Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

canım tabikii elimizden geleni yaparız yalnız canım bu paylaşımı düzenli olarak takip etmen gerekiyor birde öncelikle karar defterini iyice okumanı tavsiye ederim haa birde biz moni kaptanımla özelden konuşup kardeş takım olmuştuk bizede de özellikle sorabilirsin kolay gelsin canım

Tamamdır bundan sonra KKda olduğum an burasıda takip edilecek :KK52: hemen karar defterinide okumaya başlıyorum :KK66: Başım sıkıştıkçada yapışırım :KK48:

Tamamdır bundan sonra KKda olduğum an burasıda takip edilecek :KK52: hemen karar defterinide okumaya başlıyorum :KK66: Başım sıkıştıkçada yapışırım :KK48:

Karar defterinide okudum :KK66:
hoş geldin banum. sen yapış biz yardıma koşarız. kardeş takım değilsekte mühim değil, benim takımdaki kızları elimden geldiğince her konuda eğitiyorum ben olmasamda bildikleri kadar yardım ederler :KK15:

Ellerine sağlık baharcım.7 takımdan @asfarovski arkadaşım 55olan hedefini 60yapmak istiyor.80kilo ile başladı,şimdi 70lerde.mümkün mü bu?
Elbette mümkün.
Defterimizde revize yapılamayacak sınır 1-2 kilo olarak belirtilmiş açıkça.
Yani üyemiz 55 olan hedefini, 62 kiloyken 60 yapmak isteseydi yapamazdık.
Hemen düzeltiyorum listemde.

seaBahAR seaBahAR baharcım. fulias mezun oldu onun yerine 14. takım kaptan yardımcısını nhtylz ile değiştirebilirmisin. şimdiden teşekkurler
Tamam tatlım, hayırlı olsun.
Normalde sadece Pazar günleri editliyorum defteri.
Ancak şimdi acil mesele var, o nedenle düzeltme yaparken ilgili güncellemeyi de yaparım.

seabahar aslında yeni gelen üyelere daha önce yarışıp yarışmadığını düzenli olarak soruyoruz ama sanırım bu kez gözden kaçtı sorumuz üyemizede kaptanımız sormuş izinli olarak devam etmesi gerektiğini bilmiyor anladığım kadarıyla yarıştığını hatırlıyor ama takım ve sene hatırlamıyormuş öncelikle çok özür dileriz gözümüzden kaçtığı için senide uğraştıracağımız için :KK43: ben affına sığınarak sonuç listelerini düzenleyip izinli üye dönüşü olarak düzeltiyorum hemen ayrıca takım ortalaması bireysel sıralama hepsini düzeltiyorum:KK23:
Ellerine sağlık. Bu durumda benim de haftanın birincisi notunu, performans uygulamasını ve karne notlarını düzeltmem gerekiyor. Başka bir şey yok sanırım.

Sevgili arkadaslar
410,etapta yeni üye olarak takıma gelen üyemiz gizembüşra 412, etapta sağlık problemleri nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı.
uzun zamandır bizimle birlikte ama listeye alamadık kurallar gereği...Yeniden listede olabilmesi için desteğinize ihtiyacım var.
1. takım EVET
2. takımEVET/HAYIR
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

Neslihancığım bizde oyumuzu kullandık :KK66: hayırlı olur inşallahda çok daha güzel kilolar verir takımarkadaşınız :KK66:
Oylama iptal olmuş ancak yine de hatırlatayım yeri gelmişken.
Oylamalara beni yazmıyorsunuz artık.

Bu arada arkadaşlar buradada duyurmam gerekiyormu bilmiyorum ama Kaptanımız Moni yoğunluğu bitip takımımızın tekrar düzenli olarak başına dönene kadar ( malum oğlunu evlendirecek :KK68: ) ben elimden geldiğince ricası üzerine takımla ilgilenmeye çalışacağım :KK66: ve biliyorum buradan her zaman sizlerden yardım alabilirim :KK68:( Zaten Sweetdimple adaşım her daim beni yönlendirir :KK60: )

Umarım sizler için bir sakıncası yoktur :KK66:
Kolay gelsin tatlım. Teşekkür ederiz.
------------------------------------------------------------

Genel Bilgi:
Üyenin izin hakkı yarışmaya katıldığı ansan itibaren 2 ay sonra başlar. Konu açılınca yine "bence" li cümleler kurulmuş. Defterde ilgili bölüme listeye katıldığı etap itibariyle olduğunu belirten bir not ekleyeceğim.

