Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ellerine sağlık kaptanım

5. Takımdan magickk 16 haftada 9,2 kilo vererek mezun olmuştur.

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.
Ellerine sağlık sevgili Bahar
Aslında üyemiz çoğu kilosunu 1. takımda vermiş ancak tabi takım kapanınca mezuniyeti bizim takıma nasip oldu. Ben kendi adıma 1. takımda da emeği geçen herkese teşekkür ederim

Evet kaptanım 1. Takıma çok teşekkür ediyorum bende kaptanımız deadline ye ve bütün takıma çok teşekkürler sizide tanidigima çok memnun oldum daha kilo vereceğim ama 60 in altı inşallah

Ellerine ve emeğine sağlık Baharım

5. Takımdan magickk 16 haftada 9,2 kilo vererek mezun olmuştur.

İnşallah bir daha hiç artı yüzü görmez arkadaşımız
Ellerine ve emeğine sağlık

10. Takımdan G Gurbetkusu91 6 haftada 4,1 kilo vererek mezun olmuştur.

Umarım hep hedefinde kalırsın G Gurbetkusu91
Tekrar ellerine sağlık Baharcığım

Ellerine emeğine sağlık toplight kaptanım. Biz son etapta 3. olduk ama sarı kartımız silinmemiş. Acaba ben mi yanlış biliyorum tekrardan bir kontrol etsen olur mu?

Ben üzerimdeki iş yükü nedeniyle bir de burada detaya girmeyeyim diye genel kontrol ediyorum. Yazılana göre de 578. etap 3. sü 14. Takım görünüyor, böyle bakınca da sorun gözüme çarpmamıştı.

Meğerse hata buradan başlamış.
578. etap 3. sü sizin takım, 14. Takım ise etap birincisi.

Oluyor böyle hatalar, her takım mutlaka kontrolünü yapsın.

toplight

Ellerinize sağlık kaptanım.
Yalnız 578. Etap Birincisi olmanın haklı gururunu yaşarken Etap Üçüncüsü tanımını görmekten duyduğum derin üzüntüyü paylaşmak isterim.
Olsun sarı kartımız silinmiş, kopyala yapıştırdan kaynaklanmış olabilir.
Teşekkür ederiz.

Ellerine emeğine sağlık toplight kaptanım. Biz son etapta 3. olduk ama sarı kartımız silinmemiş. Acaba ben mi yanlış biliyorum tekrardan bir kontrol etsen olur mu?

Arkadaşlar izinde olunca cepten böyle yarım yamalak yaptım gecen hafta sağolsun morördeğim yapmıştı performansı bu hafta tekrar rica edemedim hemen bakıyorum düzeltiyorum

Sanırım aynı zamanda farkettik hatayı seaBahAR kaptanım.
Teşekkür ederim ilginize
Mezunlarımızın kepleri için nasıl bir başvuru aşaması var , ne yapabilirim
Sevgiler
Canım kazen e kepler içinde mesajları attım ama dedim ya cepten yaptım hatalı olabilir kepi gelmeyen mezun için beni etiketlermisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…