Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eline, emeğine sağlık.

Sevgili kaptanlarim
Kaptanligi ozel nedenlerden dolayi kaptan yardimcim olan esperenzaa ya birakiyorum. Referans metnini asagiya birakiyorum
Referans metni:
"... takım Kaptan adayı ..... kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

Ellerine ve emeğine sağlık Baharımmmm

Bireysel Birincilikte benim Keleklerden birini görmek ayrıca çok mutlu etti beni

Bu hafta hem ilk 3de hemde yükselen yıldızlarda Takımımı görmek çok büyük bir mutluluk
En önemlisi sağlıklı bir bedene kavuşmak tabiki ama eminim kızlarım daha da motive olacaklardır bu durumda

Tekrar ellerine sağlık

Canım Kaptanlığı bırakmana üzüldüm açıkçası ama özel nedenler demişsin o yüzden kalman konusunda ısrarcı olamıyorum Tabiki burada olacağına da eminim

Referans konusuna gelince de açıkçası bu ara Laptobun yüzünü göremiyorum bile cepten de bizim takıma zor yetişiyorum Şimdi Kefilim dersem yarın öbür gün bir sıkıntı olduğunda devreye girmek benim için zor olur ama eminim diğer Kaptan Arkadaşlar seve seve kefil olurlar

Hakkınızda hayırlısı olsun

Tesekkur ederim :) biraz dinlenip geri gelmek amacim. Yeni kaptanada guveniyorum insallah kefil olan cikar :)

Sevgili kaptan arkadaşlar, kaptanımız Kanguru_ ’nin kaptanlıktan ayrılması ile 6.takım kaptansız kalacağı için referans gerekiyor. beni çok iyi tanımadığınız için refere etmek istemiyor oluşunuzu anlarım hiç de sorun etmem ancak varsa 6.takımdan kaptan olmasını istediğiniz ona da referans verebilirsiniz tabi ki seaBahAR ’ ın oluru ile.
Sevgiler...

Aaaa çok şaşırdım canımm yaa dinlen gel sende sensiz tadı olmaz buraların

Hafta sonu olduğu için görmemişlerdir yoksa olurlar canım hemen üzülme

Yaa çok tatlısın.. cnm bazen hemen görülmüyor arada kaynıyor..

Hafta sonu olduğu için görmemişlerdir yoksa olurlar canım hemen üzülme
Yok canım üzülmek değil aslında belirsizlik rahatsız edici. rzgrece’nin gidişi benim açımdan,takım açısından moral bozucu oldu, ama onun için iyi olacaktır belki de
Dediğim gibi takımdan iki kişi daha var kaptanlık yapabilecek olan ,onlardan biri olursa çok çok sevinirim.Belirsizlik bitsin de gerisi hallolur diyenlerdenim biraz sanırım

Sevgili arkadaşlar,

6. takımla ilgili halledilmes gereken bir durum var, lütfen ilgileniniz.

Kaptanımız, aday kaptan için referans istiyor.
Sevgili kaptanlarim

Aday kaptan da eğer beni refere etmeyecekseniz küserim diyor.. şaka şaka.

Bi'bakın hele..

Güzel geçsin haftanız.

Püsküütüm dün yazacaktım aslında şimdi yazayım, ben kaptan adayını hiç tanımadığım için referans da bulunmam anlamsız olur diye düşündüm.

Püsküütüm dün yazacaktım aslında şimdi yazayım, ben kaptan adayını hiç tanımadığım için referans da bulunmam anlamsız olur diye düşündüm.
Bende henüz yeniyim birine referans oldum bisey olursa benim başıma patlar mı diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…