Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

iyide akrepcim,sen daha bu hafta karabiber kilsunu bildirmedigi halde kilosunu ayni gecip yanina kilo bildirmedi notu düsmedin,daha sonra geldi ve cuma oldungu unuttugnu killosunun sabit oldugunu syöledi evet ama liste paylasildiktan sonra,sanirim sende kilosu zaten sabit diye önemsemedin ama yaptigin kural ihlaliydi malesef,

bunu yazarken hafiyelik yapmis oldugum sanilmasin...anlatayim hemen durumu..

bu hafta saolsun ceylin arkadasimiz takimiza gelip listemizle iglilendi,bende bi gidip bakayim dedim 2.takimda neler oluyor listerlde yardima ihtiyac varmi..sonra 3 ve 4 kilo veren arkadaslar dikkatimi cekti sasirdim hatta yazdimda ne yaptilar diye ,bi süre cevap gelmeyince eski mesajlarini okuyayim dedim bellki menü bildirmislerdir ( amacim nasil kilo vrdikelrine bakmak,merak yani) ama son zamanlarda mesajlarina rastlayamadim öyle geri giderken sayfalarda gecen hafta kilo bildirmedikelrini gördüm ama 2 ,takimda tlf muhabbeti gectigi icin birsey demedim belki dedim msjla bildirmeslrdir kiloalarini kimsenin günahini almak istemem sonucta,en cok korktugum seydir kul hakki...sonra öyle mesajlari takip ederken karabiberin msjina rastladim,o günün cuma oldugunu unuttugunu ,bu mesaji görünce takima not biraktim ,siz bu kurali uygulamiyormusunuz diye,sende bana zaten sabit dedin bende uzatmamak icin daha bisey yazmadim..durum bundan ibaret ,bazi seyleri yalnis anladiysamda hakkinizi helal edin..

Hmm tokmağın ucu beni göstermiş benim haberimmi yokmuş:KK51::KK51:

Bak canım takımımdaki arkadaşların face ve telleri var bende...O yüzden cumaları sıkıntı çekmem..Ben bir şekilde öğrensem de müsait olduklarında siteye açıklama yapmalarını isterim..

Kendini bu kadar yormadan bana direk sorsaydın ben sana açıklardım zaten..Hem konu buraya kadar taşınmazdı hem de bu kadar kişi zan altında kalmazdı:KK20:

Bu durumda gereksiz yere hafiyelik yapmış oldun yani:KK1:

püskütcüm merhaba ben 9.takımdan yazıyorum :KK1:
listelerin arasında edda1985 diskalifiye diye okudum arkadaş hamile olduğu için dönmek üzere ayrılmıştı 9.tk dağılma modundayken bu bildirim gözden kaçtı sanırım yarın öbür gün tekrar gelmek isterse mağdur olsun istemem yapılabilecek bişey var mı ?

sanirim bu konuylada ilgili bir önerim var,

nasil kilo bildirmeyenin yanina not düsüyorsak,kilosu ayni diyede not düsmek mecburi olsun,diyorum ben..

canim kilosu ayni diye not düselim diyorum,bos birakmayalim yanini yani %0 nin aciklamasini yapalim

Mumuşum yanlış anladıysam düzelt lütfen..

Takım listemizde yüzdesi %0 olan üyemiz var.
Bu yüzde iki sebeple olabilir:
1- Kilo bildirmemiştir.
2- Kilosu aynıdır.

1. durumda zaten not alıyoruz. "Kilo bildirmedi" şeklinde yazıyor ve takibinde 2. kez, 3. kez ve diskalifiye.
2. durumda da senin önerine göre "Kilosu aynı" yazalım diyorsun.

