Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili kaptan arkadaşlarım bu hafta perşembe günü şehir dışına çıkmam gerek cuma kesinlikle girebilmem imkansız sizden ricam benim yardımcı arkadaşlarıma yardımcı olabilmeniz çünkü bu hafta sadece bir yardımcım buralarda ve çalışıyor paylaşım olayı sıkıntıya düşebilir saat geçebilir bana yardım edebilecek var mı aranızda

Kaptanım ben buralarda olurum, yardımcı olurum elimden geldiğince

Ellerine sağlık kaptanım.
Cuma günü ben de yardımcı olurum canım.Şimdiden yolculuklar sana:)

Eline sağlık canım.

Şimdiden teşekkür ederim kızlar

Teşekkür ederiz kaptanım ellerinize emeğinize sağlık
Sonuncu arkadaşım görevini tamamladı diliyorum bu cuma birinciliği alıp sırlarını paylaşır @tgb1907
Sevgiler

Ellerine ve emeğine sağlık canım

Merak etme canım hepimizin gözü takımda olur Sana şimdiden hayırlı yolculuklar

Ellerine ve emeğine sağlık canım

Merak etme canım hepimizin gözü takımda olur Sana şimdiden hayırlı yolculuklar
Hepinize teşekkür ederim kızlar çok sağolun inşallah kazasız belasız gidip gelmek nasip olur gözüm arkada kalmayacak sayenizde

Hoşgeldin kaptanım iyi misin inşallah kısa zamanda toparlarsın kendine iyi bak lütfen Allah sabrınızı arttırsın

seaBahAR beğeni bildirimin geldi o kadar mutlu oldum ki.
Kelimelerim kifayetsiz kalsa da ,üzüntünü derinden hissediyoruz.Buraların sensiz tadı hiç yok sanal bile olsa o kadar çok kişinin ruhuna dokundun ki sana kendi adıma çok çok teşekkür ederim.
Tekrar başın sağolsun.Zamanın sana iyi gelmesi dileğiyle.Sevgiler.

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar..
Başsağlığı mesajlarınızın hepsini okudum, her bir dileğiniz için "Amin" diyerek.

Sadece kocamı değil, hayatımda tanıdığım en iyi insanı kaybettim. Eminim güzel bir yerdedir. Çünkü bu dünya için fazla iyi bir insandı. Bana düşen onu üzmemek. Bu nedenle de güçlü olacağım. Kocam artık içimdeki boşlukta. Ve hep orada olacak.

Zamanın koluna girip, sessizce bekleyeceğim. Çünkü; gerisini zaman halledecek.

Her birinize tek tek ve tekrar teşekkür ediyorum. İçten olduğunu bildiğim, güzel kalplerinizden gelen her bir dilek için.

Her şey olur.
Her şey ölür.

Bu konuda yazacağım son satırlar bunlar.. Devam ediyoruz.

Bugünlük bu kadar.. Yarın itibariyle vakit buldukça toparlamaya çalışacağım.

Aklımda kalanları yazayım.. eksikse siz tamamlayın.

1- 575. etap listelerine bakacağım. Rapor, yükselen yıldız vs. leri atlıyorum. Genel bir kontrol yapacağım, karne varsa hazırlarım, atlanmış bir şey varsa paylaşırım vs.

2- Zereno'nun sürprizi var.

3- Analiz Genel Sonuçları var.

4- 1. takımın kapanış mesajı var. Sanırım bu Cuma son bildirimini yapack takım. Haber bekliyorum ona göre yazacağım.

5- Ben bunları yaparken 576. etabı paylaşmış olursunuz. Ona d biraz geç kalırım.

6- 577. etapta zamanlama rayına oturur.

Dediğim gibi bir şey atlarsam hatırlatın lütfen..
Kalın sağlıcakla.

Sizi görmek ne güzel
Ne güzel söylemişsiniz kaptanım
Her şey olur
Her şey ölür
.....
Allah sabrınızı arttırsın.
Sağlıklı mutlu ferah günlere inşallah

Hoşgeldin seabahar seni böyle güçlü görmek çok mutlu etti beni. İnsan tanımadan da birini sevebiliyor, gönül bağı kurabiliyormuş burada öğrendim bunu daBenim sürprizim için lütfen acele etme. Uzunca bir süre erteleyebilir En sona bırakabilirsin hatta hiç yapmasan bile olur sen burda ol yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…