Vaktim yok ve yapacak bir çok iş çıktı. Sonra da analizlere geçeceğim.
Bekleyen özel mesajlar için özür diliyorum.
Yeniden giriş yapacak zaman bulduğumda, önce bu mesajda yazıklarımı yapıp sonra da özel mesajlara bakabilirim.
Görüşmek üzere.

Elbette mümkün.

Ancak şimdi acil mesele var, o nedenle düzeltme yaparken ilgili güncellemeyi de yaparım.

Ellerine sağlık. Bu durumda benim de haftanın birincisi notunu, performans uygulamasını ve karne notlarını düzeltmem gerekiyor. Başka bir şey yok sanırım.

Genel Bilgi:
Üyenin izin hakkı yarışmaya katıldığı ansan itibaren 2 ay sonra başlar. Konu açılınca yine "bence" li cümleler kurulmuş. Defterde ilgili bölüme listeye katıldığı etap itibariyle olduğunu belirten bir not ekleyeceğim.

Yeniden giriş yapacak zaman bulduğumda, önce bu mesajda yazıklarımı yapıp sonra da özel mesajlara bakabilirim.
Görüşmek üzere.
Çok teşekkürler baharcım,ellerine sağlık...

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-109#post-41979983
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
1) Performans uygulaması 14. tur / 2. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-12#post-41984196

2) Takım analizleri bu hafta başlıyor.
Her takım için analiz başlangıç etabı, bir önceki analizlerin son etabı olacaktır.
424. etap: 1. ve 2. takım
425. etap: 3. ve 4. takım
426. etap: 5. ve 6. takım
427. etap: 7. ve 8. takım
428. etap: 9. takım
429. etap: 14. takım ve Analiz genel sonuçları

1. TAKIM
1) Yukarıda bahsettiğim gibi bu hafta sizin takımın analizini yapacağım için kısa sürede cevaplamanızı rica ediyorum. :KK31:
maviaşk la ilgili olarak;
Bendeki genel listede aynı isimde bir yarışmacı var. Bilgileri şöyle:
2010 yılında 62,2 kilo ile üye olmuş.
8. takımda yarışmaktayken, 350. etapta 53,2 kilo ile izne ayrılmş.
Aynı yarışmacı olup olmadığını iletir misiniz? Eğer aynı üye ise lütfen gereğini yapınız.
Tabii buna bağlı olarak benim de bir çok düzeltme yapmam gerekecek.

2) Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 1. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok. :KK9: :nazar:

5. TAKIM

1) Bildiriminize dayanarak; kollontai adlı üyenin kilosunda tartı değişimi kaynaklı 2 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 70 kilodan 72 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize. :KK52:

2) 5.Takım üyelerinden toplight mezun oldu. :nazar: :KK9:
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-48#post-41987621
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

9. TAKIM
:nazar: :KK9:
9.Takım üyelerinden Syes mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-48#post-41992475
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

14. TAKIM
:nazar: :KK9:
14.Takım üyelerinden Fulias mezun oldu.

Daha önce mezun olduğu için karne hazırlanmamıştır.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 424. Etap birincisi; 1. Takımdan maviaşk arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
14. Takım : 1 Ceza Puanı (404. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.
mezuniyet hikayemi kısaca http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/page-7 yazdım haber vereyim dedim emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim

sweet cim ben yanlış mı anladım tatlım yeni üyenin listeye girdiği tarihten itibaren 2 ay değil mi süre öncesini dahil etmiyoruz mesela 9. takımdaki üyeyi tamamen örnek olarak alalım 410. etapta listeye girmiş sağlık sorunları sebebiyle 412. etapta mecburen diskalifiye olmuş eğer 412. etapta berilce kaptanım 3 kez bildirimde bulunmadı yapsaydı 415. etap olacaktı izne ayrılabilmesi için 418. haftaya kadar beklemesi gerekmiyor mu yoksa biz ilk takıma geldiği günü mü baz alacağız?

