Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Merhabalar..
Takımmızda aşağı yukarı herkes izinli.Bu cuma bildirim listemizde 4 kişi hatta 4. den emin değilim şu anda,belki de 3 kişi olacak.Karar defterini uzun uzun okudum ama bununla ilgili bir şey göremedim ama sanki listenin en az 5 kişi olması gerekiyor diye bir kural vardı,var mıydı ? :) Ben Kardeş takımlarımızdan bir tanesiyle kısa süreliğine birleşebiliriz diye düşündüm.Daha önce böyle bir uygulama yapıldı mı yapılabilir mi?Motivasyonumuza da iyi gelir diye umuyorum şahsen 4 aydır yerimde sayıyorum :KK14:
Saphiracım..
Haklısın,karar defterinde buna ilişkin bir madde yok.
Yarışmaya katılmak isteyip de bekleyenler yığılmasın diye her takımın 12 kişi olmasını uygun gördük zamanında. Daha fazlasını da beraberinde yürüyen işlerde sorun çıkmasın diye uygun görmedik.
Ancak üye sayısında minimum kotamız yok. Hatta ben yarışıyor iken, kalabalıktan hoşlanmadığımız için biz kendi takımımızı 5 kişide sabitlemiştik. Hep öyle yarıştık.
Gelelim sorduğun soruya. Kardeş takımın ya da dediğin gibi az sayıda olan başka bir takımla bir arada aynı topiği elbette istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz ama cuma bildirimlerini yine ayrı takımlar olarak yapmanız gerekmekte.
Motivasyon için de misafir takımda bireysel yarışmalar düzenleyebilir, kilo veremeyene/alana ceza yöntemi uygulayabilrsiniz. Mesela biz zamanında, yararlı yazı bulma, ekstra spor, koçluk, kalori hesaplama vs. türünde cezalar verirdik.

Merhaba...
püsküütcüm 5. takımın yeni yönetim kadrosu şöyle:

kaptan elifezgi
kaptan yardımcısı seng...

gümbürtüye gitmesin diye en son yazıyım dedim.Bir de :18: Maway adlı üyemiz geçerli bir sebepten dolayı bana bildirimini özel yapmış.(başka bir iletişim yoluyla) ancak ben görmediğim için bildirim yapmadı olarak geçtim.Kilosu aynı ancak benim hatam nedeniyle bir daha ki etapta kilosunun bölünmesini istemem...

Bu arada kilo veren ve vermek için büyük sabır gösteren herkesi tebrik ederim...
maway konusu görebildiğim kadarı ile zaten editlenmiş.
yönetim kadrosunu da şimdi editliyorum. Hayırlı olsun tatlım..

Saphiracım..
Haklısın,karar defterinde buna ilişkin bir madde yok.
Yarışmaya katılmak isteyip de bekleyenler yığılmasın diye her takımın 12 kişi olmasını uygun gördük zamanında. Daha fazlasını da beraberinde yürüyen işlerde sorun çıkmasın diye uygun görmedik.
Ancak üye sayısında minimum kotamız yok. Hatta ben yarışıyor iken, kalabalıktan hoşlanmadığımız için biz kendi takımımızı 5 kişide sabitlemiştik. Hep öyle yarıştık.
Gelelim sorduğun soruya. Kardeş takımın ya da dediğin gibi az sayıda olan başka bir takımla bir arada aynı topiği elbette istediğiniz gibi paylaşabilirsiniz ama cuma bildirimlerini yine ayrı takımlar olarak yapmanız gerekmekte.
Motivasyon için de misafir takımda bireysel yarışmalar düzenleyebilir, kilo veremeyene/alana ceza yöntemi uygulayabilrsiniz. Mesela biz zamanında, yararlı yazı bulma, ekstra spor, koçluk, kalori hesaplama vs. türünde cezalar verirdik.

