Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

282. Etap değerlendirme raporu ile ilgili 7.takımdan henüz cevap gelmemiştir.

İlgili bölümü alıntılıyorum:

------

7. TAKIM
Üyelerinizden yeşilerik için yaptığınız bildirim:
yeşilerik ( 64,4 ) SÜRESİZ İZNE AYRILDI
Böyle bir tabir etap bildirim listesinde ilk defa kullanılıyor. Ne anlama geliyor?
Kendisinden altı ay haber alınamayan üye diskalifiye ediliyor, biliyorsunuz değil mi?

------

Ayrıca 282. etap birincisinin başarı açıklamasını cevabı da gelmemiştir. 2.takım kaptanı konuyu takip ettiğini ifade ettiği için bunu da bir cevap olarak kabul ediyorum, bilginize.

Genel Açıklama: 283.etap itibariyle, rapora bir hafta içinde cevap vermeyen takımlarla ilgili aldığım yaptırım kararını açıklayacağım. Bu açıklama 283.etap değerlendirme raporuna iliştirilmiş olacak, lütfen takip ediniz.

Son düzenleme:

Herkese selam
püsküütçüm süresiz izne ayrılmak ne demek ben de bilmiyorum.fırsatım olmadı bakamadım,bir de takımın işlerini kaptan yardımcısı ve diğer üyeler devam ettiriyorlar diye düşünüyordum meğerse öyle olmamış,kaptan yardımcısı da izne ayrılmış ortalık karışmış,çok üzüldüm,çok emek veriyoruz,boşa veriyormuşuz gibi oluyor bu şekilde hastayım ve yattığım yerden yazıyorum şu anda da ben elimden geldiğince durumları düzeltmeye çalışacağım..öncelikle yeşileriğin izin durumunu izne ayrıldı olarak düzeltelim mümkünse,6 ay içinde dönmezse biliyoruz ki zaten diskalifiye olacak...

7. takımla ilgili halletmem gereken başka bir sorun var mı püsküütçüm?karar defterinde ki üye sayısı değişikliğini gördüm az önce,gayet mantıklı olmuş.başka bilmem gereken bir şey var mı?

Merhaba pc hemşire hanımın hemen cevap verip kapatacagım kilo bildirmek için gelmiştim çünkü cuma günü pc bulamıyabilirdim.Akrep arkadaşımın anlattıgı herşey dogrudur ankarada hastanedeyim tedavi için gidip dönecektim sürec uzadı tedavi bittikden sonra geldim ve bir hafta oldu olmadı yanlış yazılmasın tekrar gitme durumumda kaldım.bu süreç içerisinde eger takıma yazamıyorsam faceden akrebe yazıyordum eger hiç yazamıyorsam oğluma face şifremi verdim o akreble yazışıyordu yani rastgele yazılmış bir kilo bildirimi yok burada insanları töymet altında koymayalım. yazılan yazıları kopyalıyıp yapıştırıyorsunuzda gördügünüz gibi çok kısa sürede çarcabuk yazılmış bir yazıydı ((Kaptanım cıkıyormuyum guruptan hayırrrrrrrrrrrr valla sevinmeyin buralardayım artık ya izinli yada aynı kiloda iadere edersen sevinirim büyük bir ihtimalle bir sorun çıkmazsa en fazla bir hafta daha kalırım bayramdan sonra inşallahhhhhhhhhhhhhhhh)) herşeye dikkat ediyorsunuzda burada buralardayım artık sözüne hiç dikkat edilmemiş eger bildirim yapılmaz ise diye yazılmış bir şeydi ama az önce ilettigim şekilde ya faceden yazıldı yada oglum akreple iletişime geçti.Buradan sadece bu sayfada kalabalık ettigim ve benim yüzümden bir sürü haketmedigi halde laf işiten gurubumdan ve özellikle akrepden özür diliyorum.
Not: Şu an kolumda serum var ankarada hastanedeyim kardeşim kalp krizinden dolayı anjiyo olmuş yogun bakımdan bugün servise cıkarmışlar ve ben üzülmiyeyim diye söylenmemiş bugün duydum üzerinede burada yazılanları okudugum için çok üzüntü içindeyim şu an buraya ne yazdıgımıda çok net bilmiyorum ve zor şartlar altında olsam bile kilo bildirmek için geldigimde yazılanları okudugum için dahada bir üzüntü içindeyim mümkünse yanlış bişeyler yazıldı ise altında farklı birşeyler aranmasın.

