Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili kaptan arkadaşlar, karar defteri haftalık olarak diğer takım kaptanları tarafından yapılıyor ama buradaki cuma yarışlarının ortalamaların yüzdesi kontrol ediliyor mu?

Hiç sanmıyorum canım çünkü kurallarımız da öyle bir seçenek yok. Sorumluluk boşta yaniii, yine bir oylama zamanı geldi çattı :KK48:

arkadaşlar sonuç listesi hazır umarım hata yoktur
9. takım tebrikler 1. oldunuz takım olarak bireyselde de 5. takımdan medusa38 1. olmuştur
8. takımdan ozlemyb nin kilosu sabit mi? yoksa bildirimde mi bulunmadı? dikkatimi çekti @oynakbasi34 banucum bir bakarsan

Ellerine ve emeğine sağlık kaptanım :KK200:

Öyle olmasa da en azından bahar abla gelene kadar biri geçici olarak bakabilir. Ben yapardım ama maalesef bilgisayarım yok :KK43:
Baharın ne zaman geleceği yada tekrar gelip gelmiyeceği belli değil.
Artık burayıda okumadığı için ne düşündüğünü bilemiyoruz
En azından bunun bi açıklığa kavuşması lazım
Eğer devam etmicekse idarecilerin yeni bi editör ataması gerekir bana göre

9. takım tebrikler 1. oldunuz takım olarak bireyselde de 5. takımdan medusa38 1. olmuştur
8. takımdan ozlemyb nin kilosu sabit mi? yoksa bildirimde mi bulunmadı? dikkatimi çekti @oynakbasi34 banucum bir bakarsan
Teşekkür ederiz cnm

Ellerine emeğine sağlık

Ellerine sağlık cnm

İyi akşamlar herkese ...

toplight toplight karar defteri güncellenmesi yapılmadı .

Güncelleme yaparken ;

7.takım Yönetim Kadrosuna ,

Kaptan yardımcıları olarak .. DelyDoly DelyDoly ve Ahu060812 Ahu060812 eklemesi yapar mısın ?

Teşekkürler şimdiden .
evet canım özellikle bekledim sanırım 14. takımda da kaptan @hedef52 olacak başka takım kadrosunda değişiklik olan var mı arkadaşlar

evet canım özellikle bekledim sanırım 14. takımda da kaptan @hedef52 olacak başka takım kadrosunda değişiklik olan var mı arkadaşlar
arkadaşlar karar defterinde düzenlemeleri yaptım haber vereyim dedim
bu arada diskalifiye olan üyeler için benim önerim her takım kendi diskalifiye ettiği üyeyi listeye eklesin sizler ne diyorsunuz karar defterini düzenleyen kaptan mı?

arkadaşlar karar defterinde düzenlemeleri yaptım haber vereyim dedim
bu arada diskalifiye olan üyeler için benim önerim her takım kendi diskalifiye ettiği üyeyi listeye eklesin sizler ne diyorsunuz karar defterini düzenleyen kaptan mı?

Arkadaşlar geçen gün yazdığım konuyu mune ile görüştüm .
Bugün müsait olduğum ilk fırsatta tüm takım kaptanlarının isimlerini ileteceğim .
Beraber konf. görüşme yapalım dedi.
Bahar döner mi , yeni biri mi devralır ?

Çok emek var burada.. düzen bozulmadan deneyimli kaptanların toparlayacağını düşünüyorum :KK200:

Son düzenleme:
Arkadaşlar geçen gün yazdığım konuyu mune ile görüştüm .
Bugün müsait olduğum ilk fırsatta tüm takım kaptanlarının isimlerini ileteceğim .
Beraber konf. görüşme yapalım dedi.
Bahar döner mi , yeni biri mi devralır ?

Çok emek var burada.. düzen bozulmadan deneyimli kaptanların toparlayacağını düşünüyorum :KK200:
İyi yapmışsın canım.
Kendi adıma söylüyorum. Elimden geldiğince buranın düzenini devam ettirmeye çalışırım. Bir çok arkadaşımızın hayatlarına dokunup mezun ettik, çok da emeğimiz var. Boşa gitmesin dimi?

İyi yapmışsın canım.
Kendi adıma söylüyorum. Elimden geldiğince buranın düzenini devam ettirmeye çalışırım. Bir çok arkadaşımızın hayatlarına dokunup mezun ettik, çok da emeğimiz var. Boşa gitmesin dimi?

Akşam açarım konferansı dedi . Buralarda olun .:KK68:
Eksik gedik , gruplardaki mevcut sıkıntılar ... düzen bundan sonra nasıl işleyecek ve kimle işleyecek ... bütün kaptanlar üzerinde düşünsün bence.
Hep beraber konuşuruz .
Ben çok yeni sayılırım kaptanlıkta ama eminim burda sen ve senin gibi uzun zamandır emek/gönül vermiş arkadaşlar var.
Birinin ya da birilerinin tekrar görev üstlenmesi gerekebilir .

Akşam açarım konferansı dedi . Buralarda olun .:KK68:
Eksik gedik , gruplardaki mevcut sıkıntılar ... düzen bundan sonra nasıl işleyecek ve kimle işleyecek ... bütün kaptanlar üzerinde düşünsün bence.
Hep beraber konuşuruz .
Ben çok yeni sayılırım kaptanlıkta ama eminim burda sen ve senin gibi uzun zamandır emek/gönül vermiş arkadaşlar var.
Birinin ya da birilerinin tekrar görev üstlenmesi gerekebilir .
canım çok iyi düşünmüşsün de konferans görüşme nasıl olcak buralarda cok eskiyim ama bunu hiç bilmiyorum

Kk ve püsküüt çok daha zor zamanlar geçirmişti. Üzüldüm böyle olmasına. Burda güzel arkadaşlıklar kurdum. Hala görüştüğüm insanlar var. Geldiğimde hala sevgiyle karşılayan. Bu günüme gelmeme destek olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Desteğiniz benim için paha biçilmezdi. Herkesin karnesiyle ayrılacağı güzel günler diliyorum tüm kk ya
Sevgilerimle

Gunaydin kaptanlarim bisey sorucam sizlere
14. takimdan bi yarışmacımız izne ayrılmıştı ama 10 kilo kadar almış ve izne ayrilali 6 ay olmus veya gecmis listeye hemen alabiliyo muyuz ve listeye aldigimizda yanina nasil bi not düşmememiz gerekiyor aslinda karar deferini de okudum ama anlamadim:KK23:

Gunaydin kaptanlarim bisey sorucam sizlere
14. takimdan bi yarışmacımız izne ayrılmıştı ama 10 kilo kadar almış ve izne ayrilali 6 ay olmus veya gecmis listeye hemen alabiliyo muyuz ve listeye aldigimizda yanina nasil bi not düşmememiz gerekiyor aslinda karar deferini de okudum ama anlamadim:KK23:
Izin süresi 6 ayı geçtiyse ve kilosunun yüzde 5 inden fazla geri aldıysa
Direk listeye alabilirsin cnm

Izine ayrıldığı kilo /bu cumaki kilosu /fark /yüzdesi ayrı kaldığı etap sayısına bölünecek

Izin süresi 6 ayı geçtiyse ve kilosunun yüzde 5 inden fazla geri aldıysa
Direk listeye alabilirsin cnm

Izine ayrıldığı kilo /bu cumaki kilosu /fark /yüzdesi ayrı kaldığı etap sayısına bölünecek
Saol canimm yani listeye aliyoruz ve aynen izinde kaldigi etap sayisina yuzdesini boluyoruz bu kadar dimi:KK23::KK60:

X