Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar sonuçlar hazır. Çocuklardan çok zor hazırladım en son tuvalete kilitledim kendimi :KK70: inşallah hata yoktur...
dereceye giren takımları ve bireysel arkadaşları tebrik ediyorum:KK9: :sampiyon:

Ellerine ve emeğine sağlık :KK66:
Zor şartlarda da olsa halletmişsin :KK70:

Selamlar ...

Şuraya yazmadımki kargaşaya dahil olmayım sulh için özelden çabalayım diye:KK43:

Ne vardı güle oynaya şurda kilo verseniz:KK43:

Ha çogunuz beni tanımaz bu kim diyebilir ,eski kaptanlar bilir , hep buralarda oldum 10 yıldır yeri geldi kaptanlık yaptım yeri geldi aplalık .
Ama hiç burası böyle Olmamıştı :KK43:

Sebep olanlar umarım şapkasını önüne alıp düşünür birazda olsa vicdan azabi çekerler belki :KK43:

Püsküüt yani sizlerin bildiği ismiyle seaBahAR seaBahAR artık yok, bel kemiğiniz artık yok ! Bundan sonra ne olur bilinmez ...

Yazacak çok şey var lakin gerek yok artık ,burda yaşanan gereksiz şeylerden dolayı çoook sevdiğim iki arkadaşım artık kk da yok :KK43:
Selametle....

Selamlar ...

Şuraya yazmadımki kargaşaya dahil olmayım sulh için özelden çabalayım diye:KK43:

Ne vardı güle oynaya şurda kilo verseniz:KK43:

Ha çogunuz beni tanımaz bu kim diyebilir ,eski kaptanlar bilir , hep buralarda oldum 10 yıldır yeri geldi kaptanlık yaptım yeri geldi aplalık .
Ama hiç burası böyle Olmamıştı :KK43:

Sebep olanlar umarım şapkasını önüne alıp düşünür birazda olsa vicdan azabi çekerler belki :KK43:

Püsküüt yani sizlerin bildiği ismiyle seaBahAR seaBahAR artık yok, bel kemiğiniz artık yok ! Bundan sonra ne olur bilinmez ...

Yazacak çok şey var lakin gerek yok artık ,burda yaşanan gereksiz şeylerden dolayı çoook sevdiğim iki arkadaşım artık kk da yok :KK43:
Selametle....
Bıraktı mı gerçekten? :KK43: çok üzüldüm.

Ha takımlar kapanmış ha seaBahAR seaBahAR gitmiş hiç farkı yok. Bir takımın cezasını 100 kişiden fazla kişi ödedi.
seaBahAR seaBahAR böyle mutlu olacaksan başımızla beraber itiraz etmek ne haddimize:KK43:
Ama iki gündür gözümüz kulağımız burada bahar gelip bişey yazacak diye bekliyoruz. Başkasından ayrıldığını öğreniyoruz:KK43: yazacak çok bişey kalmamış:KK43:

Yaklasik 6 7 yildir buralardayim kah kilo verdim kah aldim geldim bi cok kaptan abla tanidim ama hep kucaklasarak oldu bu puskuutcum yani seaBahAR seaBahAR bazen tatli bir abla bazen de agzimizin payini veren yeri geldi iyiligimiz icin bize kizan bir kaptan oldu. Simdi gittigini duyuyorum ve o kadar uzuldum ki bir kac kisinin gunahini bizim cekmemiz dogru degilken biz onun mutlulugunu dusunduk umarim geri donersin ablacim :KK200: senin burda kocaman bir ailen var :KK15:

seaBahAR seaBahAR büyük kaptanimiz yine cok fazla sabirli davrandi..empati yapiyorum ..onun kadar sabirli olamazdim ben ..öncelikli olan seaBahar kaptanimizin huzuru bende istemezdim gitmesini ama onca saygisizliga karşi bence en doğrusunu yapti...yillardir bizlere emek verdi egosu yüzünden asla bizlere sirtini dönüp bizi yari yolda birakmadi..kimbilir bu 10 yil icinde ne sikintilari oldu hayatinda ama yinede işini yapti ilgilendi bizlerlen ve asla yaptiklarinida başimiza kakmadi...onun bu Asil duruşunu ayakta alkişliyorum hayatinda huzurlu ve mutlu olmasini diliyorum...:KK68:

Sevgili Arkadaşlarım,

Beni huzursuz eden ve ortamın huzursuzluğuna katkı sağlayan kişilerin hiçbirine hakkımı helal etmiyorum.
Geri kalan herkesi sevgiyle kucaklıyorum.

