnm kural kuraldır yani en son girdiğinde cenazesi olduğunu söyledi ama yaklaşık 1ay oldu sonra iletişim olmadı hiç
canım cenazesi olduğunu söylediğinde izne ayırsaydın keşke şu an üye diskalifiye olmuş durumda liste harici katılımda bulunur veya döndüğü zaman diskalifiye olmuş üyeler için yapılan işlem uygulanır

canım cenazesi olduğunu söylediğinde izne ayırsaydın keşke şu an üye diskalifiye olmuş durumda liste harici katılımda bulunur veya döndüğü zaman diskalifiye olmuş üyeler için yapılan işlem uygulanır

Ama gelebileceğini söylemişti sonra da gelmedi bende cenazeden dolayı uğrayamadığını düşündüğüm için diskalifiye etmedim ama bilemiyorum ne durumda şu an çünkü en son girişi de 30 aralık yaklaşık 1 aydır yok

Ama gelebileceğini söylemişti sonra da gelmedi bende cenazeden dolayı uğrayamadığını düşündüğüm için diskalifiye etmedim ama bilemiyorum ne durumda şu an çünkü en son girişi de 30 aralık yaklaşık 1 aydır yok
Tatlım heralde yeni üyeydi, zaten 2 ay dolmadan izine ayıramazdın
Baya uzun bi zaman olmuş girmeyeli, bana göre 1 dk vakit ayırıp yinede haber verebilirdi

Daha sonra geri döner ve istikrar sağlarsa diskalifeye üyeye yapılacak kuralı uygulayabilirsin

Tatlım heralde yeni üyeydi, zaten 2 ay dolmadan izine ayıramazdın
Baya uzun bi zaman olmuş girmeyeli, bana göre 1 dk vakit ayırıp yinede haber verebilirdi

Daha sonra geri döner ve istikrar sağlarsa diskalifeye üyeye yapılacak kuralı uygulayabilirsin

Aynen öyle yaparım ablacım :KK60:

21. TUR / ÜÇÜNCÜ HAFTA

1. TAKIM
499. Etap => 0,033% => 1. NOTA

2. TAKIM
500. Etap =>0,207%=> 1. NOTA
501. Etap =>-0,097%=> 2. NOTA

3. TAKIM

501. Etap =>0,234%=> 1. NOTA

4. TAKIM

499. Etap => 0,274% => 1. NOTA
500. Etap =>0,240% => 2. NOTA => 1. SARI KART

5. TAKIM

499. Etap => -0,351% => 1. NOTA
500. Etap => ETAP BİRİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ

6. TAKIM

499. Etap => -0,425% => 1. NOTA
501. Etap =>ETAP ÜÇÜNCÜSÜ=> 1. NOTA SİLİNDİ

7. TAKIM

501. Etap =>0,227%=> 1. NOTA

8. TAKIM

499. Etap => -0,072% => 1. NOTA
501. Etap =>-0,038%=> 2. NOTA=>1. SARI KART

9. TAKIM
BAŞARILI :nazar:

10. TAKIM

499. Etap => 0,278% => 1. NOTA
500. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ

14. TAKIM
499. Etap => 0,145% => 1. NOTA
501. Etap =>0,224%=> 2. NOTA

4. Ve 8. Takım dışında sarı kart notu düşülmemiş toplight toplight kaptanım.

21. TUR / ÜÇÜNCÜ HAFTA

1. TAKIM
499. Etap => 0,033% => 1. NOTA

2. TAKIM
500. Etap =>0,207%=> 1. NOTA
501. Etap =>-0,097%=> 2. NOTA

3. TAKIM

501. Etap =>0,234%=> 1. NOTA

4. TAKIM

499. Etap => 0,274% => 1. NOTA
500. Etap =>0,240% => 2. NOTA => 1. SARI KART

5. TAKIM

499. Etap => -0,351% => 1. NOTA
500. Etap => ETAP BİRİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ

6. TAKIM

499. Etap => -0,425% => 1. NOTA
501. Etap =>ETAP ÜÇÜNCÜSÜ=> 1. NOTA SİLİNDİ

7. TAKIM

501. Etap =>0,227%=> 1. NOTA

8. TAKIM

499. Etap => -0,072% => 1. NOTA
501. Etap =>-0,038%=> 2. NOTA=>1. SARI KART

9. TAKIM
BAŞARILI :nazar:

10. TAKIM

499. Etap => 0,278% => 1. NOTA
500. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ

14. TAKIM
499. Etap => 0,145% => 1. NOTA
501. Etap =>0,224%=> 2. NOTA

4. Ve 8. Takım dışında sarı kart notu düşülmemiş toplight toplight kaptanım.
kaptanım hemen düzeltmeyi yaptım teşekkür ederim tablet olunca sıkıntı oldu işin kötüsü akşam üzeri telimi dülürdüm ekran kırıldı ve memlekette (küçük bir kasaba) yaptıramıyorum artık 1 hafta çocukların tabletinden ne kadar giriş yapabilirsem inş başka hatam yoktur

kaptanım hemen düzeltmeyi yaptım teşekkür ederim tablet olunca sıkıntı oldu işin kötüsü akşam üzeri telimi dülürdüm ekran kırıldı ve memlekette (küçük bir kasaba) yaptıramıyorum artık 1 hafta çocukların tabletinden ne kadar giriş yapabilirsem inş başka hatam yoktur

Eline sağlık canım.
Tel.içinde geçmiş olsun :)) insanın eli ayağı gidiyor tel bozulunca ... tövbe yarabbim:)

Yardımcı olacağım bir şey olursa buralardayım.

Iyi tatiller memlekette.

Eline sağlık canım.
Tel.içinde geçmiş olsun :)) insanın eli ayağı gidiyor tel bozulunca ... tövbe yarabbim:)

Yardımcı olacağım bir şey olursa buralardayım.

Iyi tatiller memlekette.
aynen yaa memlekette ekran kartını bulamadık banka işlemleri yapamıyorum nete giremiyorum ne büyük bir sıkıntıymış yaa
eğer performansla ilgili bir sorun olursa ilgilenebilirmisin sana zahmet ben cuma gecesi evimdeyim haftasonu yaptırırım artık

kızlar haftaya sonuc listesi hazırlama sırası bende fakat ben hafta sonu pc den giriş yapamıyorum telefonumda o işlermleri yapıcak kadar iyi değil nasıl yapabilirim pazartesi hazırlasam olur mu ? zaten ilk kez yapıcam tedirginim :KK43:

kızlar haftaya sonuc listesi hazırlama sırası bende fakat ben hafta sonu pc den giriş yapamıyorum telefonumda o işlermleri yapıcak kadar iyi değil nasıl yapabilirim pazartesi hazırlasam olur mu ? zaten ilk kez yapıcam tedirginim :KK43:
Tatlım kural olarak cumartesi 18.00 e kadar yapılması gerekiyor,Bu değiştirilemez.
Eğer sen bi sebeple yapamıcaksan takımından başka birinden rica edebilirsin.

her seferinde baska birine yaptırmak istemem iş atmak gibi.. neyse deneme yapıcam akşam inşallah yapabilirim :bicak:

Cuma günü bildirimler gelince hemen yapma imkanın var mı ? Bazen akşam 8 olmadan tüm sonuçlar gelmiş oluyor .

Telefondan da zor değil , önemli olan sıralamanın doğru olması ve bireysel sıralama .

Alkışı , nazar boncuğu süsü püsü olmasa da olur .

Kolay gelsin çok .

X