Peki bu bize neyi sağlayacak? Neyi kontrol ediyor olacağız ya da herhangi bir yaptırımı olacak mı? :44:

canim kilosu ayni diye not düselim diyorum,bos birakmayalim yanini yani %0 nin aciklamasini yapalim

İyide canım kilosu aynı olduğu zaten belli iken neden yanına not düşelimki biz körmüyüz yoksa ilkokul çocuğumuyuz ya

Böylesi küçük sebepler ki sebep bile değil nasıl büyüyor bu kadar..

Biz eskiden hiç böyle şeyleri büyütüp mesele haline getirmezdik burda..

Önceleri dahamı büyüktük acaba:44:

Hmm tokmağın ucu beni göstermiş benim haberimmi yokmuş:KK51::KK51:

Bak canım takımımdaki arkadaşların face ve telleri var bende...O yüzden cumaları sıkıntı çekmem..Ben bir şekilde öğrensem de müsait olduklarında siteye açıklama yapmalarını isterim..

Kendini bu kadar yormadan bana direk sorsaydın ben sana açıklardım zaten..Hem konu buraya kadar taşınmazdı hem de bu kadar kişi zan altında kalmazdı:KK20:

Bu durumda gereksiz yere hafiyelik yapmış oldun yani:KK1:

akrep karabiberin yazdigi mesaji bende okudum,fakat size haber vermeyi unuttugu yaziyor mesajinda,yani akrebe haber verdim vs gibi bir sey ne yazilmis nede yansitilmis ,direk kilo bildirmeyi unuttum iyiki ayni yazmissiniz,zaten kilom sabit diyor,tamam arkadasin kilos zaten sabitmis ama, kilo bildirmeyi unutan bir kisinin ayni kiloda oldugunu nasil anlariz,onuda ben anlamis degilim,galiba senin 6. hissin cok kuvvetli cnm önceden sezebiliyorsun:KK1::KK1:

Son düzenleme:
...ve bir şey daha söylemek istiyorum az önceki konudan aklımda kalan.

Takıma uğramayan sabit geçilen arkadaşın kilosunu 16:30 sonrası sabit olduğunu öğrensem diğer haftaya o arkadaşın kilosunu ikiye bölmem büyük haksızlık olur..

Düşünün bir hafta boyunca emek veriyor daha önce sabit olduğu için hırs yapıyor çabalıyor kilo veriyor ben o kiloyu ikiye bölüyorum, çok saçma o kişiye haksızlık bence..

Burda takım kaptanının ilgi alaka ve dikkati çok önemli..

Ben de bu önemi gösterdiğime inanıyorum..

İyide canım kilosu aynı olduğu zaten belli iken neden yanına not düşelimki biz körmüyüz yoksa ilkokul çocuğumuyuz ya

Böylesi küçük sebepler ki sebep bile değil nasıl büyüyor bu kadar..

Biz eskiden hiç böyle şeyleri büyütüp mesele haline getirmezdik burda..

Önceleri dahamı büyüktük acaba:44:

Bana göre bu küçük bir şey değil.

Ortada kural ihlali var.

Kilo bildirmediği halde, kilosu aynı geçilmesi benim takım listelerine kuşkuyla yaklaşmamı sağlar.

Ya kilo alınca da aynı geçiliyorsa?

Haber alamadık, aynı geçelim. Regl oldu geçici şişlik oldu bu takım yüzdemizi yükseltmesin aynı geçelim.. Bakış açısının temelinde bir esneklik varsa eğer, bu böyle çeşitlenerek gider..

Akrep çok şaşkınım şu anda..
Bir açıklama borcun olduğu halde nasıl oluyor da bunlar küçük şeyler ya da biz eskiden daha mı büyüktük gibi kinayeli cümleler kurabiliyorsun anlayamıyorum.

Mumunun mesajından sonra sizin takımı kontrol ettim şimdi..

karabiber01 Cuma günü şöyle bir mesaj yazıyor:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...ma-zayiflama-yarismasi-4637.html#post27230189
Mesajın saati 16:37

Senin Cuma günü liste paylaşım mesajın da şu:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-675.html#post27229220
Mesaj saati 15:42

Sonuç: karabiber kilo bildirmediği halde aynı olarak liste yayımlıyorsun.
Sonra karabiber geliyor ve tartılmayı unuttuğunu ama sabit olduğunu yazıyor.