Tamam Saphiracım, söylediğin gibi "izinli" sayıyoruz o halde, dediğim gibi daha önce kullanılmayan bir ifade olduğu için birşey mi denilmek isteniyor da ben anlayamıyorum, emin olayım diye sormuştum.

Şu anda aklımda olan başka birşey yok. Sana geçmiş olsun Saphiracım.

Arkadaşlar daha önce yazdığınız -eşimin ameliyatı için- geçmiş olsun mesajlarınız için de tek tek teşekkür ederim. sağlığı yerinde atlattık çok şükür...püsküütçüm geçmiş olsun için teşekkürler

2.takım,

Sadece kendi adıma ve son kez bir yorum yapacağım.
Herbiriniz zaman ayırarak uzun uzun mesajlar yazıp kaptanınızdan özürler dilediniz. Öyle ihtiyaç duydunuz demek ki..
Bana göre konunun buralara gelmesine gerek yoktu.
Benim sorum aşağıda da bir kez daha alıntıladım, oldukça net bir soru. Özürler havada uçuşuyor da ben hala bu konuya cevap alamadım. Cevabı almak önemini yitirdi zaten bu saatten sonra.. Çünkü konu, benim açımdan sıkıntı verici noktaya gelmiş bulunuyor. Ha bunun ne önemi var? Elbette benim sıkılmamın hiçbir önemi yok. Biz canım, cicim olsak ne olur, olmasak ne olur? Hiçbir şey olmaz. En azından benim için durum böyle.

Olay ilk ortaya konduğunda; diğer takımların yaptığı gibi, evet bizde de benzer şeyler oldu, şu sebeplerle de bunu yaptım, şeklinde net bir açıklama yapılsaydı sanmıyorum ki bu kadar uzasın, bu kadar deforme olsun, herkes karşılıklı mesaj yazsın. Alevlenmek yerine, diğer takımların yaptığı gibi bir açıklama yapılması yeterliydi.

İşin tuhafı konuyu gündeme getiren insanlar olsun, ben olayım hepimiz birbiriyle paylaşımda olan insanlarız. Aramızda yeni üye, tanımadığımız, kestiremediğimiz biri olsa neyse..

Ne ben, ne de olayın karakterleri konu ilk gündeme geldiğinde kırıcı davranmadık. Özellikle de hassas davrandığımızı düşünüyorum. Zaten öyle olmasaydı ilk başta ortaya konuşmak yerine direkt takımlara yönelik mesaj yazılırdı. Ama siz de çok iyi biliyorsunuz ki olayın giriş bölümü böyle değil.

Zamanında verilmiş, net ve açıklayıcı cevap konuyu bitirirdi. Hiçkimse eline ip alıp da, kimseyi darağacında sallandırmadı. Sadece soru soruldu.

Siyah24,
Mesajıma eklemeyi unutmuşum pardon.
Sana da, kardeşine de büyük geçmiş olsun. İkiniz de bir an önce toparlarsınız umarım.

Merhabalar.Püsküütcüm öncelikle bir şey söylemek istiyorum.Salı günü dersanede düştüm ve dün başlayan ağrı nedeniyle iki gündür sürünüyorum resmen :/. Aile içinde de bu durumla ilgili aksilikler çıktı.Dolayısıyla dersanedeki yoğunluk sebebiyle ertelenmiş bulunan sorum bu akşama kadar aksadı Neden olduğunu bilmemekle beraber buradan uzak kalmak bazı durumlarda çekingen unutkan vs. olmama neden olmuş bulunmakta. Bir de biliyoruz ki takımlar sürekli sarsılma dönemi geçirirler.Ve bazen bunu atlatmayı başaramadıkları için kapanıyorlar.((kendimi bir çocuğa anne-babasının boşanma kararını açıklıyormuş gibi hissettim ))Dolayısıyla 9. takım kapandığında da böyle bir sarsılma dönemi geçirmişti.Bundan kaynaklanan karışıklıklar hala benimde kafamı karıştırıyor.Zahmet olmazsa aşağıdaki listede vereceğim isimlere bakabilir misin? Dosyalarında tam olarak nasıl kayıtlıymış? :44::44::44:

