Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tatlım üyemizin bende kayıtlı olan hedef kilosu yok. 151. etaplarda dutluktu buralar, hedef kilo falan yoktu o zamanlar.
Sonuç olarak geçerli hedef kilosunu soruyorum.

Üzülme böyle şeylere güzel kalplim.. hayat kısa.
Sevgili Seabahar neslihan165 uyemizin hedef kilosunu 80 olarak yazabilirsiniz, teşekkürler..
Gözümüzden kaçmış, kusura bakmayın :oops:

moni moni şim ben yine anlayamadım.

Divinity için izinden dönen üye uygulaması yapacaktın ama listeden çıkartmışsın. Farkında mısın? Bilerek mi yaptın?
Emin olamadığım için yükselen yıldızları bekletiyorum. Yarına kalır artık, arada azıcık zaman yaratıp buraya gelebiliyorum çünkü.

toplight toplight etap sorunları henüz çözülmediği için performans uygulamasını bekletebilirdin, ellerine sağlık ama monişimin cevabından sonra belki editlemen gerekebilir. Aklında olsun lütfen.
Ahh ahh ben senin vaktini çalmak istemezken neler yapıyorum böyle:oops:Açıklama yapmayı unutmuşum.:KK23:

Divinity ile ilgili olarak: listeden çıkardım çünkü, izinden dönebilmesi için 0,5 daha vermesi gerekiyordu. İzne ayrıldığı kilo 70 , güncel kilosu ise 70,5 .

moni moni şim ben yine anlayamadım.

Divinity için izinden dönen üye uygulaması yapacaktın ama listeden çıkartmışsın. Farkında mısın? Bilerek mi yaptın?
Emin olamadığım için yükselen yıldızları bekletiyorum. Yarına kalır artık, arada azıcık zaman yaratıp buraya gelebiliyorum çünkü.

toplight toplight etap sorunları henüz çözülmediği için performans uygulamasını bekletebilirdin, ellerine sağlık ama monişimin cevabından sonra belki editlemen gerekebilir. Aklında olsun lütfen.
Bahar cım moniş imin yaptığı gibi 0.5 kg daha vermesi gerekiyor üyenin listeye girmesi için ona bakınca performansı hazırladım :)

Özür olur mu hiç monişim?
O dönemler ne dedimse çözemedim. Israrla "geri dönmek üzere ayrıldı" ifadesini kullanan kaptanlarımız oldu.
İşte bu nedenle sizlere en ufak görünen detayları bile önemsemeye gayret ediyorum, hep sonrasını, sonradan anlaşılmama problemini düşünerek.
Ellerine sağlık.

İşte belki de kızın başına bir aksilik geldi, bunu ne sen ne de ben bilemeyiz.
Şimdilik bu diskalifiyeyi kabul ediyorum. Ancak bu konuda bir oylama yapmamda fayda var. Yeni üye diskalifiyesi sebep ne olursa olsun benim mantığımda oturmuyor çünkü.

Lütfen kurallar konusunda daha dikkatli olalım.
Ben de senin gibi düşündüm evet. Bişi mi oldu diye başına bişi mi geldi diye ama izne de ayıramıyorum yeni üye olduğundan.. Ööle kalcaktı listede..
Şimdi sen de öyle diyince..
Diskalifiye harici çıkarabilirmiydim listeden?

Sevgili Seabahar neslihan165 uyemizin hedef kilosunu 80 olarak yazabilirsiniz, teşekkürler..
Gözümüzden kaçmış, kusura bakmayın :oops:
Kusura bakamam çünkü ortada kusur yok.
Teşekkürler, listemde gerekli düzeltmeyi yaptım.

Ahh ahh ben senin vaktini çalmak istemezken neler yapıyorum böyle:oops:Açıklama yapmayı unutmuşum.:KK23:

Divinity ile ilgili olarak: listeden çıkardım çünkü, izinden dönebilmesi için 0,5 daha vermesi gerekiyordu. İzne ayrıldığı kilo 70 , güncel kilosu ise 70,5 .

Tamam şimdi oldu monişim.
Bu aralar benim algım da çok alt seviyelerde zaten, olur o kadar. Üzülme sen.

Şair diyor ya:

Su çürüdü.
Adımdan gayrısını bilmiyorum artık.

Bahar cım moniş imin yaptığı gibi 0.5 kg daha vermesi gerekiyor üyenin listeye girmesi için ona bakınca performansı hazırladım :)
Ellerine sağlık toplightım.
Ne olur ne olmaz diye yazmıştım ben görünen o ki bi'ben anlamamışım.

Kaptanlarım emeklerinize sağlık. El birliğiyle çalışmışsınız. Ziyaretçi olarak takip ederken herşey ne kadar da basit görünüyordu.o_O
Teşekkür ederim emeklerinize.
:KK200:
Her şey yine basit.
Yeter ki el birliği gönül birliği olsun.
Biz teşekkür ederiz ince düşüncene.

Ben de senin gibi düşündüm evet. Bişi mi oldu diye başına bişi mi geldi diye ama izne de ayıramıyorum yeni üye olduğundan.. Ööle kalcaktı listede..
Şimdi sen de öyle diyince..
Diskalifiye harici çıkarabilirmiydim listeden?
Yok akrebim başka bir yolu.
Yeni üye olunca izne de ayıramazsın. Öyle kalır listede senin dediğin gibi.
Belki de yeni üyelerden kaptan olarak telefon numarası isteyebilirsiniz.
Verirsen sevinirim, diyerek.. kimse mebcur tutulamaz böyle bir şey için.
Ama olur da paylaşırsa bu tip durumlarda sizler için bir iletişim alternatifi olabilir.

şey sanırım benden yemek tarifi bekleniyor, bu akşam paylaşacaktım ama geç mi kaldım acaba kaptancım özür dilerim, kendim yapıp paylaşayım istemiştim ama hemen internetten bulup paylaşayım kimseyi zor durumda bırakmam istemem :KK43::KK17:
Bu akşam geç değil canım.Yarına kalırsa durum değişir:KK66:

X