Sen yanına kilo bidirmedi yazsam ne olur nasıl olsa sabit çıktı diye konuyu geçiştiriyorsun.

Sana sorum şu: Ya karabiber kilo almış olsaydı ne olacaktı peki? İletişime geçmediğin üyenin kilosunu nasıl oluyor da aynı yazabiliyorsun?

Bana göre bu küçük bir şey değil.

Ortada kural ihlali var.

Kilo bildirmediği halde, kilosu aynı geçilmesi benim takım listelerine kuşkuyla yaklaşmamı sağlar.

Ya kilo alınca da aynı geçiliyorsa?

Haber alamadık, aynı geçelim. Regl oldu geçici şişlik oldu bu takım yüzdemizi yükseltmesin aynı geçelim.. Bakış açısının temelinde bir esneklik varsa eğer, bu böyle çeşitlenerek gider..

Canım aynen katılıyorum çeşitlenerek gitmesine ama bu benim için geçerli olamazki...

Ben illaki haber alırım liste saati yada sonrası..

Ya ben çok üzüldüm yeni değilimki tanınmamış olayım böyle üçkağıtçılıkla suçlanayım..

Ve ben neden böyle bişii yapayım şu an çok şaşkınım böylesi bir itham var üstelik bana:KK50:

Ben kural ihlali yapmam canım..

Ha unuturum ayrı hatırlatılır hemen düzeltirim ama bilinçli olarak kural ihlali yapmam..

Bu da böyle biline........

Sana sorum şu: Ya karabiber kilo almış olsaydı ne olacaktı peki?

Ben anlatamıyorum galiba..

Kilo almış olsaydı tabiki listeye yansıtacaktık..

1. olalım diye göz ardı edebileceğimizmi düşünülüyor acaba???

Asla...

Biz eksilerimizi de yazarız artılarımızıda

Akrep, öncelikle senelerdir seni tanıyorum. Burada her zaman her mesajı ilk okuyan, ilk takip eden, yardımcı olmaya çalışan ve bunu sürekli olarak yapan insanlardansın. Bunu her zaman takdir etmişimdir ve yeri geldikçe de söylemişimdir.

Ortada bir genelleme yok. Sen kural bozucusun, uymuyorsun demiyorum.

Olmuş bir olay var.
Anlatacak başka yolu yok. Kaç dakikadır sizin topikte deli gibi mesaj arıyorum. Şimdi de 13. takıma bakacağım.

Soru basit: Kilo bildirmeyen kişinin kilosu neden sabit geçiliyor? Geçemezsin. Çünkü almış olsaydı o kişi takım yüzden farklı çıkacaktı.

Bu haftalıktır, o anlıktır, bir bildiğin vardır vs. ama bu sorunun mutlaka bir cevabı olmalı.

püskütcüm merhaba ben 9.takımdan yazıyorum :KK1:
listelerin arasında edda1985 diskalifiye diye okudum arkadaş hamile olduğu için dönmek üzere ayrılmıştı 9.tk dağılma modundayken bu bildirim gözden kaçtı sanırım yarın öbür gün tekrar gelmek isterse mağdur olsun istemem yapılabilecek bişey var mı ?
Buna sonra bakarım.. Çözeriz.

Hala cevap aranıyorsa ben anlatamıyorum o zaman..

Ertelediğim kahvaltımı yapmaya gidiyorum..

Canım çok sıkıldı beynim durdu şu an..

birde sanirim bu hafta 13.takimda ayni seyi yapti,haber almadiklari bir üyelerinin kilosunu ayni gecip yanina not düsmediler sanirim..

