Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eskiden nasıldı canım?üye listeye girmeden takım deyiştitirse nasıl olurdu?
Onun yazılı bir kuralı yoktu çünkü deneme süresi takım kaptanlarının insifiyatindeydi.
Mesela ben ,takımda ilk haftası olan üyede ışık görürsem o hafta listeyede alıyordum.
Bazı üyeyide 3 hafta sonra alıyordum yüzdesini geldiği kilosundan güncel kilosuna 3 e bölüp.
Ayrıca takım listesine girmemiş bir üyeninde problemi olmuyordu.şimdide olmaz kanatımca sonuçta asl olan cumadan cumaya olan bildirmi.
Yanılıyorda olabilirim tabiki üsttede dediğim gibi bu benim anladığım.

Evet diyer mesajında yazdığın gibi eyer herşey yolunsaysa listeye almayı istiyorsa bence kesinlikle ilk cuma bildirimi ilk bildirimi olmalı,sonuçda o takım şu yakım ne fark eder cuma yarışmasında ya önemli olan o...
Onun yazılı bir kuralı yoktu çünkü deneme süresi takım kaptanlarının insifiyatindeydi.
Mesela ben ,takımda ilk haftası olan üyede ışık görürsem o hafta listeyede alıyordum.
Bazı üyeyide 3 hafta sonra alıyordum yüzdesini geldiği kilosundan güncel kilosuna 3 e bölüp.
Ayrıca takım listesine girmemiş bir üyeninde problemi olmuyordu.şimdide olmaz kanatımca sonuçta asl olan cumadan cumaya olan bildirmi.
Yanılıyorda olabilirim tabiki üsttede dediğim gibi bu benim anladığım.

6, takımdan 379,etapta kendi isteğiyle ayrılan ayyüzlüm0211 için oylama

SeaBahar :EVET
1.TAKIM:EVET
2.TAKIM: HAYIR
3.TAKIM:EVET
4.TAKIM:EVET
5.TAKIM:EVET
7.TAKIM:EVET
8.TAKIM:EVET
9.TAKIM:EVET
13.TAKIM:EVET/HAYIR
14.TAKIM:EVET

6, takımdan 379,etapta kendi isteğiyle ayrılan ayyüzlüm0211 için oylama

SeaBahar :EVET
1.TAKIM:EVET
2.TAKIM: HAYIR
3.TAKIM:EVET
4.TAKIM:EVET
5.TAKIM:EVET
7.TAKIM:EVET
8.TAKIM:EVET
9.TAKIM:EVET
13.TAKIM:EVET/HAYIR
14.TAKIM:EVET

Sanırım 2, bir şansı veremiyorum ayyüzlüme sağlık olsun listede olmasa da aynen takımda gibi yarışmaya devam edecek benim için oylamaya katılan tüm takımlara teşekkür ederim

Sanırım 2, bir şansı veremiyorum ayyüzlüme sağlık olsun listede olmasa da aynen takımda gibi yarışmaya devam edecek benim için oylamaya katılan tüm takımlara teşekkür ederim
ama senin takiminda listede olmasada eglenerek zayiflamak keyifli olacaktir arkadasimiza

Ban alınacak bir durum söz konusu değil aebenim:KK19: hepimiz yetişkin insanlarız bir oylama sundum kabul görmedi herkesin fikrine saygı duyarım karar defterinde oylama kuralları yazıyor Yarın tüm takımlarımıza başarılar dilerim:KK36:

Keske herkes senin gibi olgun olabilse swet .........

canım ne yazık ki geç gördüm yazıyı takımda biraz boş bugün ama katılsakta pek bir şey farketmeyecekmiş.. sonuç için de hayırlısı olsun ..