TrulyScrumptious
nagieymen
btlbetul
noraaa
fadime02
zehra_s
hopidicik

Ya püsküüt gecen hafta listeyi ben hazirladim yesilerik konusundada bana mesaj atmisti bi sure belirtmeyince oyle yaziliyo sandim ben. Sonrada siteyi acamadim kusura bakmayin.. Sonuc listelerinide simdi tekrar yayinlarim cidden k.bakmayin paylasimlari takip edemiyordum..

Ya püsküüt gecen hafta listeyi ben hazirladim yesilerik konusundada bana mesaj atmisti bi sure belirtmeyince oyle yaziliyo sandim ben. Sonrada siteyi acamadim kusura bakmayin.. Sonuc listelerinide simdi tekrar yayinlarim cidden k.bakmayin paylasimlari takip edemiyordum..

Sonuç listelerini tubiş güncelledi zaten.. yeşilerik konusu da çözümlendi. Olur böyle aksilikler, sorun yok. Cevap için teşekkürler..

Bakıyorum hemen sengcim..

TrulyScrumptious 252.etapta 87,00 kilo ile izne ayrılmış. Normalde diskalifiye etmiş olmam gerekiyordu, gözümden mi kaçtı, bir şey mi konuştuk da etmedim hatırlamıyorum. Muhtemelen benim hatamdır. Çünkü özel birşey konuşulsa not alırdım.

Nagieymen 276.etapta 64,8 kilo. Herhangi bir transferi yok. Takım kapatıldığı için "ayrıldı" notu var.

btlbetul zaten diskalifiye listesinde, takımda bulunuyordu ancak listelere alınmıyordu.

Noraaa diye biri yok. 9.takımda yarışan Nora idi. Naigeymenle aynı durumda. Son kilo 70

fadime02 9.takım kapatılınca 8.takıma tranfer olmuş. 279.etapta kendi isteğiyle oradan da ayrılmış.

zehra_s 220. etapta 63 kilo ile yarışmadan ayrılmış. Yeniden yarışmacı olamasında sakınca yok.

hopidicik diye birine listelerde rastlamadım. hoppidicik var. O da TrulyScrumptious gibi. Eski dönem izne ayrılanlardan. 259. etapta 84,1 kilo.

Görebildiğim kadarı ile durum böyle. Takıldığın bir şey varsa sor lütfen. Yarın bakarım.

Kendime not: Gözümden kaçanlar olabiliyor demek ki.. 1200 küsur kişilik listeye bir daha bakılacak.

Yahu ne biçim mesaj yazmışım!
En önemlisi geçmiş olsun dilememişim..
Geçmiş olsun sengcim.. Ama böyle düşme sonrası ağrı ciddi bir durum.. Dilerim röntgen çektirdin.. Umarım ters bir şey yoktur.

Arkadaşlarla ilgili sadece katip gibi bilgi vermişim toparlamadan bırakmışım kusura bakma..

Özetle durum şu: Benim dikkatsizliğim sonucu diskalifiye listesine eklemeyi unuttuğum arkadaşlar, zaten 11.madde gereği diskalifiye edileceklerdi. Bu konuda her zaman diğer türlü diskalifiye edilmiş arkadaşlara oranla ılımlı davranıyoruz.
Ancak kendi isteğiyle yarışmadan ayrılan arkadaşlarımızın yeniden yarışmacı olmaları için 6 ay süre geçmesi gerekiyor. Bu arkadaşlara görüşüp durumu bildirirsin, diğer takım kaptanlarından itiraz gelirse yapabileceğim bir şey yok.
Kendi adıma; bir takımın kapanma döneminde veya hemen ertesinde ayrılan yarışmacıların daha farklı bir ruh hali içinde olduklarını göz ardı etmemek gerektiğini düşünüyorum.

est. Canım saol geçmiş olsun... Bu sanırım diğer takım kaptanlarına danışmalıyım röntgen çektirdim çok şükür kırık çıkık yokmuş.

