Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Takımlardan bende uzun bir zamandır uzak olduğumdan acemilik yaşıyorum onun için teyit amaçlı soruyorum...

chentiq takımdan diskalifiye edildiğinden ve diskalifiye edildiğinden bir hata takımlara girilemediğinden haberi olmadığını söylemiş 5. takımdaki paylaşımında. O dönemde Yeni doğum yaptığı için paylaşımının yetersiz olduğunu ve bunun için takımdan çıktığını biliyor sadece.

Kendisi ile henüz konuşmadım kalmak mı ister gitmek mi ister bilmiyorum ama şayet kalmak ister ise diğer takım liderlerine oylamaya sunulması mı gerekiyor geri dönüşü için...:44:

2- Haber vermeden, geçerli bir neden ileri sürmeden yarışmadan ayrılan ve herhangi bir nedenle diskalifiye edilmiş olan yarışmacılar, bir daha yarışamazlar. Dolayısı ile konuyla ilgili bilgi paylaşımı esastır. Başvuru topiğinde, bu tanıma uyan arkadaşlarımızı gördüğümüzde gerekli uyarıları yazalım.

Diskalifiye edilmiş olan üye eğer yeniden yarışmak isterse, geçmişe ilişkin haklı bir gerekçe ileri sürerek takım yönetimiyle görüşür. Üyeyi yeniden takımına almak isteyen takım yönetimi, üyenin hikayesini paylaşım alanında paylaşarak sözkonusu geri alımı diğer takımların onayına sunar. Herhangi bir takımdan itiraz gelmesi durumunda, sözkonusu üye yarışmacı olamaz.

okudum ve anladım ... haklı gerekçesini sizlerle paylaşıcam ve oylamaya sunucam bir kişi bile itiraz ederse takıma giremez... şimdi chentiq den gerekçesini yazmasını isteyeceğim ama bu hafta listeye eklemiştim onu ne yapmamız gerekecek????

Son düzenleme:

Sürekli güncel tuttuğum ve kolay bulabilmeniz açısından da alfabetik olmasına dikkat ettiğim diskalifiye listesine bakılabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-diskalifiye-listesi-7.html#post28498779

Gerekçesini paylaştınız, itirazı olan takım yönetimi varsa fikrini iletir. Kimsenin sesi çıkmazsa kaldığınız yerden devam edersiniz.

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar
mrb püsküüt
sana bir sorum olcak
lethem nickli arkadaşın durumu nedir acaba bizim takıma katılmak istiyorda en son durumu nedir nerden nasıl ayrılmış

Jujum, canım kaptanım..
Seni tanıyalı çok kısa bir zaman oldu ama inanki çok seviyorum seni. Yaklaşım tarzın, konuşmaların o kadar moral verici ki. Bu kaptanlık işin çok güzel yürüteceğinden şüphem yok. Sana güvendiğim içinde, seninle başka kimse ile paylaşmayacağım bir şeyi paylaşıyorum ki hak veresin..

Önce, o zamandan bahsedeyim. Yeni bbebeğim olmuştu doktorum rejime karşı olduğu halde kilo vermek istedim. arada kaçamaklarım oldu girmediğim oldu. ama ben buranın çok ciddi ve kurallı bir site olduğunu bilmiyordum. yani o bana yolladığın "2." maddeyi bilmiyorum. böyle kaptanların arka planda püskütüüün nice işlerle uğraşıp kafa yorduğunu bilmiyorum. bir arkadaş gel demişti onunla birlikte başlamıştık. bildirim yapmadık bir müddet ikimizde. be bebekle koşturup duruyordum. sonra unuttum girmeyi. heralde 1 hafta olmuştur. bir geldim k beni çıkarmışlar zaten. ama diskalifiye olduğumu yada tekrar yarışamayacağımı bilmiyordum. sadece çıkarıldım sandım.. ama bu kadar da ciddi olduğunun farkında değildim. takım kurallarını hiç okumadım. okusaydım, bazen dikkatimi çekiyor 9-10 ay izinli olanlar var. izne ayrılırdım nereden bileyim... işte böyle juju..

yukarıdaki mesaj chentiq arkadaşımızın bana özelden attığı ve o zamanki durmunu anlatan mesajdır... Ben samimiyetine inanıyorum. Kasıtlı bir durum olmadığı kanaatindeyim. Tabiki sizlerinde onayı gerekmektedir şayet tekrar takıma girmesinde bir mahsur görmüyorsanız belirtmenizi rica edeceğim.

1.takım olarak bizce yarışmaya devam etmesinde bi mahsur yok canım

Buranın bu kadar ciddi bir yer olduğunu anlamasına çok sevindim. 13. takım için yarışmasında herhangi bir sakınca yok.

merhaba arkadaslar
288.etapta takim olarak izine ayrildigimizdan bu yana takim kaptanimiz tubisten haber alamadik,gelip gelmeyecegi yönünde hic bir aciklama yapmadi,yardimcisi eylül gelemeyecegini söyledi,biz takim olarak bu cumaya kadar tubis ten haber olmadigi taktirde takim kadrosunda degisiklik yapmayi düsünüyoruz

hala bir takim kaptanimiz olmadigi icin ben ilgileniyorum simdilik

4. takim adina tekrar takima girmesinde bir sakinca görmüyoruz

mrb arkadaşlar
mrb püsküüt
sana bir sorum olcak
lethem nickli arkadaşın durumu nedir acaba bizim takıma katılmak istiyorda en son durumu nedir nerden nasıl ayrılmış
Bu arkadaşı ben davet ettim ve bizim takıma geldi ve dün deneme süresini başlatmış oldu..Size nasıl geldi anlayamadım???