Teşekkürler..Takıma 2 yeni üye aldık,haftaya cuma onlarda listemizde olacaklar.Bir de iizli arkadaşlarımızdan dönenler/dönecekler var.Şu anda motivasyonumuz iyi durumda ama verdiğin fikirler de gayet güzel :13:

264. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:

Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. :KK71: :nazar:

1.TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 1.takıma isabet etti.
Etap listenizde takım yüzdeniz %0.45 görünüyor.
Oysa benim yaptığım hesaba göre yüzdeniz %0.50
Fark nereden kaynaklanıyor, kontrol eder misiniz?
Kontrol listem şu şekilde:
1. TAKIM
saphire ( 63,8 / 63,3 / 0,5 / 0,78% )
hepbera ( 64,2 / 64,6 / -0,4 / -0,62% )
rebirth ( 71 / 71 / 0 / 0,00% )
sebnemguducu ( 67,8 / 67,6 / 0,2 / 0,29% )
darlingim ( 85,8 / 85,1 / 0,7 / 0,82% )
askarpay ( 66,4 / 65,9 / 0,5 / 0,75% )
sea44 ( 73,6 / 72,5 / 1,1 / 1,49% )

1. TAKIM YÜZDELER TOPLAMI: 3,52%
1. TAKIM YARIŞMACI SAYISI: 7
1. TAKIM YÜZDE ORTALAMASI: 0,50%

14. TAKIM
14.Takım üyelerinden pisiq mezun oldu. :KK19:
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-35.html#post25409753

1.TAKIM
1. TAKIM

14. TAKIM
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-35.html#post25409753

listem excelde kayıtlı işyerinde ne yazık ki hata nerede yaptım bilemiyorum ki :KK53::KK53: bir kişiyi son anda eklemiştim ondan hata olmuşolabilir:26:
tüü sıralamamızı düşürmüşüm :)

1.TAKIM
1. TAKIM

14. TAKIM
Karnesi:

saphire ( 63,8 / 63,3 / 0,5 / 0,39% ) evet buldum bu benm hesabım ama ne yazı ki hatalı excele otomatik hesaplatmıştım sanırım yaptığım programda hata var :KK47:
akrebe de kontrol ettirmiştim ama :KK14: ama ben nasıl bunu görmedim :KK14:

Arkadaşlar sonuç listesi hala açıklanmadı. Hazırlayacak olan arkadaş yarın hazırlarım demişti ama henüz yok. Keşke yardım isteseydi bizden. Hazırlardık listeyi. :44:

saphire ( 63,8 / 63,3 / 0,5 / 0,39% ) evet buldum bu benm hesabım ama ne yazı ki hatalı excele otomatik hesaplatmıştım sanırım yaptığım programda hata var :KK47:

Hatayı bulmuşsun önemli olan o canım. Arada olur böyle küçük hatalar üzme sen kendini. Bidahakine daha dikkatli olursun. Gerçi böyle Püsküüt hata bulunca insan kendini kötü hissediyor ama, şimdi kızacak bana püsküüt'cüm :KK9:

arkadaşlar 3. takım ve 7. takım etap kaçıncısı yazmıyor???

Son düzenleme:
Hazır kk'ya girmişken buraya uğramadan püsküüt'ümün halini hatırını sormadan olur mu ?
Hem özlenmiş miyim bir kontrol edeyim, hem de korumam hakkında bilgi vereyim dedim :KK1:
1 ay falan oldu sanırım mezun olalı, açıkçası pek korkuyordum koruma döneminden kilo alırım diyordum ama heralde fark etmediğim bir kontrol mekanizması oluşmuş, canım ne isterse istediğim kadar yiyorum ama sanırım o canım ya bir şey istemiyor ya da 1 yudum yiyip doyuyor.
Kilo vereceğim derken işkence gibi gelen spor pek bir eğlenceli olmaya başladı durup dururken içimden gelip spor falan yapıyorum :KK1:
Zorla içerdim yeşilçayı, şimdi ayy canım yeşil çay istedi deyip kalkıyorum :KK60:
Kısaca söylemek istediğim şey, üstümüzden kilo vereceğim baskısını atmak lazım , bunu stres yaptıkça bazı şeyler ters tepiyormuş bunu farkettim.
Kilomda 50-51 arasında geziyor mutluyum böyle ..
Ama tek bildiğim burası olmasa ben sıkılır bırakırdım, kıymetini bilelim buralarınn ..

Ellerine sağlık canım, bende düşündüm hazırlamayı ama sonuçta bişey söylemediler diye çekindim. Keşke en baştan söyleseydi cuma günü hazırlardık listeyi.

