Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

"Bir fikrim var.." sözleriyle başlayan o günün üzerinden iki seneyi aşkın bir süre geçti..Tanıdığım, tanımadığım bir çok insan bir araya gelmiş bir şeyler yapmaya çalışıyorduk.
Kalabalığın büyük kısmı seyirciyken, içinden sıyrılan birkaçı vardı ki, gerçekten elini uzatıyordu. Özellikle de birinden ne yazsam, cevap alırdım..
Ne zaman kafam karışsa, içinden çıkamasam, bunalsam yol gösterirdi.
Biliyordum ki; kimseden ses çıkmasa bile ondan mutlaka yorum gelir.. Bu dayanışmanın verdiği cesaretle devam ettim ben de..
Aynı yarışma içindeyken bir gün denk düştü ve aynı takımda yol arkadaşı olduk.
Ama sanki, bu yol arkadaşlığı çok daha önceden başlamıştı.
Bir gemideydik biz ve sen bana demiştin ki, kaptan terk etmeden ben gemiyi terk etmem..
ıyiliklerin yapılıp da atılmasından oluşan dalgalarla dolu bu denizde yüzen gemimiz, ikimiz de biliyoruz ki yol almaya devam edecek..
Burası sadece, geçiçi, bir daha uğranıp uğranmaması artık önemli olmayan bir iskelenin adıydı..

Sorumluluk duygun, elinden gelip gelmediğine aldırmadan herkese yardımcı olmaya çalışma konusunda gösterdiğin hassaslık, sıcaklığın, anlayışın ve hakbilirliğin nedeniyle sana çiçekler dolusu kucaklarımla teşekkür ediyorum kallisim sefgilim..

ıyi ki seni tanıdım.. :asigim: a.s.

Yolun açık olsun..

Neler oluyor yahuuu :KK52:18 yıl sonra geri gelip bakınıyorum hala senin mesajın, hala senin sabrın var buralarda:KK52:

Ben de bu konuyu doktorla görüşeyim diyorum.. Nedir bu durum? Bu bir hastalıksa adı nedir?
Deli miyim ben yahu!
Özlemişim be kallisim sefgilim!!!! Takım arkadaşım benim! :KK16: :KK16: :KK16:

Not: 18 yıl sonra buraya gelmenin sebebi ben değilsem çaya bandırılıp yumuşak püsküüt olayım e mi! :KK37:

Ayyyyy yaaaaaaaa ben sizin geçmiş mesajlarınızı okudum Püsküüt'çüm öyle güzel şeyler yazmışsınız ki birbiriniz için, şimdi bunu yazmadan geçemedim. :KK17:

Ayrıca bir kez daha anladım ki iyiki varsınız, yoksa ben bu kadar kiloyu imkanı yok veremezdim. :KK16:

Not: Geçmişi okuyunca ben fazla duygusala bağladım sanırım :26:

Selam püsküütcüm 3. takımdan hezaren82 hedefi nasıl olarak bildirilmişti :26::26::26::26:

Ayyyyy yaaaaaaaa ben sizin geçmiş mesajlarınızı okudum Püsküüt'çüm öyle güzel şeyler yazmışsınız ki birbiriniz için, şimdi bunu yazmadan geçemedim. :KK17:

Ayrıca bir kez daha anladım ki iyiki varsınız, yoksa ben bu kadar kiloyu imkanı yok veremezdim. :KK16:

Not: Geçmişi okuyunca ben fazla duygusala bağladım sanırım :26:

Ay ben de duygulandım şimdi..:KK43:
Çok güzel günlerimiz oldu burada sahiden..
Eskiden yazılan mesajlar belli aralıklarla siliniyordu. Keşke öyle bir uygulama olmasaydı da burada bir tarih yazabilseydik.. Neler yaşandı neler.. Dile kolay 2007 nere 2012 nere şekerim :KK53:
:KK14:

Ay ben de duygulandım şimdi..:KK43:
Çok güzel günlerimiz oldu burada sahiden..
Eskiden yazılan mesajlar belli aralıklarla siliniyordu. Keşke öyle bir uygulama olmasaydı da burada bir tarih yazabilseydik.. Neler yaşandı neler.. Dile kolay 2007 nere 2012 nere şekerim :KK53:
:KK14:

Silindiğini bilmiyordum, bende 13. takımın başından okumaya başladım ama eksik geldi bana demek ki bu yüzdenmiş :KK9:

Ama dediğim gibi iyiki varsınız ve iyiki böyle bir yarışma düzenlemişsiniz. Keşke herkes değerini kıymetini anlayabilse. Anlayamayanlara çok kızıyorum. Senide ayrıca tebrik ediyorum bu kadar uzun süre bizlere sabredip hala burda olduğun için :KK16:

260. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:

7.TAKIM
Üyelerinizden gerbera1987 nin baskül kaynaklı kilo değişimi aşağıdaki biçimde yapın ki ben de bulmaca çözmek yerine başlangıç kilosunu ne kadar değiştireceğimi net bir şekilde göreyim. :KK34:

Karar defterinden alıntı yapıyorum:

1- BASKÜL DEĞİŞİMİNDE NE OLACAK?
Yarışmacının yeni aldığı baskül nedeniyle kilosunda meydana gelen farklılık, bir sonraki etabın başlangıç kilosuna eklenir ve ilgili etapta bu durum belirtilir.
Örnekle açıklayayım:
Yarışmacı etabı 58 kilo ile bitirdi. Yeni etapta aldığı baskül 2 kilo fazla tartıyor. Bu durumda yeni etabınbaşlangıç kilosuVİRÜS58+2= 60 olarak belirtilecek. İlgili satıra da "Baskül değişiminden kaynaklanan 2 kiloluk artış eklenmiştir" denilecek.VİRÜS

13.TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 13.takıma isabet etti.
Bildirim listelerini kontrol ettim. Buldukları sonuç ile benim bulduğum arasında fark var.
Lütfen kontrol edin. Eğer hata gerçekten de sizden kaynaklanıyorsa sebebini bulmalı ve eğer kardeş takım kontrolü sistemindeyseniz var olan hatayı kardeş takımınızla da paylaşmalısınız ki hata tekrarlanmasın.

Sizin bildiriminize göre takım ortalaması: %0.67

Bu da benim listem:

13. TAKIM
aysecig ( 54,7 / 54,7 / 0 / 0,00% ) Geri dönmek üzere ayrıldı
betuld ( 60,2 / 59,2 / 1 / 1,66% )
elmaliturta ( 64,6 / 64 / 0,6 / 0,93% )
gurbet_dmr ( 92,5 / 91,2 / 1,3 / 1,41% )
LAydLiNe ( 67,4 / 66,5 / 0,9 / 1,34% )
tadLi ( 55,1 / 57,4 / -2,3 / -4,17% )
UcukMavi ( 62,6 / 62,6 / 0 / 0,00% ) Geri dönmek üzere ayrıldı
UZAYIM ( 65,4 / 65,4 / 0 / 0,00% )
Zaum ( 103 / 103 / 0 / 0,00% ) Geri dönmek üzere ayrıldı

13. TAKIM YÜZDELER TOPLAMI: 1,16%
13. TAKIM YARIŞMACI SAYISI: 9
13. TAKIM YÜZDE ORTALAMASI: 0,128%

261. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:

5.TAKIM
Üyelerinizden seng'in hedef kilosu, talep doğrultusunda 52 kilodan 45 kiloya çekilmiştir. Bravo! :KK9: :nazar:

7.TAKIM
260.etap bitiminde gerbera ile ilgili sorduğum soruya yanıt alamadım. Biraz ilgi lütfen.. :KK19:

8.TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8.takıma isabet etti.
Bildirim listelerini kontrol ettim. Tebrik ediyorum, hata yok. :KK9:

***7. TAKIM 260. ETAP***

SAPHIRA (85.4/85.1/0.3/%0.35)
Shopaholic (78.1/78.1/0/%0)geri dönmek üzere ayrıldı
Saliss (100/101/-1/%-1)
Pasam3405 (88/85/3/%3.4)
gerbera1987 (86,7+4,1=90,8) yeni alınan tartının tartı farkı-geri dönmek üzere ayrıldı
senarist (112,9/112.9/0%0)
Ecemavi (72.9/72.5/0.4/%0.5)
xeyrocan (79.8/77.7/2.1/%2.6)
Angiera (79.7/81.2/-1.5/-%1.8)
İpekyol51(75/77/-2/-%0.53) 255.Etapta ayrılmıştı 5 e bölündü

7. TAKIM ORTALAMASI: %0.35

püsküütcüm arkadaş uyarmasa farkında olmıcaz :KK17::KK17: yaptığım işlem doprumudur bilemiyorum kaptanı bekleyemeden bodozlama daldım ama 4,1 kilo farkıyla 90,8 çıkmıştım .. bundan sonra daha sık uğrucaz söz böyle karışıklığı daha çabuk halletcez :KK17: affettinmi :KK48: sorun hallolmuitur umarım:KK17:

gerberanın tartı değişimi haftasında ben yoktum,biraz karışıklıklar olmuş o hafta.Arkadaşlar ellerinden geldiğince yapmışlar.gerberanın bizzat gelip düzeltme yapması iyi olmuş..
Normalde paylaşıma hep bakarım ama nasıl olduysa gözümden kaçmış demekki :KK53: yani normalde ilgisiz,uyuyan ve ilginç bir kaptan/takım değiliz..uyarıların ve emeklerin için teşekkür ederiz :KK42:

Uyaran arkadaşa öpücüklerimi gönderiyorum öncelikle.. :KK54:
Lütfen paylaşım alanına göz atmayı ihmal etmeyin. İllaki yönetim kadrosunda olunması gerekmez. Bak misal sen bir soru sormuşsun bugün.. Diğer takımlar da sizin gibi davranıp, cumadan cumaya liste paylaşımı için gelse bu mesaja kimse cevap vermez.. O yüzden takım arkadaşlarına da bu konuda gerekli uyarıyı yaparsan sevinirim. Zaten çok fazla mesajlaşma olmuyor burada.. Yani çok fazla zaman kaybına yol açmayacak.

