Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tarifini ilk yazdığında okumuştum. Çokta hoşuma gitmişti. Bizde biraz değişiğini yaparız ama yoğurtlu olmuyor. Beğeneceğime eminim. Ama yine de sonucunu yazarım.
bı cok yapılısı varmıs canım bızde normalde annem bunun bı degısını yapıyordu ama ben bu sefer bu sekılde denedım buda cok hos oldu mutlaka sonucu merakla beklıyorum canım

Link atın oy kullanalım
aebenım atmıs ablam
Senin corbanin bir degisigini bizde yapiyoruz pozitifim , yogurtsuz bol acili . Ama yemek sayiyorum ben onu hamur topalagi deriz ....
Aciktim yahu ..
ay bende acıktm canım ustelık demın acıktım dıye yogurt yedım bı kase yogurdu normalde meyane gıbıde kullanıyorllar canım ama ben bu halınıde cok sevıyorum

kızlar ben hedef 52 diye yola çıktım, bir ara bunun çok zor olacağını düşünüp 58 de yeter dedim hedef kilomu 58 diye güncelledim. uzuuuuun süredir değişmeyen kilomdan sıkıldım, hele ki değişmeyen kiloma rağmen yarışmacı olarak kalmaktan daha çok sıkıldım. şimdi hedef kilomu yükseltip mezun olmak istiyorum. kurallarda hedef kiloya 1-2 kilo yükseltilip mezun olunmaz yazıyordu.
-65,4 kiloydum en son. hedef kilomu kaça kadar yükseltebilirim?63 kilo olur mu (sonuçta 1-2 kilo değil tam 2,4 kilo var daha)
- hedef kilo buçuklu olur mu?

kendimi toparlayıp tabi 6 ay süreyi de doldurup geri dönerim diye düşünüyorum. şimdiki şartlarımda zayıflama mücadelesini anca bu kadar yapabiliyorum.

Arkadaşlar günaydın,
Benim de yeni öğrendiğim, dolayısı ile sizlerle daha önce paylaşamadığım bir kuralı anlatıyorum.
Yarışma linklerinin yarışmacılar tarafından duyurulması yasak.
Var olan yarışmaların bilgilendirilmesi bölüm moderetörlerinin yetkisinde.
Göstereceğiniz özen için teşekkür ediyorum.

Yorum yapacak olan arkadaşlara ek bilgi vereyim.
hedef52 nin yarışmaya giriş bilgileri:
12 Temmuz 2013 tarih ve 68,5 kilo

Kendi adıma doğru olanın, yarışmadan ayrılmak ve dediğin gibi kendini hazır hissettiğinde dönmen olduğunu düşünüyorum. Eskiden hedeflerle ilgili kurallar yokken çok az kilo verdiği halde karne alanlar olmuştu, evet. Ama senin koşullarında yani mevcut kararlarla mümkün görünmüyor bu talebin.

Ancak benim kararım önemli değil, diğer takımların yönetimleri nasıl bakar, onu beklersin hedefcim..

Canım şu an yarışdığımız yarışmada yarışmacıların link paylaşması serbest.sadece oy istemek yasak.sana zahmet konuya bakarsan görürsün bitanem...

Canım bence 68kiloyla gelib 65kilo ile mezun olmak neye yararki?sen izne çık en iyisi,nasılsa izin süresi serbest.canın da ne zaman istersen geri dön.mezun adı almanın ne faydası var ki hedefine ulaşamadıktan sonra...

Yarismacilarin paylasmasi yasak diye biliyordum baharim , bizlerin degilde , daha onceki yarismalarida haber vermislerdi ,ama haklisin onlar normal uye
degildiler ,pardon

Aynen katılıyorum
Ek olarak,hedef canım 6 ay uzaklaşma bence izne ayrıl kendini hazır hissettiğinde dönersn ve hedefini 52 ye çekip mezun olur karneni alırsın

Yarismacilarin paylasmasi yasak diye biliyordum baharim , bizlerin degilde , daha onceki yarismalarida haber vermislerdi ,ama haklisin onlar normal uye
degildiler ,pardon
Ama kurallarında yarışmacılar link paylaşa bilir yazıyor...tel.deyim kopyalamak zor yoksa yapardım...

Hedef' cim söyleyenlerin hepsi aynı şeyi söylemiş. Ben asıl değişmeyen kilonun neden değişmediğini merak ettim. Her hangi bir sağlık problemin yok ise, hedef kilonda boyunla orantılıysa yani Vücut Kitle İndeksin normalse neden kilo veremiyorsun? Nerede yanlış yapıyorsun? Öncelikle bunları araştırıp, gerekirse profesyonel yardım almıyorsan, almayı düşünerek devam etmeni isterim. Bence Damla' nında dediği gibi hedefe ulaşamadıktan sonra karne almanın bir anlamı yok. İzin süresi de artık sorun olmadığına göre istediğin bir zaman dönmek üzere izne ayrılmanı tavsiye ederim. İnşallah en kısa zamanda da hedefine ulaşabilirsin.

iyi günler bayanlar...
seaBahAR 'cım 14,takım kaptan yardımcısını meksilina olarak güncelleyebilirmisin canım
Tamam daykocum, hemen güncelliyorum.
Hayırlı olsun..

iç ses: ya bişi sormak istiyorum ama utanıyorum.. Son günlerde sıklıkla nick önünde @ işareti kullanıldığını görmeye başladım. Ne işe yarıyor ki böyle yapınca.. tıklasana Püsküüt insanı.. belki tıklayınca profile falan gidiyosundur.. iyi de alıntı yaptım şimdi bu mesajda tıklayamam.. mesajdan çıkınca tıkla o zaman insanları gereksiz sorularla meşgul etme.. iyi be tamam..

Canım şu an yarışdığımız yarışmada yarışmacıların link paylaşması serbest.sadece oy istemek yasak.sana zahmet konuya bakarsan görürsün bitanem...
Biliyorum damlanurcum.. Kazenin mesajında yazıyor. Ben bilgilendirme mesajını sohbetiniz genişleyip de yarışmacılar kendilerini belli etmeye başladığı için yazdım. Çünkü biliyorsun ki yine aynı mesajda yarışmacının oy istemesinin de yasak olduğu yazıyor.

Kızlar biz takımdakı bazı arkadaşlarla spor topiyi açtık ve hepiniz davetlisiniz...hep birlikde incelelim..http://www.kadinlarkulubu.com/forum...els-30day-kursuna-katilmak-isteyenler.781557/
Hayırlı olsun damlanurcum, çok güzel düşünmüşsün..

degildiler ,pardon
aebenim evet tatlım.. standart bilgilendirme bu şekilde.. yarışmacılar kendi kimliklerini açık edecek şekilde paylaşım yapamıyorlar. Aslında çok da yanlış değil.. Bu durumda ne kadar popülersen o kadar oy alma hakkın doğuyor. Çok arkadaşın yoksa, sana oy verecek ya da senin oy isteyeceğin yerler yoksa çorban en güzeli bile olsa oy alamıyor.
Bu kuraldan amaçlanan da yarışmacıların adil bir yarışmada olduklarına inanmalarını yönetim olarak sağlamak.

Bir kez daha hatırlatıyorum bonibonlarım..

Yeni yıla girerken analizleri de yapmaya başlayacağım..
Yani bu ne demek..
Analizler öncesi son hafta demek..

Haksızlık olmaması adına da (Laydlinecığım burası sana) bu sefer son takımdan ilk takıma doğru sıralayacağım analizleri..

not: cümleyi bi'düşürdüm ki.. bulut gelse toplayamaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…