Ben amacı kilo vermek olan insanları, elimden geldiğinde ve tabii Mr. Excel'den aldığım destekle ve "gönüllü olarak" motive etmeye çalıştım. Birazcık zaman çaldım, birazcık gözlerim ekrana bakmaktan yandı. Sizlerin belki bir dakikalığına baktığınız bir tabloya yeri geldi yarım saat ayırdım. Hiç yüksünmedim.

11 yılda bir kere, o da kısa bir süreliğine ayrıldım. Aslında ara vermek amacıyla ayrılmaktı o. Dönünce de bütün biriken işleri yine yaptım.

Hiç kimseye saygısızlık etmedim. Yeri geldi çok kırıldım, haksızlığa uğratıldığımı hissettim. Ama yine de hiçbir zaman ters bir cevap vermedim.

Vicdanım çok rahat. Bunun huzurunu hiçbir şey değişmem.

Gitme kararımı dün açıkladım. Bazı mesajlar, görülmediğini düşündürdü. "Benden bu kadar." cümlesi bir veda cümlesiydi.

Ama dünden bu yana güzel mesajlar yazan ve gidişime üzülen kişiler için bir veda cümlesi yerine bir veda metni yazmak da boynumun borcudur.

Onlarca kişi yüzünden yüzlerce kişiyi bırakıp gitmiş gibi görünüyor olabilirim, değil.

Son bir aydır, 7. ve 9. takımın arasında çıkan o hiç bir zaman anlamayacağım ve affetmeyeceğim kavgalar sonrasında, paylaşım alanında bir daha huzursuzluk çıkarsa gideceğimi ifade etmiştim, hatırlarsınız.
O günden düne kadar yaptıklarım ortada, yazdığım özel mesajları da yazdıklarım bilir.
Tek tek yaptığım her şey, BAŞKALARININ bozduğu huzur ortamını yeniden inşaa etmekti. Son bir aydır paylaşım alanında ne yazdım, ortada. Okuyan herkesin, eğer kötü niyet sahibi değilse amacımı anlayacağını düşünüyorum.

Daha önce de yazdım. 7. ve 9. takım benim için eşit derecede haksız. (olaylara müdahil olmayanları tenzi ediyorum)
Önce 9. takım kaptanından, sonrasında da 7. takım kaptanından bir daha olay çıkartmayacaklarını ve beni muhatap alacaklarına dair söz aldım.
7. takımın dönmesine izin verdim. Benim ahlaki bakışım bu.
Madem her iki takımın da yanlış yaptığını düşünüyorum, biri hala yoluna devam ediyorsa, diğeri de etmelidir.
Herkes bir şansı hak eder.
Ya da YIKICI bakış açısıyla her iki takım da kapatılır. Kusura bakılmasın benim böyle bir mizacım yok. Olmadığının tek kanıtı da hiçbir ÇIKARım olmadığı halde burada 11 yıldır didinmemdir. Bu süreçte benim, takım kapattığıma ya da bir kaptanın yetkisini elinden aldığıma şahit olunmamıştır, olunamaz da.

Evet, böylelikle 7. takımın yeniden aramızda olacağını Perşembe gecesi sizlere duyurdum. Cuma sabahı bir geliyorum, gerek üyelerden bireysel eleştiri, gerekse iki takım kaptanından kaptanlığı bırakma yolunda mesajlar alıyorum.
Paylaşıma bir giriyorum, takım kapatılmış, ileri geri konuşulmuş ve yine cezalar verilmiş. Yine elim, kolum bağlanmış hissi...

Bu bana saygısızlıktır.
Bu, benim burada 11 yıl boyunca kurmaya çalıştığım yapıya müdahaledir.
Bu, bir süre önce söylediğim "eğer paylaşımda bir daha huzursuzluk çıkarsa beni yok sayın, sözüm söz.." sözlerini umursamamaktır.

