Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

kizlar 14. Takimda bir hata var sanirim? bi bakarmisin iz... bende 0,012 % cikiyor da...

8. TAKIM lütfen birdaha bakarmisiniz yüzdenize, cünkü bende 1,02% cikiyor, yani 2. ligi almis oluyorsunuz sanirim, bi kontrol edin

kızlar sonuç hazırlama sırası bizdeymiş bende ilk defa yaptım acemiyim biraz inş. hatam olmamıştır kontrol eder misiniz aylincim kardeş takıma kontrol ettirmiştim hata yok demişlerdi,benim çıkmam lazım kızlar inş. hata yoktur...

10. Takim sizdede farkli birsey cikti... kontrol edermisiniz bi zahmet...

kontrolcü gibi oldum bende kusuruma bakmayin cnm skldi hesapliyim dedim yüzdeleri....

225. etap derecelerini alan arkadaş ve takımları kutluyorum.. Ayseceylin ellerine sağlık..
Bazı takımlarda hata var sanırım.. Her hafta müdahil olmamak adına kontrol etmedim.. Takım kaptanları işbaşı yapınca bakarlar artık..

Eylül ayını bitirdik. aylık liste hazır:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-5.html#post21130599

10.Takım
Listenizde tata için 3.kez bildirimde bulunmadığını belirtmişsiniz. Ne olur ne olmaz diye karar defterinden hatırlatma yapmak istiyorum.
Mazaretsiz 3 hafta bildirimde bulunmamak diskalifiye sebebidir. İstisnai durumlar takım kaptanının yetkisindedir. (8.Madde)​

akrepcim iltifat için teşekkürler.. :26:
Vallahi özel bir sırrım yok..
asla ihmal etmediğim iki şey var.. hergün spor ve sabah-akşam lulutumla yürüyüş.. Yemek düzenin hep aynı.. eskiden bu yana yeni bi'şey keşfetmiş değilim..

Düzelttim 4. takım yönetimini..

merhabalar..

bir sorumuz olucak 4. takım olarak püsküütcüm 200. etapta PresnsesPeri arkadasımız kendi isteğiyle yarısmadan ayrılmıstı ve 6 aylık süresini doldurdu şimdi tekrar takıma aldık ama kilosundaki artıs miktarı nasıl olucak bu üye yeni olarakmı değerlendirilecek yoksa eski üye seklinde ayrı kaldığı haftalaramı bölünecek.
bu durum ilk olduğundan yanlıslık yapmak istemedim 6 aylık sürede ayrı kalanlar yarısmaya sıfırdanmı baslıyorlar...

bilmiyorum ki canım yeni yarışmacı gibi olması gerekir bence.......püssküüt ne der bakalım...

bilmiyorum ki canım yeni yarışmacı gibi olması gerekir bence.......püssküüt ne der bakalım...

canım bende öyle düşünüyorum sonucda yarısmayla bütün ilişkisini bitirmiş yarışma sorumluluğunu üzerinden atmıs ama tabi son karar önemli bakalım ..

canım bende öyle düşünüyorum sonucda yarısmayla bütün ilişkisini bitirmiş yarışma sorumluluğunu üzerinden atmıs ama tabi son karar önemli bakalım ..

bizim geçen hafta yeni üye sandığımızı bi üyemiz vardı...
meğer 2010 da kendi isteğiyle ayrılmış...
püsküüt onun yeni üye olmadığını başlangıç kilosunun ozamanki kilosunun alınacağını söylemiş...
ben burdan geri dönmek üzere ayrılanlar gibi hesaplanacağını düşündüm...

meyvenullcum..
Evet yarışmaya sizin listeleriniz açısından sıfırdan başlıyor..
Benim hazırladığım"bugüne kadar kim kaç kilo verdi" listesinde ise, eğer daha önce yarışmış olan bir yarışmacı ise yarışmaya girdiği ilk tarihve kilosuyla yer alıyor.
Ki bu konu sadece beni bağlayan bir şey..
Sizler, eğer yarışmacımız mezun olduktan veya kendi isteğiyle ayrıldıktan sonra dönüş yaparsa, sıfır yarışmacı gibi işlem yapıyorsunuz.
Kilo artış / azalış yansıtması sadece ve sadece "geri dönmek üzere ayrılan" arkadaşlarımız için geçerli..
Zaten karar defterinde de var bütün bu açıklamalar..
Benim ayda bir hazırladığım listenin altında açıklamalarda da yazıyor..

maicim herhalde eksik okudun mesajımı..
bu konunun sadece beni ilgilendirdiğini, sizin herhangi bir sorumluluğunuz olmadığını belirtmiştim yanlış hatırlamıyorsam.. Ki zaten hulk için siz de yeni üye muamelesi gösterdiniz.. Eski kilosuyla siz uğraşmadınız.
Ben, bahsettiğim listede hulk un yarışmaya giriş tarih ve kilosunu yansıttım.. İzne ayrıldığı için son listede yer almadı o ayrı konu..

Geri dönenler için yapılacak uygulama Madde 4.de yer alıyor. Ve bu madde ayrılan ve/ya mezun olanları kapsamıyor.

Dilerim açıklayıcı olmuştur.

Aslında konuya şöyle bakarsanız daha anlaşır olacak diye düşünüyorum..

