Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili arkadaşlar,

İki duyurum olacak.

1- Analizlere normalde Eylül ayında başlıyorum. Ancak iki bayram nedeniyle topamda 4 etabın 2 etaba düşmüş olması analizleri geciktiriyor.
Sonuç olarak; 588. etap itibari ile analizlere başlayacağım. Bilginize.

2- 7. Takım kapatılmıştır.
Takımın yeni kaptanı malipina, kaptanlığı bıraktığını özel mesajla tarafıma iletip, benden yeni kaptan bulmamı rica etti. Ben de ona sistemimizi izah ettim ve kendisi bir kaptan adayı gösteremediği takdirde takımın kapatılacağını ilettim. Cevap alamadım. Diğer konulara girmeye dahi lüzum görmüyorum.

İyi geceler dilerim.

Ellerine ve emeğine sağlık canım

Açıkçası üzüldüm sonuçta hiç bir takım kapatılsın istemeyiz heleki bu kadar çok dereceler almış bir takım ama hayırlısı diyelim
Ellerine sağlık canım şimdiden etap analizleri için

Üzülmek gerekir mi emin değilim, çünkü; herkes kendi yolunu kendi çiziyor.
Şiar edindiğim bir söz vardır tam da bunu anlatan:

Dünya benim tasarımımdır. / Schopenhauer

587. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

MARATONCU TAKIMLAR

587. etapta hiçbir üyesi izne ayrılmayan takımlarımızın listesi:

• 2. TAKIM
  • 3. TAKIM
  • 6. TAKIM
  • 10. TAKIM
  • 13. TAKIM
  • 14. TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI
Yarışmamız 587. Etap birincisi 10. Takımdan Sara_28

ETAP SONUNCUSU / YARIŞMACI

Yarışmamız 587. Etap sonuncusu 3. Takımdan Gulsahh54

ETAP NOTLARI:
2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrikler, hata yok.

8. TAKIM
1) chnnmkiz ile ilgili olarak;
2018 yılı izin hakları dolmuştur, bilginize.
2) MissERE ile ilgili olarak;
2. izin hakkı olduğunu yazmışsınız ama benim listemde 1. görünüyor, ben mi hata yapıyorum acaba? Lütfen kontrol eder misiniz?

13. TAKIM
melis08 ile ilgili olarak;
Bendeki kayıtlara göre, eski yarışmacı olarak görünüyor.
3 Nisan 2009 tarihinde 81,3 kilo ile gelmiş ve 165. etapta 61,5 kilo ile izne ayrılmış.
Bilgileri lütfen kontrol ederek, gerekeni yapınız.

14. TAKIM
586. etap raporu yükümlülüklerinizi yerine getirmediğinizden dolayı 1 ceza puanı aldınız. Görünmezlik ceza puanı ile ilgili detay bilgiler karar defterimizin 4. maddesinde yer almaktadır, bilginize.

ETAP MEZUNLARI

• 6. Takımdan fmad mezun oldu, tebrikler.
Yarışmacımızın karnesini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorsa başarı hikayesini linkte paylaşabilir.

Rapor Kaynağı

Eline emeğine sağlık püsküütüm.

Ellerine sağlık canım

Eline sağlık Bahar’cımm
İçimden geldi, 10. takıma nazar boncuğu taktım.
Hem en kalabalık takım hem de kimse izne ayrılmıyor. Bravo!

moni

Eki Görüntüle 2189410
Maşalla 10. Takıma.Darısı başımıza inşallah

Ellerine ve emeğine sağlık Baharımmmmm ♡♡♡♡♡♡

Chnnmkız izin hakkı oldu artık izne çıkamaz mı yoksa bu son hakkıdır bilgin olsun mu ( henüz afyonum patlamada sanırım ama hemen onada bakıyorum

MisssEre bir ara bir kaç gün benden müsade istemişti sanırım orda hatları karıştırdım şimdi baktım dediğin gibi ilk izni

seaBahAR Baharım demin baktım da yazmayı unutmuşum chnnmkiz arkadaşımız başka bir takımdan bize geçtiği için bizde ilk izne ayrılışı ama tabi diğer takımda yıllık izin hakkını kullandığı için bu durumda izne ayıramıyorum diye biliyorum bir ara izin hakkı 3 olsa muhabbeti olmuştu ama karar defterine göre 2 olduğuna göre bu arkadaşımızı izne ayıramıyorum sonuç olarak

Sonuç listesinde değişikliği yapayım da iyice hatlar karışmasın bir sonraki hafta da sana iş çıkmasın Tabi senden onay gelsin öyle yaparım

Hayır tatlım raporda da yazdığım gibi; bu son izin hakkı, bilginiz olsun demek istedim.
Elbette izn ayrılabilir.

Bahar' cım M melis08 in eski bir yarışmacı olduğunu biliyordum. Sonuç listelerinden de kontrolünü yaptım. Ama izne ayrıldığı tarihte listede yanına her hangi bir not düşülmediği ve aradan çok çok uzun zaman geçtiği için ki toplam 423 etap geçmiş yeni üye gibi işlem yapmıştım. Şimdi senin uyarın gereğince yüzdesini yeniden hesapladım ve sonuç listelerini düzenledim. Seni meşgul ettiğim için özür dilerim, kusuruma bakma lütfen

Sıralamada hiç bir değişiklik olmadı sadece etap 3. sü değişti. @Ssy8491 nickli arkadaşımız bu etabın 3. sü oldu tebrik ederim. hedef38beden de otomatikman 2. liğe yükseldi. Kusuruma bakmayın kızlar

Kendi adıma hiç önemli değil sevgili LAydLiNe.
Eline, emeğine sağlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…