Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

bir de sevgili editörüm ben mezunların kepi için etap raporuna göre mi yapayım yoksa sen mezunlar topiğine ekleyince mi yapayım?

Etap raporundan sonra yapabilirsin.. Çünkü; ben rapora kaydederken zaten mezun olup olamadığını kontrol ediyorum üyenin.
Karnelerini bekliyorlar.. bari keplerini beklemesinler.

performans raporlarında sadece eksi yüzdeleri ve dereceleri yazıyorduk mefkurem kaptanımın söylediği gibi mi? yoksa editörümün hazırladığı tablo gibi mi olacak benim için farketmez ? siz hangisini söylerseniz performans turu bitiminde ona göre hazırlayıp sonuçtan sonra ekleriz

Her performans turu sonunda tek bir tablo eklemek yeterli kanımca.. Performans uygulamasının genel akışını bozmayalım. Son etapta ceza vs. belli olduğunda bir de genel tablo eklenebilir.

Ancak benim önerdiğim tablodan daha farklı bir şey istiyor ama Mefkurem kaptanım. Kaç kere ne oldu? gibi bir şey. Gerçi benim taslağa bakınca da anlaşılır durum ama.. bilemedim.

Bence sen ne hazırlayabileceğine bakarsan daha iyi olur, iş seni etkileyecek çünkü.

Beğenmene sevindim..
Senden de yeni fikirlere açığız her daim.
Aklıma bişey gelirse seve seve

Ben eski analizlerdeki çiçekler gibi anlamıştım ama o çok olur sanırım her takım için

o zaman şimdi başlayan performansı bozmadan bu dönem sonunda hazırlayalım güzel bir tablo

o zaman şimdi başlayan performansı bozmadan bu dönem sonunda hazırlayalım güzel bir tablo
Hersey icin ellerine saglik cnm
Eminim güzel bi tablo olacaktir

Benim amacim
Dereceye girmis takimlar sadece sonuc listelerinde kalmasin ,toplu halde görülürse bu da onlar icin ödüllendirme gibi bisey olur :))

Arkadaşlar 511. Etapta 84,5 ile izine ayrılan üye 87,5 la hemen listeye girebilir mi. A/2 ye uyuyor mu bilemedim
Yüzde 5inden azını almış bence girebilir takıma da yazmıştım ama sizler daha iyi bilirsiniz hem 6 ayı da geçmiş

Ay pardon yüzde 5in altında ise alınmazmış listeye kafam karıştı kusura bakma canım ama martta gitmiş izne epey zaman olmuş

%5 in altında ama 6 ayı geçmiş kafam karıştı benim ondan sorma ihtiycı hissettim canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…