Düşüncelerimiz ortak :KK34: Ben de hazırlasam mı hazırlamasam mı, ne derler filan diye düşündüm ama artık gün bitti, gelen de olmayınca hazırlayayım bari dedim. Tabi ki söyleseler hepimiz yardımcı olurduk ve daha şık olurdu :KK34:

Bu şekilde hatalı formül satırını ortaya çıkartmış oldun. Formülü doğru çalışan satırdan kopyalamışsındır zaten..
Zaten kontrolün amacı da bu.. Herkesin, kuralları standart olarak uygulayıp uygulamadığına bakmak.

Hatayı bulmuşsun önemli olan o canım. Arada olur böyle küçük hatalar üzme sen kendini. Bidahakine daha dikkatli olursun. Gerçi böyle Püsküüt hata bulunca insan kendini kötü hissediyor ama, şimdi kızacak bana püsküüt'cüm :KK9:

Ah şekerim benim.. Sana neden kızayım :KK31:
Bu tür mesajlar yazdığımda kendini kötü hisseden varsa çok ama çok üzülürüm..
Amaç hata bulmak değil ki, yolunda gitmeyen bir şey varsa, yanlış anlaşılmış bir hesaplama yöntemi varsa onu ortaya çıkartmak.

Ellerine sağlık canım, bende düşündüm hazırlamayı ama sonuçta bişey söylemediler diye çekindim. Keşke en baştan söyleseydi cuma günü hazırlardık listeyi.
Laydcim.. Akrep çok eski yarışmacılarımızdan. Ve ben onun bugüne kadar yarışma kurallarına "bilinçli" olarak riayet etmediğine hiç şahit olmadım. Benim mesajıma da cevap vermemesi ilk defa oldu, her zaman ilk okuyanlardandır. Genel bir tartışmada ilk fikir belirtenlerdendir.

Durum böyle olunca ben telaşlandım açıkçası..
Umarım ciddi bir sorunu yoktur. Bu Akrebin yapacağı bir şey değil çünkü..:nazar:

Hazır kk'ya girmişken buraya uğramadan püsküüt'ümün halini hatırını sormadan olur mu ?
Hem özlenmiş miyim bir kontrol edeyim, hem de korumam hakkında bilgi vereyim dedim :KK1:
1 ay falan oldu sanırım mezun olalı, açıkçası pek korkuyordum koruma döneminden kilo alırım diyordum ama heralde fark etmediğim bir kontrol mekanizması oluşmuş, canım ne isterse istediğim kadar yiyorum ama sanırım o canım ya bir şey istemiyor ya da 1 yudum yiyip doyuyor.
Kilo vereceğim derken işkence gibi gelen spor pek bir eğlenceli olmaya başladı durup dururken içimden gelip spor falan yapıyorum :KK1:
Zorla içerdim yeşilçayı, şimdi ayy canım yeşil çay istedi deyip kalkıyorum :KK60:
Kısaca söylemek istediğim şey, üstümüzden kilo vereceğim baskısını atmak lazım , bunu stres yaptıkça bazı şeyler ters tepiyormuş bunu farkettim.
Kilomda 50-51 arasında geziyor mutluyum böyle ..
Ama tek bildiğim burası olmasa ben sıkılır bırakırdım, kıymetini bilelim buralarınn ..
Ohh ne güzel olmuş buralara güzel bir hava estirmiş birileri... :KK16:
Ben de dün pisiq'in karnesini hazırlarken, bundan önce senin karneni hazırladığımı hatırlamıştım. Kulaklarını fazla mı çınlattım nedir? :KK52:
Kilo baskısını atmakla ilgili söylediklerin sahiden de ciddiye alınması gereken şeyler..
Ellerine sağlık canım.
Koruma döneminde de keyfinin yerinde olmasına çok sevindim. :nazar:

Özletme kendini..

Ah şekerim benim.. Sana neden kızayım :KK31:
Bu tür mesajlar yazdığımda kendini kötü hisseden varsa çok ama çok üzülürüm..
Amaç hata bulmak değil ki, yolunda gitmeyen bir şey varsa, yanlış anlaşılmış bir hesaplama yöntemi varsa onu ortaya çıkartmak.