Yarışmacıların Cuma Zayıflama Yarışmasında toplam kaç kilo verdiğini göstermek için hazırladığım listenin mantığı şu: Yarışmacı, yarışmaya ilk ne zaman katılmış ve o zaman kaç kiloymuş. Aradan geçen sürede (ister yarışmada olsun ister değil) toplam ne kadar vermiş/almış?
Listemiz bize bunu gösteriyor.
İşte bu nedenle de bu listede her zaman için yarışmacının ilk giriş kilosuna yer veriyorum..

Son düzenleme:

tesekkür ederim püsküütcüm gözümden kacmıs bu acıklamalar ..
PrensesPeri yi yeni üye gibi listeye alıyorum cuma günü

maicim buldum mesajımı.. eski tarihli olduğu için şeşibeş oldum tabii bulacam derken..

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-354.html#post20701935

Hulk "geri dönmek üzere ayrıldı" notuyla yarışmadan ayrılmış.. Prenses Peri ise "kendi isteği ile ayrıldı" notu ile ayrılmış.

İki ayrı konu.. Netlik kazandırmak için açıklama yapayım yeniden.

Takımın Sorumluluğu:
Hulk: Döndüğünde kilo alış/verişi listeye yansıtılır.
PrensesPeri: Yeni yarışmacı gibi işlem görür.

Benim Sorumluluğum:
Her ikisi de "bugüne kadar kim, kaç kilo verdi" listesinde, yarışmaya girdikleri "ilk kilo" ve "ilk tarihle" yer alır.

Bu sefer daha da bi aydınlanmıştır ortam sanırım..

püsküüt ben hulk u tanımıyorum bu mesajını söylemiştim...
gerçi farketmiyor sonuçta bölünecek yazmamıştın ben öyle anladım...
kim kaç kilo verdi listesindede eski kiloyla görünce öyle olacak sanmıştım...
açıklamışsın ayrıntılı eline sağlık...
bu üyemizde 2010 da kendi isteğiyle ayrılmış...

ayrıca 122. etapta mezun olan bir üyemiz var...
o 6. takımda şu anda deneme süresinde....
ben onu da yeni üye gibi gireceğim değil mi...

Hay eline sağlık.. Ben Hulk'a nereden taktım acaba
Aynen bu mesajdı aradığım güya.. Ama Hulk diye bakınca taaaa Ağustosa kadar gitmişim.. Algıda seçicilik denilen durumun tam örneğidir bu..

Neyse konumuza dönelim.. Mesajda da sizin sorumluluğunuzda olan bir şey yok demişim, dolayısı ile de "yeni üye" olarak kabul ediliyor lazgulu83..

Mezun olan ve kendi isteğiyle ayrılan aynı kategori. (Çünkü yarışma ile ilişkilerini bitiriyorlar)

İzinli olan diğer kategori. (Çünkü yarışmaya ara vermiş oluyor, dolayısı ile hala "yarışmacı" sıfatını ve sorumluluğunu koruyor)

Son düzenleme:

evet püsküüt bu hafta da bildirim yapmazsa diskalifiye olacak..

***6.TAKIM 226.ETAP ***

07papatya ( 52.7/53.4/-0.70/%-1.33 )
fatos0808 (130/129.7/0.30/%0.23 )
bulbul (61.5/61,7/-0,2/%-0,33)
dineva (60.3/60.1/0.20/%0.33 )
yst38 (96/94,5/1,5/%1,56)
sumifer (61.1/61/0,1/%0,16)
mydarling (67.1/69/-0,95/%-1,42)geçen hafta bildirimde bulunmadığı için aldığı kilo 2 ye bölündü
lazgulu (94.8/94,8/0,0/0,0%)
mibeyaz (55/54,2/0,8/%1,45)
havvaesen (67.1)
gerı dönmek uzere ayrıldı

6. takım yüzde ortalaması=0,07

***6.TAKIM 226.ETAP ***

07papatya ( 52.7/53.4/-0.70/%-1.33 )
fatos0808 (130/129.7/0.30/%0.23 )
bulbul (61.5/61,7/-0,2/%-0,33)
dineva (60.3/60.1/0.20/%0.33 )
yst38 (96/94,5/1,5/%1,56)
sumifer (61.1/61/0,1/%0,16)
mydarling (67.1/69/-0,95/%-1,42)geçen hafta bildirimde bulunmadığı için aldığı kilo 2 ye bölündü
lazgulu (94.8/94,8/0,0/0,0%)
mibeyaz (55/54,2/0,8/%1,45)
havvaesen (67.1)
gerı dönmek uzere ayrıldı

6. takım yüzde ortalaması=0,07

8. TAKIM * *226.ETAP SONUÇLARI**
ufocan ( 71,5 / 71,5 / 0,0 / 0,00% )
papatya89 ( 59,0 / 59,0 / 0,0 / 0,00% )
batuhanim ( 80,0 / 78,5 / 1,5 / 1,88% )
AzRASILAM ( 109,0 / 107,0 / 2,0 / 1,83% )
AySeCeYLİN ( 64,0 / 64,5 / -0,5 / -0,78% )
artikdurdemeli ( 80,7 / 79,5 / 1,2 / 1,49% )
handerya ( 70,0 / 70,0 / 0,0 / 0,00% )
profit ( 88,8 / 87,4 / 1,4 / 1,58% )
musize ( 75,3 / 75,3 / 0,0 / 0,00% ) diskalifiye
heartattack34 ( 62,0 / 60,7 / 1,3 / 2,10% ) yeni üye hedef 52
multumel ( 68,0 / 66,2 / 1,8 / 2,65% ) yeni üye hedef 52
8. TAKIM TOPLAM KİLO YÜZDESİ (1.10)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…