Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kızlar fikir verirseniz sevinirim..

Bir başlık açmıştım eskiden:
İsmi "Günün son yemeğini kaçta yedin" olan bu başlıkta, geç saatlerde yapılan atıştırmaları itiraf ediyorduk.
Monişim kaptanım bugün bu başlığı bulmuş, bizim bölüme taşıyalım diye teklif etmiş.
O konu yerinde kalsın, belki eski takipçileri gelir vs. Yeri gelmişken link:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/guenuen-son-yemegini-saat-kacta-yedin.582399/

Sadece Cuma Zayıflama yarışmacıları değil, gruplarımızın da katılabileceği yeni bir başlık açalım buraya..

Açacağımız bu konunun sonuna /diyet grupları ekleriz.. Cafe Light başlığımızın sonuna da /diyet grupları ekleriz. Böylece bu iki başlık diyet grupları bölümündeki herkese açılmış olur, diye düşünüyorum..

Önerilerinizi bekliyorum.

Güzel bir isim bulalım, yeni konumuzu da monişim kaptanım açsın.
cok guzel bı dusunce olmus canım aslında acılan konuda yaptıgımız kacamaklarıda ıtıraf edebılırız ve her ıkısını kapsayan bı baslık olabılır ama ne olur baslık o konuda fıkrım yok :) bı nevı kendını ıfsa etmek gıbı bısey olacak

Şimdi ben anlamadımki, tekrar tekrar okudum ama yeni bir topik açma gereğini anlayamadım.. Ayni birebir son yemeği kaçta yediğimizle alakalı ise zaten varmış topik, e ortak geyik yapabileceğimiz ortam diyorsak, cafemiz var..
Peki biz ne anlamda bi yer açacağız..
Yazdıkça aklıma tüm diyet kızlarının ortak yemelerini içmelerini sporlarını paylaştığı, piknik mesire yeri gibi bi ortam geldi ..
Geç saatte yemek yemeyi engelleme amaçlı..
Var olan topik başka bir bölümde olduğu ve yerinde kalması doğru olduğu için..

Harikaa:KK9:püsküütüm "İtiraf ediyorum;yedim":KK22:
Çok güzel bir başlık olur:KK68:

Diğer başlığa gelince ,her nedense o'nun oralarda köhneyip gitmesine içim elvermemişti:cry:
monicim.. fikir senin..
beğendiysen bu ismi, konunu aç..
Yalnız sonuna şu eklemeyi de yap:

İtiraf ediyorum; yedim / Diyet Grupları

Mesaj içeriğine de hem geç saatte yemek hem de diyet dışı besinleri tüketmeye dair bir şeyler karalarsın..
İstersen biraz daha bekle, diğer kaptanlarımızdan da fikir beyan eden olur belki..

Kızlar fikir verirseniz sevinirim..

Bir başlık açmıştım eskiden:
İsmi "Günün son yemeğini kaçta yedin" olan bu başlıkta, geç saatlerde yapılan atıştırmaları itiraf ediyorduk.
Monişim kaptanım bugün bu başlığı bulmuş, bizim bölüme taşıyalım diye teklif etmiş.
O konu yerinde kalsın, belki eski takipçileri gelir vs. Yeri gelmişken link:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/guenuen-son-yemegini-saat-kacta-yedin.582399/

Sadece Cuma Zayıflama yarışmacıları değil, gruplarımızın da katılabileceği yeni bir başlık açalım buraya..

Açacağımız bu konunun sonuna /diyet grupları ekleriz.. Cafe Light başlığımızın sonuna da /diyet grupları ekleriz. Böylece bu iki başlık diyet grupları bölümündeki herkese açılmış olur, diye düşünüyorum..

Önerilerinizi bekliyorum.

Güzel bir isim bulalım, yeni konumuzu da monişim kaptanım açsın.

Değişik olur takımlarda kaçamak yapanları oraya yazmaya yönlendiririz:KK28::KK28:
olabılır canım:KK70: itiraf ediyorum ; bugun ben bi poşet kestane yedım:p:phala yememek ıcınde zor duruyorum:KK70:

Sana serbest kuzum sen iki canlısın afiyetolsun poşet kaç kiloluktu:KK19:

Ben de bildirim oncesi kacamaklari diyorum en cok kacamaklar bildirimden once oluyor bizde
Bizde haftasonu genelde:KK51:
Harikaa:KK9:püsküütüm "İtiraf ediyorum;yedim":KK22:
Çok güzel bir başlık olur:KK68:

Diğer başlığa gelince ,her nedense o'nun oralarda köhneyip gitmesine içim elvermemişti:cry:
Gayet güzel Monicim :KK16: Çok iyi düşünmüşsün bu konuyu gündeme getirmeyi:KK19:

Nefsime Yenildim:kk77:Yedim Pişmanım:oops:

aklıma bu geldi nedense:KK51:

Talep sahibi monişim kaptanım, gelen fikirlere göre sen kafanda toparlarsın oldu mu tatlım..
Ben cafede tiramisu yiyorum.. meşgulüm.. :kk77:

Aşk olsun bizsiz mi yedin tiramisuyu:110::kk77: Bi lokmacık tırtıklardık:KK23:

Değişik olur takımlarda kaçamak yapanları oraya yazmaya yönlendiririz:KK28::KK28:

Gayet güzel Monicim :KK16: Çok iyi düşünmüşsün bu konuyu gündeme getirmeyi:KK19:

:)Allahtan az aldım canım kendımı bıldıgım ıcın yoksa sonuc daha vahım olacaktı:KK70:malum kestane bol karbonhıdrat ıcerıyor:KK22:

Bak bu da güzel..
Nefsime yenildim yedim, pişmanım.
:KK9:

Valla ucundan yardım ederdiniz, fazla geldi bana aslında.. ama baktım kimse yok lüpleyivermişim..
nefsime yenildim, pişmanım :KK49:

Talep sahibi monişim kaptanım, gelen fikirlere göre sen kafanda toparlarsın oldu mu tatlım..
Ben cafede tiramisu yiyorum.. meşgulüm.. :kk77:
Afiyet olsun püsküütüm:KK60:
Şöyle toparlamaya çalışayım;başlığımız itiraf olacaksa,az öz bilgiden oluşan kısa bir cümle...
cafemiz gibi detaylı bilgiler sohbetler tarzında değil..itirafını yap,çık:KK56:
Örnek; bir kase puding yedim:KK22:pişmanımm:oops:
Belki bir cümleyle de anlatılan pişmanlıktan duyulan mutsuzluk...gibi..
İfşaya girdiğinden biz tombul kelebekleri frenleyeceğinide düşünüyorum:KK72:

Sevgili kaptan arkadaşlarım ve sevgili Baharcım 379.etapta 6,takımda yarışmakta olan ayyüzlüm0211 nikli arkadaşımız kendisini 6 ay yarışamayacağı yönünde uyarmama rağmen kendi isteğiyle ayrılmıştı .Fakat sonra çok pişman oldu kendisi çok kararlı ve azimli takımımda uzun süredir misafir yarışmacı olarak devam ediyor Fakat az önce takımda paylaştığı yazıyla takım listesine girmeyi çok istediğini belirtmiş kendisine kefilim fakat kurallar gereği ne yapacağımı bilemedim kendisinin yazısını aynen kopyalıyorum İkinci bir şansı hak ettiğine inanıyorum karar sizin:KK52:
************************************************************************************************

merhaba kadınlar kulübünün sevgili üyeleri. ben yıllardır kilo problemiyle uğraşan 3 çocuk annesi 80 89 topiğinde yıllarca kilo vermiş hatta hamişken bile topikten ayrılmamış bir hatunum. 6. takım ilk açıkdığında cesaretim olmasada kurallara tamam diyerek takıma girdim. kendi adıma inanılmaz şeyler de başardım. ancak ne olduysa yazın oldu. bizim tatil için memlekete gitmemiz ve sonrasında da kp lerimin bize gelmesi beni mahvetti. ne var bunda dediğinizi duyar gibiyim. ama kendini sultan süleyman gibi hisseden bir adamın yanında olmanın ne demek olduğunu bilemezsiniz. böyle bir insanla yaklaşık bir buçuk ay geçirdim. en küçük çocuğum şu an bir yaşında ortanca 6 büyük 9 yaşında. bir yandan ev işleri bir yandan çocuklar bir yandan da halen okumakta olduğum üni üstüme üstüme geldi. yemek yemek istedim. hemde çok. ama bu durumda takım arkadaşlarımın vebalini alıyordum üstüme. bende nasıl yaptığımı hala anlayamadığım bir şekilde takımdan ayrılmaya karar verdim. hayatımın en büyük hatalarından biriydi. ama bunu iki hafta sonrasında farkettim. hiç bırakmadım takımı tökezleyerek de olsa kilo vermeye devam ettim. başlangıçta 93.5 iken bu hafta inşallah 78 olacam. üç ay geçti takımdan ayrılalı. biliyorum cezamın bitmesine henüz üç ay var. ben takım arkadaşlarımla gerçek listede olmayı çok özledim. eğer kabul ederseniz yeniden aranıza girmek ve sizin desteğinizle mezuniyete yürümek istiyorum

Ayyüzlüm0211:KK52:

Swetim:KK60:

Bak bu da güzel..
Nefsime yenildim yedim, pişmanım.
:KK9:

Valla ucundan yardım ederdiniz, fazla geldi bana aslında.. ama baktım kimse yok lüpleyivermişim..
nefsime yenildim, pişmanım :KK49:
Bencede çok güzel hem şirin:KK48:

Kızlar fikirleriniz söyleyin:cool:

Sevgili kaptan arkadaşlarım ve sevgili Baharcım 379.etapta 6,takımda yarışmakta olan ayyüzlüm0211 nikli arkadaşımız kendisini 6 ay yarışamayacağı yönünde uyarmama rağmen kendi isteğiyle ayrılmıştı .Fakat sonra çok pişman oldu kendisi çok kararlı ve azimli takımımda uzun süredir misafir yarışmacı olarak devam ediyor Fakat az önce takımda paylaştığı yazıyla takım listesine girmeyi çok istediğini belirtmiş kendisine kefilim fakat kurallar gereği ne yapacağımı bilemedim kendisinin yazısını aynen kopyalıyorum İkinci bir şansı hak ettiğine inanıyorum karar sizin:KK52:
************************************************************************************************

merhaba kadınlar kulübünün sevgili üyeleri. ben yıllardır kilo problemiyle uğraşan 3 çocuk annesi 80 89 topiğinde yıllarca kilo vermiş hatta hamişken bile topikten ayrılmamış bir hatunum. 6. takım ilk açıkdığında cesaretim olmasada kurallara tamam diyerek takıma girdim. kendi adıma inanılmaz şeyler de başardım. ancak ne olduysa yazın oldu. bizim tatil için memlekete gitmemiz ve sonrasında da kp lerimin bize gelmesi beni mahvetti. ne var bunda dediğinizi duyar gibiyim. ama kendini sultan süleyman gibi hisseden bir adamın yanında olmanın ne demek olduğunu bilemezsiniz. böyle bir insanla yaklaşık bir buçuk ay geçirdim. en küçük çocuğum şu an bir yaşında ortanca 6 büyük 9 yaşında. bir yandan ev işleri bir yandan çocuklar bir yandan da halen okumakta olduğum üni üstüme üstüme geldi. yemek yemek istedim. hemde çok. ama bu durumda takım arkadaşlarımın vebalini alıyordum üstüme. bende nasıl yaptığımı hala anlayamadığım bir şekilde takımdan ayrılmaya karar verdim. hayatımın en büyük hatalarından biriydi. ama bunu iki hafta sonrasında farkettim. hiç bırakmadım takımı tökezleyerek de olsa kilo vermeye devam ettim. başlangıçta 93.5 iken bu hafta inşallah 78 olacam. üç ay geçti takımdan ayrılalı. biliyorum cezamın bitmesine henüz üç ay var. ben takım arkadaşlarımla gerçek listede olmayı çok özledim. eğer kabul ederseniz yeniden aranıza girmek ve sizin desteğinizle mezuniyete yürümek istiyorum

Ayyüzlüm0211:KK52:
banucum ınsallah tekrardan takıma katılır 80-89 topıgınden gayet ıyı tanıyorum gulayım gercekten cok azımlı ve cok basarılı hamılelıgını bıle az bı kılo alarak kapatmıstı kı oyle bı kayınpederıe yasamak gercekten cok zor , aynı zamanda okudugu bı unıversıte artı 3 cocuk gulayım bunlara ragmen kılolarıyla oldukca guzel savas verıyor . suan bende okula devam edıyorum ve bekarken okumaya benzemıyor .. helekı gulayda 3 cocuk var ve yaslarıda oldukca kucuk , devamlı sorumlu oldugu evı ve esı var umarım kı benım esımde yanımda degıl bulna ragmen ben bıle cok zorlanıyorum ama gulayım herseyın ustesınden fazlasıyla gelıyor .. kendımı onun yerıne koyuyorumda lısteye dahıl olmayı ve bı ıstısna durum olmasını gercekten fazlasıyla hak edıyor.. ınsallah olumlu bı sonuc cıkar ve kuzum lısteye dahıl olur

suan ben bıle hamıle olmama ragmen lıstede olmayı cok ıstıyorum ama bu suan ıcın mumkun gorunmuyor her ne kadar suan ıcn kılo versemde mutlaka alacagım :KK70:

Hatunlar eger oyle bir link acilirsa ; bazan takimlara o hafta hedefine ulasamamis arkadaslar gelip gunah cikariyorlar. Aciklama yapiyorlar ( kendi takimlarinda verilen cezadan dolayi ) . O arkadaslarda o linke yazabilsin ( baska takimlara gitmesinler (hos olmuyor, kendi adima ) ...

X