İsim belirtmediğin için emin olamadım tabii..
13.takım cevap verecektir.
Cuma günkü ve bir önceki gün mesajlarına baktım.
gurbet_dmr ve Kbra23 ü kilo bildirimini göremedim. Her ikisi de aynı kiloda görünüyor.
2. takımın olayı gibi açık bir mesaj da yok. Yani sonradan herhangi bir üye gelip de ben tartılmayı unuttum falan dememiş.
Belki telefonla öğrendiler kiloyu bilemiyorum.

İsteyen cevap verir, istemeyen vermez. Kimse, kimseye zorla birşey yaptıramaz.
Ben kendi adıma iyi ki takım kaptanı değilim diyor ve konuyu kapatıyorum.
Gerisi sizin probleminiz.
Önemli olan sizin birbirinize güvenip, güvenmediğiniz.

Konuya dair bir önerim var. Bunun için ne düşünürsünüz, bilemiyorum.
Bundan sonra kilosu aynı olan üyenin bunu belirttiği mesaj da linkiyle verilsin. Etap listesinin altına bu linkler de eklensin. Telefonla verilen bildirimler kabul edilmesin.

Aklıma gelen tek şey bu diyor ve çekiliyorum.

Bunu beğenen biri olursa, ekler, değiştirir, una bular kızartır vs. ve öneri olarak sunar, oylar. Sonuçta benim karar defterine bir şey yazmam gerekirse söylerseniz yazarım.

İsteyen cevap verir, istemeyen vermez. Kimse, kimseye zorla birşey yaptıramaz.
Ben kendi adıma iyi ki takım kaptanı değilim diyor ve konuyu kapatıyorum.
Gerisi sizin probleminiz.
Önemli olan sizin birbirinize güvenip, güvenmediğiniz.

Konuya dair bir önerim var. Bunun için ne düşünürsünüz, bilemiyorum.
Bundan sonra kilosu aynı olan üyenin bunu belirttiği mesaj da linkiyle verilsin. Etap listesinin altına bu linkler de eklensin. Telefonla verilen bildirimler kabul edilmesin.

Aklıma gelen tek şey bu diyor ve çekiliyorum.

Bunu beğenen biri olursa, ekler, değiştirir, una bular kızartır vs. ve öneri olarak sunar, oylar. Sonuçta benim karar defterine bir şey yazmam gerekirse söylerseniz yazarım.

Ben bu öneriye katılmıyorum...

Kişinin neti yada elektriği gitmiş olabilir..

Misal; Cuma öğlen benim elektrik gitti 2,5 saat..Üstelik kilomu yazmamıştım tam listeye yazıp cevapla butonuna dokunurken gitti elektrik ekranaa bööle baka kaldım..

Hemen yardımcımı aradım....

Ve bazen site açılmıyor kişi arıyor giremiyorum diye bazen neti olmuyor, toplantıda oluyor,şehir dışında görevde oluyor, tatilde oluyor vs. vs.. o an hemen mesajla atılıyor kilo...

Birbirimize güvenmiyorsak yarışmayız takımlarda olur biter...

Son düzenleme:
Püsküüt'ün yazdıkları ilk başta mantıklı geliyor ama işleyecek bir yöntem olduğunu sanmıyorum. Şu anlatacaklarım yüzünden:

Kilo bildirmeyen, kilo alan "izinli" yazılıyor diye, izinlere sınırlama getirdik. Ne oldu? Kilosu aynı yazılmaya başlandı. Kilosu aynı çıkan kişinin mesajını kopyaladık diyelim, ne belli o kişinin bile bile aynı yazmadığı? Ya da kaptanla arasında özel mesajda "kilo almışsın ama yüzdemiz düşmesin, seni aynı yazalım." denilmediği... Mesaj kopyalamakla uğraşılmak istenmediği için üye sadece 100 gram vermiş olarak da gösterilebilir.

