Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bu soruyu duymadım ben.
Çünkü; sen bi'koşu karar defterine baktığın için bir sonraki bireysel sıralama listesinin tarihini öğrendin ve bu soruyu sormamış oldun.

Etme kaptanim eylül mü ben o zamana mezun olurum ama

Eklentiler

• Screenshot_20180501-132213.png
    166,9 KB · Görüntüleme: 26

Eline sağlık püsküütüm.
İlk 60 da listemdeki tüm kızçelerimi görmek beni mutlu etti.
LAydLiNe kaptanım tebrik ederim.

Son düzenleme:
Şaka gibi şok yaşıyorum şu an o kadar mutluyum ki anlatamam

En çok önem verdiğim listede birinci olmak muhteşem bir duygu. Bahar’ ımmm ellerine sağlık. İyi ki mezun olmamışım ve iyi ki tekrardan gelip yarışmışım

Bu hafta hem parmak kaldırdım hem de listede birinci oldum haftaya da mezun oluyorum daha ne isteyebilirim ki Bir de en önemlisi yeni yaza incecik giriyorum var mı dahası

LAydLiNe tebrik ederim.demek mezun olmasam birinci benmisim

Eline sağlık püsküütüm.
İlk 60 da listemdeki tüm kızçelerimi görmek beni mutlu etti.
LAydLiNe kaptanım tebrik ederim.
. Teşekkür ederim kaptanım

Süpersin kaptan seninle olmak güzel..tabi listede kendimi 5.sırada görmekte öyle...

Tebrik ederim canımBu hafta kesinlikle senin haftanmış
Neden mezun olmadın ki Keşke bir an önce mezuniyet kepini taksaydın da ben birinci olsaydımŞaka bir yana çok iyi kilo vermişsin, azmin ve istikrarın alkışı hak ediyor.

Çok teşekkür ederim canım. Demek ki nasipte 1. Olmak varmış yoksa bu hafta mezuniyetimi isteyecektim. Senin de kaptanlığın hayırlı olsun. İnşallah sen de birincilik koltuğuna oturursun en kısa zamanda

Çok teşekkür ederim canım. Demek ki nasipte 1. Olmak varmış yoksa bu hafta mezuniyetimi isteyecektim. Senin de kaptanlığın hayırlı olsun. İnşallah sen de birincilik koltuğuna oturursun en kısa zamanda
Tebrikler canım
Mezun olsan da sen birinciydin zaten son listedeki herkes alınıyor sıralamaya bildiğim kadarıyla

Allahımmm çok yoğun saçma sapan bir ay geçiriyorum, çok takip edemiyorum burayı
esperenzaa hayırlı olsun kaptanım
LAydLiNe iyiki kilo almışsın da gelmişsin birbirimizi tanımışız tebrik ediyorum
seaBahAR yaptığın herşey için ellerine sağlık
Bakmam gereken bir durum olursa etiketlerseniz sevinirim
Çokk yoğunum çokkk

Birincilik yada iyi derecede olmak motivasyon için iyi oluyor tabi ki ama senin çabalarının azminin karşılığıydı canımTekrar tebrikler
Tebrikler canım
Mezun olsan da sen birinciydin zaten son listedeki herkes alınıyor sıralamaya bildiğim kadarıyla
Hıhh hiç de öyle değildi
Aaaaaa o da iyiymiş bilmiyordum teşekkür ederim canım
Birincilik her türlü senin çabalarının karşılığıymış canım
Çook çok kolay gelsin bir an önce ayakbağı olacak tüm işlerini halledip kurtulman dileğiyle canım. Teşekkürler...

Duygularımız karşılıklı kaptişim iyi ki o mesajı göndermişsiniz ki sizi tanımışım. Kocaman seviliyorsunuz

Evet arkadaslar sanirim beyin obezligimi yenmis bulunuyorum 2 gundur canimin cektigi seylere karsi direbc gosteriyorum aksam aciksamda bisiler yemiyorum bol su iciyorum bu hafta odulunu alirim muhtemelen tartilmicam kafaya koydum en sin pazartesi tartildim cuma umarim bi supriz yapar tarti bana

Birdeeeee sabah olmayan bir pantolonum.vardi onu giydum cok mutluyummmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…