Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

5. takım olarak liste kontrol amaçlı kardeş takım aranmaktadır... ilgilenenlere duyurulur....

Son düzenleme:
5. takım olarak liste kontrol amaçlı kardeş takım aranmaktadır... ilgilenenlere duyurulur....

Jujucum biliyorsun bende kontrol etmeye çalışıyordum ama son iki haftadır işyerinde internet sorunum var. Saat 16:00 ya kadar internete giremiyorum. Eve gelir gelmez baktım listenize ama sen çoktan yayınlamıştın paylaşımda. Kendi listemizide farkındaysan geç yayınlayabildim. Eğer gün içinde burda olabilirsem her şekilde yardımcı olmaya çalışırım ama bu aralar maalesef gelemiyorum. Kusura bakma canım. :26:

yok canım ne kusuru... ben kendimi yük hissettim her hafta birilerine ricada bulunuyorum sağolsunlar geri çevirmiyor müsait olan kontrol ediyor ama hani bir düzene girsin belli olsun bide almadan vermek allaha mahsus ben sürekli kontrol ettiriyorum ama karşılığında faydam dokunmuyor böylelikle karşılıklı bir kontrol olur bende rahat ederim diye yazdım .. yoksa çok sağol en başından beri çok destek oldun

Rica ederim, yorgunluk verecek bir şey değil..
Alt kısımda "13. takımdan alıntı" diye başlayan bir bölüm var. Onu da ekliyor muyum? Yoksa sadece takım kurallarını mı?

mesajı aynen ekleyelim canım... bizimkiler 13. takımın kurallarında okumuş beğenmiş istediler bende ekledim ...

Püskütüm; emilicemre ve misspsi , arkadaşları bu haftaya takıma almayı düşünüyorum..Uygunlukları nedir sana zahmet ilgilenirmisin canım

Püskütüm; emilicemre ve misspsi , arkadaşları bu haftaya takıma almayı düşünüyorum..Uygunlukları nedir sana zahmet ilgilenirmisin canım

Bana az iş düşsün derken, çok sıkıldığım her fırsatta dile getirirken bu soruyu anlayamadım akrebim ya..
Her yeni yarışmacı için listeye mi bakacağım ben?

Lütfen yani..

Merhabalar Arkadaslar,

Yarin sonuc listelerini hazirlama sirasi 3. Takimda. Ben yurt disindayim ve yarin türkiye saati ile saat 9 a kadar calisiyorum. Dolayisiyla anca gece yarisi Listeleri hazirlayabilirim buda sanirim gec olur..

Acaba Rica etsem Listelerin hazirlanmasini baska bir Takim üstlenebilirmi?

Maalesef suan takimda listeleri hazirlayabilecek biri daha yok

Iyi Geceler

Mrb canım. Listeleri seve seve hazırlayacak birisi mutlaka çıkacaktır ama sanırım sen bir süre buralardan uzak kaldın çünki liste paylaşım saatlerimiz değişti. Artık en son bildirimi 16:30 değil 18:00 de yapıyoruz. Sonuç listelerini ise ertesi gün saat 12:00 ye kadar hazırlayabiliyoruz. Yani gece hazırlamanda bir sakınca yok. Ama eğer yine yapmak isteyen biri çıkarsa erkende paylaşılabilir. Sadece hatırlatmak istedim.

Ladyline canım bilgilendirmen için çok teşekkür ederim. Ozaman hiç problem yok ben listeyi gecede hazırlarım. Ama genede bukdar beklemeyelim diyem bir takım arkadaşımız olursada olur

Çok tşk ederimmm

üzgünüm ama yine sorunlu bir konu ile geldim....

toplight adlı üye eski takım arkadaşım yeniden kilo vermek için bizim takıma katılmak istediğini söyledi... yaptığım kontrollerde paylaşım yetersizliğinden diskalifiye edilmiş...

şimdi diceksiniz tüm diskalifiye olanları sen mi toplayıp geliyorsun ama öyle değil.. bunu da sizlerin görüşüne sunsam mı sunmasam mı çekiniyorum...

öneri istiyorum :26:

kusura bakmayın ben 106. etapta ayrılmıştım onu hatırlıyordum ama saolsun jujum daha detaylı araştırma yaptığı için 106. etaptaki ayrılma mesajını eklemiştim buraya boşuna kalabalık etmesin diye sildim

Son düzenleme:

Önerim yok.
BUndan önceki diskalifiye edilmiş üyede ne yaptıysan aynısı.

* * * 2.TAKIM 296. ETAP * * *

akrep(64,8 / 65,3 / -0,5 / -0,77 % )
genic(59,8 / 59,6 / 0,2 / 0,33 % )
bahiresemanur(71 / 71,5 / -0,5 / -0,70% )
karabier01( 76,6 / 76,5 / 0,1 / 0,13% )
cceylin(67,5 / 67 / 0,5 / 0,74 % )
banusultan( 65 / 65 / 0 / 0 % ) SABİT
misspsi( 61,4 / 59,5 / 0,95 / 1,55 % ) Yeni üye, hedef 55 kg, kilosu 2’ ye bölündü.
emilicemre(74,8 / 73,7 / 0,55 / 0,74 % ) Yeni üye, hedef 60 kg, kilosu 2’ ye bölündü.

2. Takım Ortalaması : 0,25 %

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…