Gelelim baskül değişimimize.
Bu bildirimi özellikle sizden rica ediyorum ki sonra yanlış anlaşılma olmasın.
Yeni baskül, eskisine göre 4,1 kilo fazla tartmış.
Ben burada başlangıç kilon değiştirmeliyim ki senin verdiğin kilo buhar olup gitmesin di mi şekerim?

Dolayısı ile iki haftadır hatırlatma yapmam senin sonuçlarının sağlıklı olması için. Senin iyiliğine uğraşıyoruz şekerim burada.
Ayrıca; benim affetmem gereken bir şey yok ortada ki lütfen beni böyle bir pozisyona almayın.. :KK34: Ben burada sadece ve sadece kural hatırlatıcısı ve arşiv katibesi olarak bulunuyorum.. Vallahi rahatsız oluyorum affetmek falan ne demek yahu? :KK50:

Sonuç olarak; şu anda senin başlangıç kilon 86 görünüyor. Baskül değişimi kaynaklı kilo artışını aynen başlangıç kilona yansıtıyorum ve bu durumda yeni başlangıç kilon 90,1 oluyor. Bilginize..

eski tartım 2 kilo eksik tartıyormuş öyle dedi eczacı .. eczaneyle aynıydıda :KK53: .. yeniside +2 edince sonuç biraz tuhaf oldu fazlalık böyle oluyor yani:KK54:

Ama ben şimdi çok merak ettim yaauuuuu :KK9:
Sen temiz kalpli misin nesin anacım bilemedim :KK16:
Mesajımın tek şahidi cimcime81 :KK24:
Merak edenler ona sorsun, dermişim.. Kız da pişman olurmuş paylaşıma gelip baktığına :emir_bebek: :emir_bebek:

Kel alaka bir mesajdı.. Şöyle ki.. bir mesajda dansöz smileysi gördüm.. onu denedim burada.. abuk subuk yorumlarımı da yaptım tabii her zamanki gibi..
Sonra ne salak bi'mesaj yazdım böyle dedim.. O mesajı güya editledim.

Sen salak kafa editleyecem diye git yeni mesaj kutusuna yaz.. Anam bi baktım iki salak mesaj arka arkaya :)))))

E tabe şu anda yazdığım mesajla da salaklıklar tragedyası son hız devam ediyor..

Luluuuuttttt gel beni yala oğlum kendime geleyim acil! :KK51:

Merak edenler ona sorsun, dermişim.. Kız da pişman olurmuş paylaşıma gelip baktığına :emir_bebek: :emir_bebek:

Kel alaka bir mesajdı.. Şöyle ki.. bir mesajda dansöz smileysi gördüm.. onu denedim burada.. abuk subuk yorumlarımı da yaptım tabii her zamanki gibi..

Sen salak kafa editleyecem diye git yeni mesaj kutusuna yaz.. Anam bi baktım iki salak mesaj arka arkaya :)))))

E tabe şu anda yazdığım mesajla da salaklıklar tragedyası son hız devam ediyor..

Ben hemen 8. takıma koşuyorum o zaman :KK9: Ayyy çok meraklıyım ben yaaaaaaaaaa :KK60::KK60::KK60:

eklentileri mi diyon püsküütüm:)

söylim miiiiiiii:))) cıksss sölemem....bende diyorum ebru nediyo çatlarım falan...önceki mesajlarıma bakıyorum yok....menümü yazmışım bitek...acaba çok mu yemişim didim...2 dakkada dağıttınız beni var ya:KK53::KK53::KK53:..şimdi oturdum kendime gülüyorum:KK60::KK60::KK60::KK60:

söylim miiiiiiii:))) cıksss sölemem....bende diyorum ebru nediyo çatlarım falan...önceki mesajlarıma bakıyorum yok....menümü yazmışım bitek...acaba çok mu yemişim didim...2 dakkada dağıttınız beni var ya:KK53::KK53::KK53:..şimdi oturdum kendime gülüyorum:KK60::KK60::KK60::KK60:

Ayyyyy bende buna çok güldüm yaaaaaaa :KK60::KK60:

püsküütüüümm ne diyosun söyliyim mi..:KK60:.

Püsküüt verdi zaten senin adını hıh :KK20:

Takımda söylemişsin zaten ama merakım gitmedi :KK19:

Püsküüt'çüm yaaa sen söyle :26:

Son düzenleme:
X