Kanaatine güveniyorum ve katılmasında bir mahsur görmüyorum canım..

Bu arkadaşı ben davet ettim ve bizim takıma geldi ve dün deneme süresini başlatmış oldu..Size nasıl geldi anlayamadım???

Çok afedersiniz yaa bu arkadaş dün gelmiş ve 6. takımdan davet geldiğini söyleyip çıkmış ben diğer yeni bir üye ile karıştırmışım

Çok afedersiniz yaa bu arkadaş dün gelmiş ve 6. takımdan davet geldiğini söyleyip çıkmış ben diğer yeni bir üye ile karıştırmışım
paylaşım alanından çağırdım ben. Sizin takımda başladıysa sorun yok orda devam edebilir. Ben oraya geldiğini bilmiyordumm.Gönderebilirim.

8. takım olarak mahsuru yok

mrb arkadaşlar
mrb püsküüt
sana bir sorum olcak

Öncelikle önemli bir hatırlatma yapayım.

İzne ayrılan ve kendisinden 6 ay süreyle haber alınamayan üyeler kendiliğinden diskalifiye oluyorlar. Ancak biz bu kararı 176.etapta aldığımız için bu tarihten önce izne ayrılanlar, bu karardan haberdar olmadıkları için muaf oluyorlar.
Diskalifiye kuralını 276.etap itibariyle uyguluyoruz.

Lethem bilgileri:
13.08.10 tarinihde 53,50 kilo ile yarışmaya katılmış.
208.etapta, 4.takımda yarışırken, 49.2 kiloyla izne ayrılmış.

Lütfen hiçkimse akıl vermeye çalıştığımı düşünmesin. Sadece ve izninizle şahsi fikrimi belirtmek istedim..

Karar defterinde oylanmış kararlar yer alıyor.
İnsani nedenlerle, yeri geliyor kararlarda esneklik tanıyoruz.
Örneğin bu hafta 5.takımın diskalifiye edilmiş bir üyeyi yeniden yarışmaya alması gibi.

Bu tip durumlarda, tek tek oy almak yerine; "ben takım kaptanı olarak şu gerekçeyi haklı buluyor ve bu nedenle de şu şekilde davranmayı uygun görüyorum. İtirazı olan bir yönetim varsa x zamana kadar lütfen bildirsin" gibi bir mesaj yazarsa; daha kolay yol alınacağını düşünüyorum.

6. takım olarak bizcede dönsün.Anladığım kadarıyla artık kuralların bilincinde.

bilgiler için teşekkürler püsküüt

Selamlar herkese
beni tanımayanlar veya unutmuş olanlar için küçük bir hatırlatma 7. takım kaptanı olarak 281. etapta izne ayrılmıştım,özel sebeplerimden dolayı.Pazartesi günü,ara verdiğim diyetime yeniden başlayacagım ama takımı toparlamak adına 1 hafta önceden paylaşıma başladım..

Püsküütçüm bizim yönetim kadrosu değişmiş sanırım,gerbera döneceğimi biliyor ve her zaman iletişim halindeydi benimle ama nedense günceletmiş.Neyse..senden ricam tekrar günceller misin?Kaptan benim ve şu an için gönüllü bir yardımcım yok

diskalifiye edilmiş arkadaşımız kaptan tarafından uygun görüldüyse bence geri alınmalı :128:

Özlemişim buraları

Hoşgeldin Saphiracım..
Keyifli ve sağlıklı zayıflamalar dilerim.
Tamam, güncelliyorum..

GENEL AÇIKLAMA

KONU: Eski üye bilgilerine nasıl ulaşabiliriz?

ÖRNEK OLAY:

Bu mesajları örnek olarak veriyorum.
mrb arkadaşlar
mrb püsküüt
sana bir sorum olcak

Kaptanımız, üyemizle ilgili soruyu bana soruyor. Bütün tablolar bende kayıtlı olduğu için excelden bakarak yanıt veriyorum.

UYGULAMA İPUCU:
Bana sormadan kendiniz de bu bilgilere ulaşabilirsiniz.
Şöyle;
1- Sonuç listelerini yayımladığımız topiğe gidersiniz.

2- Konunun sağ üstünde yer alan arama kutusuna kontrol etmek istediğiniz üyenin ismini yazarsınız ve arama tuşuna basarsınız:

3- Arama sonuçlandığınızda karşınıza üyeyle ilgili mesajlar çıkar.
İLK sırada yer alan mesaj, üyeyle ilgili SON mesajdır.
Bu mesaja tıkladığınızda, hangi etapta, kaç kiloyla, hangi takımdayken ayrıldı vb. bilgilere kendiniz ulaşabilirsiniz:

Son düzenleme:
Mesaj alınmıştır Püsküüt'çüm ellerine sağlık

Püsküütçüm tarif ettiğin şekilde arama yapıyorum ama sağlıklı sonuçlara ulaşamadım :44: yakında yaklaşık 1 sene önce mezun olmuş bir üyemiz katılacak takımımıza ancak bilgilerine ulaşamadım :26: nicki aysen_34

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…