Yani demek istediğim şu, sırf dereceye girmek için listelerde hile yapma yoluna giden bir takım varsa eğer; ne kadar yeni kural getirirsek getirelim, o kuralı çiğnemeden hile yapma yolu yine bulunur. Hiçbir şekilde önünün alınabileceğini düşünmüyorum.

Evet, dereceler sayesinde motive oluyoruz ama burda herkesin asıl amacı bireysel. 20. takım bu hafta 2 üyesinin kilo aldığını saklayıp birinci olmuş diyelim. Bu şekilde gelen bir birincilik 20. takımı mutlu ediyorsa diyebilecek bir şey yok. Ama 1-2 kişinin bildirimleriyle oynayarak değiştirilen yüzdeler her haftayı etkileyemez ki... Tamam, bu da belki züğürt tesellisi ama dediğim gibi, istediğimiz kadar yeni kural getirelim. İsteyen yine yolunu bulur.

merhaba arkadaslar
ben 4. takim üyesiyim,bu konu hakkinda aciklama yapma geregi duydum,cünki bu konudan cok rahatsiz oldugumicin gündeme getirilmesinide ben istedim
simdi rahatsiz oldugum konulara geleyim
gecen hafta 2.takimdan 2 arkadasimizin cok iyi kilo verdigini gördüm ve takimlarina gidip, günlük menülerine bakip,nasil kilo verdiklerini ögrenmek istedim,kendimede bir faydam olurmuydu niyetim
fakat bu 2 arkadasla ilgili hic bir menü paylasimi veya baska paylasim göremedim
sayfalar geriye gittikce iki arkadasin da gecen hafta kilo bildiriminde bulunmadiklarini ve bu sebeple kilolarinin sabit gectigini fark ettim

Akrep arkadasimiz bu konuda savunmasini yapti ve bir sekilde haber aldigini söyledi,tmm cnm sen öyle diyorsan öyledir

gelelim 2. rajhatsiz oldugum konuya
karabiber arkadasimizin da gecen hafta kilo bildirmeyi unuttugunu ve yine sabit gecildigini de gördüm

Akrep arkadasimiz bu konudada savunmasini yapti ve onada tamam diyorumm akrep sen haberim oluyor zaten diyorsan oluyodur

simdi gelelim 3. rahatsiz oldugum konuya

yine ayni sekilde bu 2 konudan rahatsiz oldugum icin sayfalari geriye dogru taradim ve siyah isimli bir arkadasimizin haftalardir kilosunun sabit gectigini farkettim
bu arkadasimiz benim anladigim kadariyla hastaymis (Yanlisim varsa lütfen düzeltin) acil sifalar diliyorum,umarim en kisa zamanda sagligina kavusur
bu rahatsizligindan dolayi takima ugrayamiyor doktor ve tahliller icin sehir disinda oluyor bu benim anladigim kadari,eksik veya fazla bisey varsa lütfen tekrar ediyorum düzeltilsinn....
simdi sevgili 2. takim kaptani akrep arkadasimiz bu arkadasimizin hastaligindan haberdar ve kilo bildirim yapmadigida asikar

akrep simdi bu konuda sana sormak stiyorum bu arkadasimizin yanina izinli,geri dönmek üzere ayrildi veya kilo bildiriminde bulunmadi yazilmasi gerekmiyormu ve geldiginde arkadasimizin aldigi veya verdigi kilonun olmadigi haftaya bölünmesi gerekmiyormu?? bu bir kural ihlali degilmidir???

ayrica 2. takima baktigimda bir cok defa kilo bildirimi yapilmayip kendi agizlarindan beni ayni gec mesaji gönderildigini farkettim,eger akrep itiraz ediyorsan bu mesajlari kopyalayip gönderebilirim...
simdi gelelim bu konunuyu daha önce degilde niye simdi acikladigima

ben bu konuyu takimimda paylastim ve 2. takim veya paylasim alanina tasimalimiyim sorusunu cok düsündüm fakat takim üyelerinin kiskanclik yapiliyor,hafiyelik yapiliyor gibi sözleriyle karsilasmamak icin vazgectim,bakiyorum ki haksiz da degilmisim,cünki mumu arkadasimiz gördügü bir olayi dile getirdigi icin hafiyelik yapiyor oldu

bunun adi hafiyelik veya baska birseyse kabul ediyorum arkadaslarr ama ben gördügüm bir olaya gözlerimi kapatamam...