Umarim yine kimse ban alma durumunda kalmaz ;(
Ben sıkıldım cok icinde olmadigim halde puskuute ne diyim .
Puskuutun onca uraslarina ragmen icten ice hala devam ediyorsunuz, pes !
aeben ben gercekten kotu bir anlamda yazmadimkii o arkadasmizin yerinde bende olabilirdim oda belki merak etmistr sormazsam icimde kalirdi ama kotu bir niyetle sormadm gercekten fazla merakliym sanrm :KK43: hani bi oylamada herkes fikrni filan yaziyor sonra nedenni filanda yaziyordu ya ondan guvenerek yazdm acikcasi akrep arkadasmiz yazarsa da saygm var tabiki yazmazsada sen niye kizdn anlamadm :KK43:

aeben ben gercekten kotu bir anlamda yazmadimkii o arkadasmizin yerinde bende olabilirdim oda belki merak etmistr sormazsam icimde kalirdi ama kotu bir niyetle sormadm gercekten fazla merakliym sanrm :KK43: hani bi oylamada herkes fikrni filan yaziyor sonra nedenni filanda yaziyordu ya ondan guvenerek yazdm acikcasi akrep
arkadasmiz yazarsa da saygm var tabiki yazmazsada sen niye kizdn anlamadm :KK43:
Sozlerim genel Selin , kimse cocuk degil herkes ne oluyor ne bitiyor ,ne demek istedim anladi sanirim ,

Sezgilerim Kuvvetli diyelim ...

artik cok sevdigim
Ozel insanlarin yok yere uzulmelerini istemiyorum , frene
basayim herkes ona gore hareket
etsin istedim ....

Arkadaşlar istemeden bir krize neden olmak istemem lütfen konuyu burada kapatalım .Selincim güzel yüreğin arkadaşımıza bir şans daha vermek istedi eminim fakat kurallarımız böyle cnm ve bu kurallar bizlerden önceki kaptanların oy birliğiyle hazırlanmış kurallar Akrep arkadaşımızın vardır bir bildiği her görüşe saygı duymak zorundayız önümüze bakalım hepimiz :KK36:

Haklisin kuzumda ben kotu bir niyetle yazmadmki diyelimkii baska bir takimin kaptani sadece hayir demis olsaydi yine sorucaktm tabiki kurallarmiz var saygim sonsuz kimseyide uzmek istemem inann boyle bi tepki alicagmi bilemedm keske hic yazmasaydm ne kadar yanlis anlasilabiliyor hersey ufack bir soru nereye geldi neyse herseyin hayirlisi tabiki canm kimseyi kirmak istemem benm kalbimide az cok bildiniz burda bu aksam sizlere bunlari yasatmis olmak beni cok uzdu hepinizden ozur dilerm...birdaha kimseye sormam zaten buda bana ders oldu ..

günaydın arkadaşlar
seabahar sürekli buradaki mesajları okuyormusun bilmiyorum ama bir önerim var,yeni gelen arkadaşların listeye girebilmesi için 1 haftayı oldurmuş,ikinci haftadan gün almış olarak girebilmeleri mümkün mü(kurallara göre mümkün olmadığını biliyorum,daha sonrası için soruyorum),yani herkes ne düşünüyor bilemem ama bu kişisel bir öneri

Hayirli cumalar dilerim ...
Hepinizin baskulde yuzu hulsun insallah ..

Selin uyarin kisisel olarak sana ve sadecede sana degildi , uzulmene gerek yok...

Haklisin kuzumda ben kotu bir niyetle yazmadmki diyelimkii baska bir takimin kaptani sadece hayir demis olsaydi yine sorucaktm tabiki kurallarmiz var saygim sonsuz kimseyide uzmek istemem inann boyle bi tepki alicagmi bilemedm keske hic yazmasaydm ne kadar yanlis anlasilabiliyor hersey ufack bir soru nereye geldi neyse herseyin hayirlisi tabiki canm kimseyi kirmak istemem benm kalbimide az cok bildiniz burda bu aksam sizlere bunlari yasatmis olmak beni cok uzdu hepinizden ozur dilerm...birdaha kimseye sormam zaten buda bana ders oldu ..

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 391. ETAP SONUÇ LİSTELERİEn Büyük TÜRKİYE
05 ARALIK- 12 ARALIK 2014

*** 13. TAKIM 391. ETAP***

Akkat (75.5/75.4/0.1/%0.13)

cerenberen16 (79.3/79/0.3/%0.38)
dilarasahra (83.3/83.6/-0.3/%-0.36)
gubsej (91.1/91/0.1/%0.11)
LAydLiNe (62.9/61.9/1/%1.59)
mavera87 (65.7/65.4/0.3/%0.46)

OoOturtleOoO ( 89.8/89.5/0.3/%0.33)

13. Takım ortalaması : % 0,38

X