Laydcim.. Akrep çok eski yarışmacılarımızdan. Ve ben onun bugüne kadar yarışma kurallarına "bilinçli" olarak riayet etmediğine hiç şahit olmadım. Benim mesajıma da cevap vermemesi ilk defa oldu, her zaman ilk okuyanlardandır. Genel bir tartışmada ilk fikir belirtenlerdendir.

Durum böyle olunca ben telaşlandım açıkçası..
Umarım ciddi bir sorunu yoktur. Bu Akrebin yapacağı bir şey değil çünkü..

Sana biraz takılmak istedim Püsküüt'cüm ama sen yine ciddi cidd cevap verdin:KK9:

Akrep konusunda da söyle düşünüyorum. Ben yeniyim daha tanımıyorum sen daha iyi bilirsin. Kötü amçlı söylemedim zaten, mesaında yarın gelirim yazarım dedi o yüzden öyle söyledim. İnşallah kötü bir durum yoktur. :44:

evet ya kendime kızdım. püskütün yakaladığı iyi oldu ama ona buradan çoooook teşekkürler.
bu arada 1 takımın kaptanı mumu döndüüüüüüüüüüü artık takımı ona bırakıp çekilebilirim ortalıktan :KK14::KK14:
sana da çok tşk ler canım. bizim yerimize ana listeyi yaptın . mumu ile görüşürsünüz o da sizin sıranız da yapar eminim ki :KK51:
ben artık kısa bir süreliğine yarışmalardan ayrılıyorum. halletmem gereken özel sorunlar var. inşallah kışa dönerim hepinize iyi zayıflamalar kızlar :KK52::KK52::KK52:

Sana biraz takılmak istedim Püsküüt'cüm ama sen yine ciddi cidd cevap verdin:KK9:

Akrep konusunda da söyle düşünüyorum. Ben yeniyim daha tanımıyorum sen daha iyi bilirsin. Kötü amçlı söylemedim zaten, mesaında yarın gelirim yazarım dedi o yüzden öyle söyledim. İnşallah kötü bir durum yoktur. :44:

akrebi bende merak ettim ya iki gündür hiç girmedi kk ya. interneti falan kesiktir inşallah yoksa mutlaka gelirdi :26:

evet ya kendime kızdım. püskütün yakaladığı iyi oldu ama ona buradan çoooook teşekkürler.
bu arada 1 takımın kaptanı mumu döndüüüüüüüüüüü artık takımı ona bırakıp çekilebilirim ortalıktan :KK14::KK14:
sana da çok tşk ler canım. bizim yerimize ana listeyi yaptın . mumu ile görüşürsünüz o da sizin sıranız da yapar eminim ki :KK51:
ben artık kısa bir süreliğine yarışmalardan ayrılıyorum. halletmem gereken özel sorunlar var. inşallah kışa dönerim hepinize iyi zayıflamalar kızlar :KK52::KK52::KK52:

Ne demek canım rica ederim. Ben onu karşılıksız yaptım. Sende inşallah düzeltirsin sorunlarını biran önce çünki burdan ayrı kalmak kötü oluyor.

ayy kızlar kusura bakmayın yaa
cuma işten çıkıp eve gittim bir telefon şehir dışından misafirler gelicekmiş
gece otogardan aldık tabii epeeey bekledikten sonra:KK25: otobüsün tekeri patlamış yolda o yüzden geciktik tabii bekleme stresini hiç söylemiyorum:KK4:
düşünün 22:30 da evden çıktık gecenin ikisinde misafirlerle eve geldik..
cumartesi sabah erkenden gelirim bir şekilde dedim misafir kadınlardan birinin kusma nöbetleriyle acilde açtık gözümüzü:KK53: yolda yediği dokunmuş sanırım dr. öyle dedi:KK15:
yani şaka gibiydi resmen tabii hiç gelemedim işyerine o telaşelerin arasında takımdaki telefon açabileceğim kızlarda yola çıkmıştı tatile diye
özetle tüm çabalarım çözümsüz kaldı
tekrar kusura bakmayın
pazartesi yoğunluğu demiyorum hemen bakıyorum listelere:126:

X