Merhaba hanımlar. Sonunda sağlık vs. Sorunlarımı askıya almayı başardım. 9. Takım kapanırken bazı üyeler kendi isteğiyle ayrılmış gibi oldu ancak 9. Takımı yine toplayan da eski üyeler. Size sormadan karar veremem elbette. Listeyide ona göre hazırlayacağım.
Hoppidicik ve Trulyscrumptious (yine yanlış anlamadıysam ya da hatırlamıyorsam) yıldızlı diskalifiye'lerden.
Nagieymen, fadime02 takım kapatıldığı için ayrıldı diye not alınmış.
Son olarak btlbetul de diskalifiye olduğu için listeye alınmıyormuştu zaten. Tabi betül takıma yeniden geldiğinden beri demirbaşımız bizim. Katkısını olumlu biliyorum ancak kurallar malum.

Görüşlerinizi bekliyorum. Lütfen bu konuda yardımlarınızi esirgemeyin...

Geçmiş olsun canım..

Acil şifalar..

Çok geçmişler olsun hem kardeşine hem sana..Kardeşinin durumundan benim de haberim oldu, sana söylemedim ama merakla bekliyordum durumunu iyi olduğuna sevindim..

est. Canım saol geçmiş olsun... Bu sanırım diğer takım kaptanlarına danışmalıyım röntgen çektirdim çok şükür kırık çıkık yokmuş.
Sanada geçmiş olsun canım..Görünür görünmez kazalardan korusun Rabbim..

2. takım kaptanı olarak ben katılımlarını uygun görüyorum..

Üstelik takıma katkıları olan üyelerin takımda kalmaları ve devam etmeleri takımı olumlu etkiler..

Hayırlı olsun şimdiden

Yarışma sizin yarışmanız, karşı çıkan takım kaptanı haklıdır. Kurallar dışına çıkılacak çünkü.
Ben kendi fikrimi yazmak istiyorum sadece. İsteyen dikkate alır.
Hepsini yarışmaya geri almak iyi olur, diye düşünüyorum. Takım toparlanamadı diye üyeleri dışlamak biraz insafsızlık gibi geliyor.
Özellikle de btlbetul ün diskalifiye listesinden çıkartılması gerektiğine inanıyorum. Çünkü; liste dışında yarıştığı halde o kadar uzun bir süredir yarışmaya sadık ki.. Bunu göz ardı etmek de yine insafsızlık olur kanaatindeyim.

CUMA http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-saglikli-beslenme-f36/zayiflama YARIŞMASI 283. ETAP SONUÇ LİSTESİ
(9 - 16 KASIM)

***4. TAKIM 283. ETAP**

tubis87: ( 74.0 / 72.1 / 1.9 / %2.57)
tfneyll: ( 60.9 / 58.5 / 2.4 / %3.94)
pegasus07: (62 / 60.9 / 1.1 / %1.77)
zeburus: ( 76.9 /74.7 / 2.2 / %2.86)
topraks: ( 80.3 /79.2 / 1.1 / %1.37)
eftelya_blue: ( 66.0 / 65.8 / 0.2 / %0.30)

4. TAKIM ORTALAMASI: %2,14

Son düzenleme:

bende katilmalarindan yanayim,sonucta bu kuralalri nicin kyodugumuzu biliyoruz böyle istisna durumlarda göz ardi edilebilir bana göre

Son düzenleme:

Listedışı olduğu halde önceden kaç hafta takımda bulunmuş bilemiyorum ama sanırım uzun bir süre...
9. takım tekrar kurulmaya çalışıldığından beri de birkaç hafta geçti.
Seng zaten arkadaşımızın katılımcı olduğunu belirtmiş, takımın kaptanı da o, öyle diyorsa doğrudur.
Madem ki bunca zamandır takımın zaten bir üyesi, listelere de girmesinde bence bir sakınca yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…