Bana saygı duyulmadığını hissettiğim yer için de ne zaman, ne de çaba harcayamam.

Güzel mesajlarla, beni duygulandıran sözlerle beni uğurlayan herkese teşekkür ediyorum.

Başta dediğim gibi; vicdanım rahat.
Ve huzursuzlukta payı olanlara hakkımı helal etmiyorum. Ki bu benden mizaç olarak, duyabileceğiniz en ağır cümledir.

Kalın sağlıcakla,

Şurda insan gibi zayiflamayi beceremedik... çok merak ediyorum bu huzursuzluga sebep olanlarin vicdani rahat mi ? 100 den fazla kisinin motivasyonunu dusurduler. Belki yarisma bittigi icin diyeti birakanlar olacaktir. Cunku burda olmamizin sebebi tek basimiza zayiflayamamizdi. Burdaki herkesin, bu huzursuzlugu cikaranlar uzerinde hakki var.

Tam toparlandik hersey yoluna girdi derken hooopp bastan.
Neydi bu savasin kavganin nedeni?
Degdi mi peki?
Yakisti mi ?....

seaBahAR seaBahAR senelerdir ugrasiyosun. Gonul isterdi ki bitmesin, sen gitme... Ama olmadi. Hoscakal :KK200::cry:

Sevgili seaBahAR seaBahAR bu mecra ile tanışıklığım maksimum 1 yıl olmasına rağmen sarfettiğiniz emeği ve özveriyi görüp de takdir etmemek için ya kör olmak gerekir yada fesat bir kalbe sahip olmak diye düşünüyorum.
Uzun süredir izinliydim ve izinden dönmeyi planlarken,şu abuk subuk ego tatminine dönen durumu yaşatanlar umarım çok çok mutlulardır.
Ciddi anlamda neyi paylaşamadılar hiçbir zaman anlayamacağım.
Hepimizin kilo vermek gibi ortak amacı varken ve hepimiz aynı dertten muzdaripken ne kadar kadar çirkin rekabet edilebilir ve seviye bu kadar düşebilir görmüş oldum. Hırstan bu kadar gözü dönmüş insanlar iyi ki reel hayatımda yok diye şükrediyorum.

11 yılı bilmemem ama bana son bir yılda kattığımız tüm güzellikler için çok çok teşekkür ederim.:KK200:
Kendi adıma hakkınızı helal edin lütfen ve keşke devam edebilmenizin bir yolu olsa...

Sevgili Arkadaşlarım,

Beni huzursuz eden ve ortamın huzursuzluğuna katkı sağlayan kişilerin hiçbirine hakkımı helal etmiyorum.
Geri kalan herkesi sevgiyle kucaklıyorum.

Ben amacı kilo vermek olan insanları, elimden geldiğinde ve tabii Mr. Excel'den aldığım destekle ve "gönüllü olarak" motive etmeye çalıştım. Birazcık zaman çaldım, birazcık gözlerim ekrana bakmaktan yandı. Sizlerin belki bir dakikalığına baktığınız bir tabloya yeri geldi yarım saat ayırdım. Hiç yüksünmedim.

11 yılda bir kere, o da kısa bir süreliğine ayrıldım. Aslında ara vermek amacıyla ayrılmaktı o. Dönünce de bütün biriken işleri yine yaptım.

Hiç kimseye saygısızlık etmedim. Yeri geldi çok kırıldım, haksızlığa uğratıldığımı hissettim. Ama yine de hiçbir zaman ters bir cevap vermedim.

Vicdanım çok rahat. Bunun huzurunu hiçbir şey değişmem.

Gitme kararımı dün açıkladım. Bazı mesajlar, görülmediğini düşündürdü. "Benden bu kadar." cümlesi bir veda cümlesiydi.

Ama dünden bu yana güzel mesajlar yazan ve gidişime üzülen kişiler için bir veda cümlesi yerine bir veda metni yazmak da boynumun borcudur.

Onlarca kişi yüzünden yüzlerce kişiyi bırakıp gitmiş gibi görünüyor olabilirim, değil.