bu olayin en az zararla cözülmesini istedimm...
simdi arkadaslar gözlerimi kapatirim yoluma devam ederim diyorsaniz buyrun yolunuz acik olsun

Akrep eger senin vicdanin rahatsa haksizlik yapilmadi,kural ihlali yok diyorsann benimde vicdanim rahat,ben üzerime düseni yaptiim gerisi sizin kendi kendinize vereceginiz hesaptirr....
not:bu konunun benim bulundugum takima ve sahsima hic bir getirisi veya götürüsü yoktur,rahatsiz oldum ve dle getirilsin istedim hepsi budur,lütfen altnda baska sebepler aranmasin

Son düzenleme:
merhaba arkadaslar
ben 4. takim üyesiyim,bu konu hakkinda aciklama yapma geregi duydum,cünki bu konudan cok rahatsiz oldugumicin gündeme getirilmesinide ben istedim
simdi rahatsiz oldugum konulara geleyim
gecen hafta 2.takimdan 2 arkadasimizin cok iyi kilo verdigini gördüm ve takimlarina gidip, günlük menülerine bakip,nasil kilo verdiklerini ögrenmek istedim,kendimede bir faydam olurmuydu niyetim
fakat bu 2 arkadasla ilgili hic bir menü paylasimi veya baska paylasim göremedim
sayfalar geriye gittikce iki arkadasin da gecen hafta kilo bildiriminde bulunmadiklarini ve bu sebeple kilolarinin sabit gectigini fark ettim

Akrep arkadasimiz bu konuda savunmasini yapti ve bir sekilde haber aldigini söyledi,tmm cnm sen öyle diyorsan öyledir

gelelim 2. rajhatsiz oldugum konuya
karabiber arkadasimizin da gecen hafta kilo bildirmeyi unuttugunu ve yine sabit gecildigini de gördüm

Akrep arkadasimiz bu konudada savunmasini yapti ve onada tamam diyorumm akrep sen haberim oluyor zaten diyorsan oluyodur

simdi gelelim 3. rahatsiz oldugum konuya

yine ayni sekilde bu 2 konudan rahatsiz oldugum icin sayfalari geriye dogru taradim ve siyah isimli bir arkadasimizin haftalardir kilosunun sabit gectigini farkettim
bu arkadasimiz benim anladigim kadariyla hastaymis (Yanlisim varsa lütfen düzeltin) acil sifalar diliyorum,umarim en kisa zamanda sagligina kavusur
bu rahatsizligindan dolayi takima ugrayamiyor doktor ve tahliller icin sehir disinda oluyor bu benim anladigim kadari,eksik veya fazla bisey varsa lütfen tekrar ediyorum düzeltilsinn....
simdi sevgili 2. takim kaptani akrep arkadasimiz bu arkadasimizin hastaligindan haberdar ve kilo bildirim yapmadigida asikar

akrep simdi bu konuda sana sormak stiyorum bu arkadasimizin yanina izinli,geri dönmek üzere ayrildi veya kilo bildiriminde bulunmadi yazilmasi gerekmiyormu ve geldiginde arkadasimizin aldigi veya verdigi kilonun olmadigi haftaya bölünmesi gerekmiyormu?? bu bir kural ihlali degilmidir???

