Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

püskütçüğüm 8. takım kaptanı ile ilgili durumu dun takımda paylaştık.takım üyelerinin geneli şeker kaptandan memnun.şekerin son yazdıgı mesaj başka bir kaptan bulma yönünde..

takımdaki herkes şeker kaptanı sevmiş kaptan olarak onu görmek istiyor.çogunlugun kararıyla eğer hala devam etmek isterse kaptanlıga devam etmeli.takımdaki rahatsızlıgını dile getiren allmost sonraki aşamada takımda rahat edemeyebilir.o yüzden onu kendi takımıma transfer etmek istiyorum.böylece tüm üyelerin mutlulugu sağlanmıs olur diye düşündüm.ne dersin?

255. ETAPLA İLGİLİ OLARAK:

3.TAKIM
Listenizde yeni üye olarak belirtilen Cerensesil hakkında bilgi aktarıyorum.
Cerensesil daha önce de yarışmacımızdı. 170.etapta 110 kiloyla 14. takımda yarışırken, kendi isteğiyle ayrıldı.
Genel kuralımız itibari ile bir zamanlar bir şekilde yarışmacı olmuş olan arkadaşlarımız, geri döndüklerinde yarışmaya ilk girişteki kiloları baz alınır.
Bu nedenle de Cerensesil arkadaşımızın başlangıç bilgilerini 6 Ağustos 2010 ve 110 kilo olarak alıyorum. Bilginiz olsun.

6. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta sıra 6.Takımdaydı.
Bildirim listelerini kontrol ettim.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

13.TAKIM
Listenizde yeni üye olarak belirtilen angelic2 hakkında bilgi aktarıyorum.
angelic2 daha önce de yarışmacımızdı. 212. etapta 71,4 kiloyla 1. takımda yarışırken, geri dönmek üzere ayrıldı.
Karar defterinden alıntı yapıyorum:

Yarışmadan ayrıldığı kilo ile güncel kilo arasındaki fark, yarışmacının yarışmadan ayrı kaldığı etap sayısına bölünecektir.
Hesaplamanız kurala uygun olmadığı için arkadaşımızın etap birinciliği geçersizdir.

14. TAKIM
14.Takım üyelerinden hazos87 mezun oldu.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...lama-yarismasi-mezunlari-35.html#post24446641

Son düzenleme:
püsküütcüm bir durumu hatırlatmak istiyorum.Biz 3-4 hafta kadar önce kaptan yardımcımızın değiştiğini belirtmiştik.Aslında o an da henüz biri seçilmemişti ama daha sonra sana bildirmiştim seçtiğimiz kişiyi.Sanırım sen unuttun.Bende haftalardır bakıyorum aslında karar defterine ama bende bazen bir durum oluşuyor:bakıyorum yanlış olanı okuyorum ama beynime doğruymuş gibi işliyor Dikatsizlik yani...Neyse ki tekrar değişti yardımcımız.Önümüzdeki cuma sana tekrar hatırlatırım canım.

5. takımın;
kaptanı:seng
kaptan yardımcısı:hasretttt

Allah kuru iftiradan korusun vallahi
Hiç de bile böyle bir bildirimde bulunmadınız.
Tamam az yiyoruz, beyin hücreleri zayıflamış olabilir.. ama bu kadar da değil canım..

Yüzyıl kadar önce bi'mesaj yazmışsın.. orada da hasretin "h" si geçmiyor..
buyur kendin bak anacım:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-473.html#post23861645
neyse.. bu kadar boş laf ettim bari bi'zahmet gidip listeyi editleyeyim..

neme lazım.. haftaya beyin hücrelerim daha da zayıflamış olabilir

gözlerini yum.. 10 dan geriye say.. gözlerini aç.. işte yönetim kadrosu güncellendi..

Son düzenleme:

Valla hakkını helal et canım olabilir...sonuç olarak bende bu hafta çok tuttum kendimi antenler koptu Şu anda bilgisayarımın önünde bir bulaşık makinesi durduğundan bakamayacağım..Ama ilgin için teşekkürler...

Dekorasyon için değişik bi'yöntem..
Üzerine vazo da koyarsan tamamdır..

Dekorasyon için değişik bi'yöntem..
Üzerine vazo da koyarsan tamamdır..

bu arada canım dün akşam düşününce aklıma şu geldi:Biz o zaman özlemyb nickli arkadaşı seçmiştik.Eğer yazdıysam böyle olmalı yazmadıysam zaten sorun var sonra biz daha iyi olacağını düşünüp hasretttti seçtik.Ama sürekli değiştirme olmasın vazgeçebiliriz diye hemen bildirmemiştim :26::26:

Linkini verdiğim mesajdan sonra bir daha sizden haber alınamadı kaptanlık konusunda..:118:
ama söz.. bundan sonra istihareye yatacam.. :111:

Püsküüt'çüm şuan takımımızın kaptanı eski_bir_masal bazı özel nedenlerden dolayı birkaç gündür yok. Kaptan yardımcımızda izinli. Konuyu ben ilk günden biliyorum ama ne yapılacağını tam olarak bilmediğim için kaptanımızın gelmesini bekledim. Bugün geldi ama sanırım konu hakkında bilgisi olmadı. Ne yapmamız gerektiğini söyleyebilirsen eğer bir sakıncası yoksa ben elimden geleni yapmaya çalışırım. :26:

*** 13. Takım 255. Etap ***
angelic2 ( 71.4 / 71.6 / -0.2 / -0.46 % ) 212. etapta izne ayrılan üyenin kilosu 43’e bölündü.
Chika ( 92.7 / 92 / 0.7 / 0.76 % )
Elmaliturta: ( 65.9 / 65.2 / 0.7 / 1.06 %)
Eski_bir_masal : ( 57.0 / 56.5 / 0.5 / 0.88 % )
LaydLiNe: ( 70.2 / 69.8 / 0.4 / 0.57 % )
Mumu85: ( 72.5 / 72.9 / -0.4 / -0.55 % )
Mutedeyyin: ( 67.5 / 67.8 / -0.3 / -0.44 % ) Geri dönmek üzere ayrıldı.
TadLi : ( 57.1 / 57.3 /-0.2 / -0.35 % )
UcukMavi ( 63.7 / 63.2 / 0.5 / 0.78 %)
UZAYIM ( 66.6 / 66.6 / 0.0 / 0.0 % )
13. Takım Ortalaması : 0.22%

(Püsküüt'çüm yapmaya çalıştım hesaplamayı umarım olmuştur :26: )

Son düzenleme:
layd im o zaman derecelerde değişiyor sanırım.mesajını düzenle deyip dereceleride düzeltmen lazım eğer sana zor olursa ben yapayım bireysel dereceleride değişecek :44: cumartesi biraz canım sıkkındı bakamadım sonuç listesine

Canım ben hepsini düzelttim yapabildiğim kadarı ile kontrol edersen sevinirim. Link alamadım. :26:

Laydicim ellerine sağlık.. angelic2 hesaplaması şimdi olmuş..

Püsküüt'üm arkadaşımızın da bahsettiği gibi bir kaç gündür ilgilenemedim takımla özel nedenlerden dolayı.
Kusura bakmayın ..

Burada da yazmak istedim, LAydline arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum.
Takımda sadece kaptan ve kaptan yardımcısının görevi gibi görmeyip her türlü takımla ilgili durumla ilgilendiği için.
O kadar güzel bir düzen oluşmuş ki takımda bu durumu görmek beni çok mutlu etti ..

Püsküüt'ümm bizim kaptan yardımcımızı ( 13. takım ) laydline olarak güncelleyebilir misin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…