Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bu sıralar aynı his bende de var canım.Pes etmeyi ben de pek sevmem ama bu durum bir hayli canımı sıkıyor.yeni gelen de olmayınca takım tam anlamıyla toparlanamıyor.Sabırla bu günleri atlatırız inşallah.
Sonuc listeleri hazir. Dereceye giren ve kilo veren herkesi tebrik ederim.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ama-yarismasi-sonuc-listeleri.153328/page-164

Umarim bir hatam yoktur
Eline koluna emeğine sağlık canımm
Hızır gibi yetiştin şimdi müsait olabilmiştim.

oynakbasi34 olur bazen boyle seyler. Pes etmek yok. Takimdaki herkes zayiflayana kadar basimizdasiniz

Bakalım taze kan için Topiğe bizim takımı da tekrar ekledim inşallah takımlara yeni gelenler olur da hepimiz daha da motive oluruz Şu kasveti üzerimizden atalım da bari önümüzdeki yaza kadar hedeflerimize ulaşmış olalım ( ben kendi adıma 2 yazı atlattım Allahın hakkı 3.tür mantığıyla artık kesinlikle o hedefe ulaşılacak

Kaptanlarım ben rahatsızım yatıyorum benlik bişey olursa ancak yarın bakabilirim yanlış bişey olursa beni beklemeyip düzeltmenizi rica ediyorum
Geçmiş olsun.

İstersen, inanırsın. İnanırsan yaparsın.
Enerji toplayacak halim yok da. kafayı dağıtabilsem azıcık.. yetecek.

Sonuc listeleri hazir. Dereceye giren ve kilo veren herkesi tebrik ederim.

Ellerine sağlık.

esperenzaa
oynakbasi34

Sevgili kaptanlarım,

Motive olmak zor işlerden biri.. Hatta başarının tek handikapı.
Bu sene yarışma açısından kan kaybı büyük oldu.
İki takımın ortamı germe cüretleri nedeniyle kaçan tadımızı yıl boyu bir türlü toparlayamadık. Gittikleri yerde keyifleri yerindedir umarım.
O manasız kavgalar öncesinde çok uzun yıllar boyu burada hemen hemen her şey yolundaydı diyebilirim. Arada elbette ufak tefek aksilikler oluyordu ama hiçbir zaman üst yönetim yarışmamıza müdahil olma gereği duymamıştı.

Sonrasında ben gitme kararı aldım, ertesinde döndüm.
Yani hep bir problem, hep bir mutsuzluk, bir güvensizlik halleri.

Sonrasında pes eden kaptanlar.. Artık devam edecek gücü kalmayanlar, motivasyonlarını kaybedenler vs.

Sonuçta 12 takım olarak başladığımız 2018 yılını 9 takım olarak devam ettiriyoruz.

Herkes aynı anda motivasyonunu kaybetse ve yarışmayı kapatsak inanın hiç itraz etmem. Ama böyle birer ikişer dağılmalar sonuçta bütüne zarar veriyor. Ya da ben öyle hissediyor da olabilirim.

Ben de çok uzun zamandan beri (bu yazının başında yazdığım iki takım kavgası olduğundan beri) ayaklarımı sürüyerek geliyorum.

Bunları neden yazdım bir fikrim yok.. Laf ola, beri gele.

Haklisin canım ♡
Ben inanıyorum tekrar eski gücümüzü her iki takım olarak toplayacagiz
Maalesef benim biraz özel hayatla alakali motivasyonumu kayıp ediyorum
Ne zaman birşeyler ters gitse benim bünye depresyonun eşiğinde bekler gibi anında düşüşe geçiyor Allahtan dengesiz de ertesi gün bile kendime geldiğim oluyor

Bu aralar ufak aksilikler peş peşe gelmişti ama sonra kendi kendime ya can sağlığı olsun Kilo da verilir aksilikler de bertaraf edilir diyorum ♡♡♡♡♡

Güzel bir silkelenip takıma da taze kan için gereken adimlarimi attım ve önce sağlığım sonrada tabiki ailem için bu yolda devam

Nasilki bir günde bu kilolari almadiysak bir günde de vermeyeceğiz o yüzden tüm takımlar olarak azimle devam edip seni de fazladan yormadan bu sistemi de ayakta tutmak için elimizden geleni yapacağız ♡♡♡♡♡

İyiki varsın yüreği güzel insan ♡ Nedenini bilmeden yazdıkların banada nedense çok iyi geldi ve yüreğimi ısıttı

Sana inanıyorum.

Bu yazıyı "Bunları neden yazdım bir fikrim yok" diyerek bitirmiştim.
Nedenini buldum.

İnsanların kendi egolarını tatmin etmek için buradaki yapıyı, kuralları ve senelerdir verilen emeği hiçe saymalarını hiç affetmedim, hiç affetmeyeceğim.

591. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

MARATONCU TAKIMLAR

591. etapta hiçbir üyesi izne ayrılmayan takımlarımızın listesi:
2. TAKIM
5. TAKIM
6. TAKIM
10. TAKIM
13. TAKIM
14. TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI
Yarışmamız 591. Etap birincisi 10.Takımdan sara_28

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI

Yarışmamız 591. Etap sonuncusu 4. Takımdan Saksi_Degilim_Ben
Yarışmacımızın aldığı kiloyu kısa sürede vereceğine inanıyor ve yükümlülüklerini yerine getirerek kilo alma nedenini ve sağlıklı yemek tarifini bizlerle paylaştığı için teşekkür ediyorum.

ETAP NOTLARI:
3. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 3. takıma isabet etti.
Tebrikler, hata yok.

ETAP MEZUNLARI

• 5. Takımdan gonulll mezun oldu, tebrikler.
  • 10. Takımdan Divinity mezun oldu, tebrikler.
Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini bu linkte paylaşabilirler.

Rapor Kaynağı

Eline emeğine sağlık canım.

Ellerine ve emeğine sağlık Baharimmm ♡♡♡♡

5. Takımdan gonulll 19 haftada 5,5 kilo vererek mezun olmuştur.

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.
Ellerine sağlık sevgili Bahar

Bende katılmak istiyorum diyet gruplarına fakat ya bütün uğraşlara rağmen kilo veremeyip grubumdaki insanlari etkilersem diye de düşünceliyim açıkçası. Böyle bir durumda ne oluyor acaba?

Ellerine sağlık canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…