Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Varsin 10..olalim ..9.cu olalim...önemli olan insanligimizi kendimize olan saygimizi ..kaybetmeyelim..kendi hirsimiz ideallerimiz için kimsenen hakkini alip üzmeyelim..ben kul hakki almaktan çok korkarim.bizim takim belki 1.veya 2.olmayabilir arkadaşlarimin bazi sağlik sorunlari var özel hayatinds sorunlari var...varsin olsun hic önemli deyil..yol daşlarimin canlari sağolsun..gözümüz yükseklerde deyil cok şükür.....vijdsnimiz rahat kimseyi üzmedik kalp kirmadik kul hakki almadik kendi sayginliğimizi kaybetmedik..itibarimizi kaybedip gözden gönüllerden düşmedik...bazi yarişmacilarin okadar çirkin sözlerini okudumki ben utandim onlarin adina...neyse yazilacak çok şey varda oda bende kalsin...herkez kendine yakişani yapar nediyebilirimki başka ...

Geri döneceğinize olan inancımı kaybetmek istemiyorum. Hâlâ umudum var. Biraz zaman geçtikten sonra, biz tombul hanımları yine kollarinizla sarıp, bize kol kanat gereceksiniz

Bu mesaj 15 Mayıs 2007 tarihinde yazılmıştı !

Aylar önce ilk sinyal verildi, geçen haftalarda ikinci sinyal geldi ama asla ciddiye almadınız.

Ben 11 sene için nasıl teşekkür ederim bilemiyorum ama çok samimi olarak teşekkür ediyorum....

Herşeyi baslangicta öyle güzel anlatmış ki. Ben mezun oldum işim bitti diyemiyorum hala buralardayım. Yarışan arkadaşlar adına çok üzüldüm. Gerçekten emeğini arkadaşlığını esirgemez di. Buradaki herkesin gelişimi adına her adımı attı her adımı destekledi. Gercekten çok üzüldüm. Burası iciç buyub kayıp. Bizler bir günümüzde neler yaptık neler yedik kaç kg geldik yazmaya bile zaman ayiramazken o bizim için saatlerini ayırdı. Sanmayin sadece bu gruplarda yazdı. Diyet deneyimleri diyet listeleri her yeri takip etti herkese destek çıktı. Şahsım adına emeği ve desteği için teşekkürler

Çoğul konuşmayalım kazen ciddiye almayanlar sorun çıkaranlar gitti zaten. Kalanlarla devam edelim. herkes dersini aldı kimse sorun çıkarmaz herhalde

herbir cümlene katılıyorum canım ....önemli olan huzur varsın sonuncu olsun takım bu kadar kalp kırılmaya değer mi ...

Elinize kolunuza yüreğinize sağlık ...

Söylediğin her şeyin altına imzami atarım ♡♡♡♡♡ iyiki varsınız iyiki bizler böyle bir takımda bir aradayiz Tek eksigimiz Bahar ve olayı ogrendigimden beri inan içim açıyor böyle bir tuhaf ve hakikaten bir arkadaşımızın burada dediği gibi canım hiç bir şey istemiyor hatta diyet modundan bile çıktım valla zor tutuyorum kendimi yoksa gömebilirim herşeyi :)

Arkadaşlar lütfen şu andan itibaren kimse buraya bir şey yazmasın Konuştukça konu uzayacak ve artık bir anlamı kalmayacak sonuçta olan oldu ve biz bu durumu nasıl düzelteceğimize bakmamız gerekiyor

Sadece güzel enerjilerinizi gönderin de şu bir türlü bulamadığımız huzur ortamını yaratabilmek için son bir şans versin sevgili Kazen bizlere

Püsküut hastalık demedi yorgunluk demedi iş güç demedi burayı bırakmadı motivasyonu dusurmedi. Şimdi onu çok sevdiğinizi emeğini taktir ettiğinizi gösterme sırası sizde. Takım kaptanları takımlarımızın motivasyonunu artırıp amacına uygun yazışmalar zamanı artık olmusla olmuse çare yok. Geçmişe ağlamayı bırakıp güzel bir gelecek yazın. @Aben senelerce terk etmedi onun gibi niceleri emek verdi takimlta icin sindi sıra sizde.

Merhaba,

Veda metnim çok uzundu, dönüşüme tek cümle yeter:

Gidişime gerçekten üzüldüğünü hissettiğim onca güzel yüreğin, olaylara müdahil olmadığı halde bu gerginliklerden haksız yere nasibini alanların, bana olan duygularını ve özürlerini ileten gerek paylaşım alanında gerekse posta kutumdaki mesajların hatrına; Merhaba.

Başlıyoruz.

(Güncel yoğunluk sebebi ile işleri yarın halletmeye başlayacağım, bilginize.)

Zaten gitmemistiniz sadece birazcık dinlendiniz
İyi ki döndünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…