ayrica 2. takima baktigimda bir cok defa kilo bildirimi yapilmayip kendi agizlarindan beni ayni gec mesaji gönderildigini farkettim,eger akrep itiraz ediyorsan bu mesajlari kopyalayip gönderebilirim...
simdi gelelim bu konunuyu daha önce degilde niye simdi acikladigima

ben bu konuyu takimimda paylastim ve 2. takim veya paylasim alanina tasimalimiyim sorusunu cok düsündüm fakat takim üyelerinin kiskanclik yapiliyor,hafiyelik yapiliyor gibi sözleriyle karsilasmamak icin vazgectim,bakiyorum ki haksiz da degilmisim,cünki mumu arkadasimiz gördügü bir olayi dile getirdigi icin hafiyelik yapiyor oldu

bunun adi hafiyelik veya baska birseyse kabul ediyorum arkadaslarr ama ben gördügüm bir olaya gözlerimi kapatamam...

bu olayin en az zararla cözülmesini istedimm...
simdi arkadaslar gözlerimi kapatirim yoluma devam ederim diyorsaniz buyrun yolunuz acik olsun

Akrep eger senin vicdanin rahatsa haksizlik yapilmadi,kural ihlali yok diyorsann benimde vicdanim rahat,ben üzerime düseni yaptiim gerisi sizin kendi kendinize vereceginiz hesaptirr....
not:bu konunun benim bulundugum takima ve sahsima hic bir getirisi veya götürüsü yoktur,rahatsiz oldum ve dle getirilsin istedim hepsi budur,lütfen altnda baska sebepler aranmasin

pegasuscum bu konuda takımlardan cvp beklemek lazım tabiki yanlış okumuş olabiliriz zaten sen bunu yanlışım varsa düzeltin diyerek belirtmişsin püsküütün bu konuya bir cvp bulabileceğine inanıyorum önemli olan bilerek bilmeyerek hata yapan takım kaptanlarımızın içi rahat mı çünkü ben senin tartı değişikliğinde bile yanlış yaptığımı düşünerek çok tedirgin olmuştum. ufacık bişi. seninde deiğin gibi bize gtirisi götürüsü yok beni bi yere taşımaz beni bir yere indirmez. bu konuda ki duyarlılığın ve dikkatin için ben teşekkür ederim. eğer ki ir hata varsa uyarılmalı kurallar dikkate alınmalı ve hak geçmemeli. benim regl dönemim için bile nasıl oluyo denildi ben regl dönemi ve öncesi için 2 foto hazırlıycam ben öncesi sonrası sadece karnımı çekicem yüzümü çekicem anlaşılır. bu konudada bilgi veriyim istedim bu arada :18::18:

Sözünü ettiğin arkadaş evet rahatsız tedavisi için başkentte..Siteye girmeye fırsatı olamıyor ama face den yazıyor görüşüyoruz canım..Kilosunu alabildiğim arkadaşı izinli yazmanın manası yok zaten...

Akrebin vicdanı rahat olmasa bu kadar yaptıklarının arkasında durmazdı...

Ben açıklamamı yaptım senin vicdan şu an nasıl meraktayım doğrusu:KK31:

2. takımın oldukça iyi olması; iyi olmasının sonucu olarak derecelere girmesi suçmudur???

Kaldıki eksilerde liste sunduğum zamanlarda oldu..Ama sonra yukarılara çıkmayı bildik yine..

Derdimiz 1. olmak olsaydı ve bu yüzden üçkağıtçılık yapsaydık bu bizi nereye kadar götürecekti??..Takım olarak geçmişimiz/başarımız buna güzel bir cevap olacaktır zaten..

Umarım 2. takımla olan rahatsızlıkların bitmiştir..Dereceye girmemiz deme sakın çünkü onun geri dönüşümü yok maalesef:KK1:

Not:Ben kimseyi hafiye olmakla suçlamadım..O kelimeyi arkadaş kullanmıştı ben de espri mahiyetinde cümlede kullandım..Ki mumuyu önceden tanıdığım için böylesi bir espri yaptım..Tanımadığım insanlara espri yapmamayı öğrendim..

Lütfen ara bozarcasına konuyu çarpıtmayalım!...

Son düzenleme:
X