Son bir aydır, 7. ve 9. takımın arasında çıkan o hiç bir zaman anlamayacağım ve affetmeyeceğim kavgalar sonrasında, paylaşım alanında bir daha huzursuzluk çıkarsa gideceğimi ifade etmiştim, hatırlarsınız.
O günden düne kadar yaptıklarım ortada, yazdığım özel mesajları da yazdıklarım bilir.
Tek tek yaptığım her şey, BAŞKALARININ bozduğu huzur ortamını yeniden inşaa etmekti. Son bir aydır paylaşım alanında ne yazdım, ortada. Okuyan herkesin, eğer kötü niyet sahibi değilse amacımı anlayacağını düşünüyorum.

Daha önce de yazdım. 7. ve 9. takım benim için eşit derecede haksız. (olaylara müdahil olmayanları tenzi ediyorum)
Önce 9. takım kaptanından, sonrasında da 7. takım kaptanından bir daha olay çıkartmayacaklarını ve beni muhatap alacaklarına dair söz aldım.
7. takımın dönmesine izin verdim. Benim ahlaki bakışım bu.
Madem her iki takımın da yanlış yaptığını düşünüyorum, biri hala yoluna devam ediyorsa, diğeri de etmelidir.
Herkes bir şansı hak eder.
Ya da YIKICI bakış açısıyla her iki takım da kapatılır. Kusura bakılmasın benim böyle bir mizacım yok. Olmadığının tek kanıtı da hiçbir ÇIKARım olmadığı halde burada 11 yıldır didinmemdir. Bu süreçte benim, takım kapattığıma ya da bir kaptanın yetkisini elinden aldığıma şahit olunmamıştır, olunamaz da.

Evet, böylelikle 7. takımın yeniden aramızda olacağını Perşembe gecesi sizlere duyurdum. Cuma sabahı bir geliyorum, gerek üyelerden bireysel eleştiri, gerekse iki takım kaptanından kaptanlığı bırakma yolunda mesajlar alıyorum.
Paylaşıma bir giriyorum, takım kapatılmış, ileri geri konuşulmuş ve yine cezalar verilmiş. Yine elim, kolum bağlanmış hissi...

Bu bana saygısızlıktır.
Bu, benim burada 11 yıl boyunca kurmaya çalıştığım yapıya müdahaledir.
Bu, bir süre önce söylediğim "eğer paylaşımda bir daha huzursuzluk çıkarsa beni yok sayın, sözüm söz.." sözlerini umursamamaktır.

Bana saygı duyulmadığını hissettiğim yer için de ne zaman, ne de çaba harcayamam.

Güzel mesajlarla, beni duygulandıran sözlerle beni uğurlayan herkese teşekkür ediyorum.

Başta dediğim gibi; vicdanım rahat.
Ve huzursuzlukta payı olanlara hakkımı helal etmiyorum. Ki bu benden mizaç olarak, duyabileceğiniz en ağır cümledir.

Kalın sağlıcakla,

Şu mesajini okuyana kadar hep içimde bir ümit vardı :KK43: Evet sabrını fazlasıyla zorladilar ama Seabahar bizi bırakmaz iki takım arasındaki çekişme yüzünden bir sürü insana kıyamaz dedim hatta dün moni moni ile bir arada sohbet ederken :KK66:
Bir kaç gün müsaade edelim Hatun kendine gelsin eminim yine eski enerjisiyle bize büyüklüğünü gösterir diye düşünürken net bir kararla ayrıldığını okumak bir cogumuzu olduğu gibi benide inanılmaz üzdü :KK43:
Dediğin gibi hepimize 11 yıl boyunca çok fazla hakkın geçti :KK43:
Hakkın odenmez ama eğer seni kıracak bir cümlem olduysa burada bulunduğum şu bir kaç sene içinde ne olur hakkını helal et :KK66:
Benden yana kat ve kat helal olsun ama yinede bizler gitmeden yana değiliz :KK66:

Yine cikmadik candan umit kesilmez derler ya ben yinede senin dönmeni ümit ediyorum ♡♡♡♡♡♡

X