Bu benim de kafama takıldı dün okuduğumda ama sormayı unuttum...ben de anladığım ve uyguladığım şuydu.eyer 410.etapda listeye aldımsa 418.etapda izne ayırırdım...

Ben takıma katıldıkları günü baz almıştım arkadaşlar kusurabakmayın:KK23:

seaBahAR seaBahAR ve diğer takım kaptanlarım sonuç listelerini düzenleyip tekrar paylaştım birinci olan takım 7. takım olarak değiştirildi bireysel derecelerde değişti doğal olarak:KK66:
özellikle seabahar ve tüm takım kaptanlarımızdan karışıklık için özür dileriz :KK22::KK22:

Ellerine sağlık bitanem:KK60:

Bu arada arkadaşlar buradada duyurmam gerekiyormu bilmiyorum ama Kaptanımız Moni yoğunluğu bitip takımımızın tekrar düzenli olarak başına dönene kadar ( malum oğlunu evlendirecek :KK68: ) ben elimden geldiğince ricası üzerine takımla ilgilenmeye çalışacağım :KK66: ve biliyorum buradan her zaman sizlerden yardım alabilirim :KK68:( Zaten Sweetdimple adaşım her daim beni yönlendirir :KK60: )

Umarım sizler için bir sakıncası yoktur :KK66:

Hayırlı olsun cecomm her zaman bir tık uzağındayım seve seve :KK36::KK36:

Elbette mümkün.

Genel Bilgi:

Görüşmek üzere.

Kolay gelsin Baharcımmm .:KK36:

Veririz tabi sekercim. Bende nisanda 14 takima kaotanliga basladigimda endiseliydim ama hersey yoluna giriyor merak etme. Bizi kardes takim yazabilirsin. Takim kadron olusunca aramizda yaris filanda yapariz kaynasiriz olur biter :KK15:
Sağol canım
O halde baharcim 5.takımı ve 14.takımı kardeş yazar misin bize :KK200:

slm arkadaşlar.bıktım artık bu kilolardan iradesizliğimden verip geri almalardan.ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ayça kaya canan karatay kitapları dolabımda yatıyor.tamamen vermek istiyorum ama bu sefer vazgeçmeden pes etmeden geri almadan.kendime güvenim gelsin istiyorum.94 kiloyum inanmayacaksınız geçen sene kışa girerken 83 kiloydum.ama nereden başlayım bilemiyorum.bu gidiş durmazsa vinçle evden alınan diğer obezler gibi olacağım.kendimden sıkıldım.o koca göbeğimi kesip atmak istiyorum.diyetisyen maceralarım elime tutuşturulan listeler yaptığım zumbalar yürüyüşler ve pes etmeler.tek başıma baş edemiyorum.bana yardım edebilirmisiniz.

slm arkadaşlar.bıktım artık bu kilolardan iradesizliğimden verip geri almalardan.ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ayça kaya canan karatay kitapları dolabımda yatıyor.tamamen vermek istiyorum ama bu sefer vazgeçmeden pes etmeden geri almadan.kendime güvenim gelsin istiyorum.94 kiloyum inanmayacaksınız geçen sene kışa girerken 83 kiloydum.ama nereden başlayım bilemiyorum.bu gidiş durmazsa vinçle evden alınan diğer obezler gibi olacağım.kendimden sıkıldım.o koca göbeğimi kesip atmak istiyorum.diyetisyen maceralarım elime tutuşturulan listeler yaptığım zumbalar yürüyüşler ve pes etmeler.tek başıma baş edemiyorum.bana yardım edebilirmisiniz.
canım burdan değil yarışmalara katılmak isteyenler kısmından başvuru yapman gerekiyor ama sen direk 10. takıma git orda bekleniyorsun tatlım
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...akim-cuma-zayiflama-yarismasi.460862/page-525

X