Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

557. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
sampebd0386bb6c10d71.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI :KK9: :nazar:

Yarışmamız 557. Etap birincisi 3. Takımdan @ladyamore !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını Birinciler Sırlarını Paylaşıyor başlığında paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

13. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,602% olup, asgari değerin üstündedir.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi detayları için tıklayınız.

14. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,593% olup, asgari değerin üstündedir.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi detayları için tıklayınız.

Ocak - Şubat 2018 Analiz Dönemi Genel Sonuçları için tıklayınız.

ETAP NOTLARI:

2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

9. TAKIM
Nilyyyaaannn ile ilgili olarak;
Tartı değişimi kaynaklı 2,5 kiloluk artış hem yarışma kayıt kilosuna, hem de hedef kilosuna yansıtılmıştır, bilginize.
Yarışma kayıt kilosu: Yeni (101) Eski (98,5)
Hedef kilosu: Yeni (72,5) Eski (70)

ETAP MEZUNLARI

• 8. Takımdan YENA mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 13. Takımdan Bengi_ mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 13. Takımdan sevimlimmm mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini paylaşabilirler:

Rapor Kaynağı
Eline, emeğine sağlık püsküütüm:KK74:

toplight toplight kaptanım ben de bir grafik ekleyebilir miyim acaba?
Hafta içinde yani.. şimdi malum diğer işlere bakıyorum.

Benim biricik geniş ailem :KK36::KK19::KK200: Zaten bu kedilerin kime zararı olmuş ki bu dünyada dimi ama :KK24:
@morordek önce elimizdeki tezleri bi yazalım da buraya da el atarız akademik ördek annem benim :KK15: :KK48:

Bi isteğiniz olursa ses edin yeter kaptanım fırsat bulursak bakmaya çalışırız tek derdin bu olsun :KK66:

Sevmenize çok sevindik.Teşekkür eden herkese biz teşekkür ederiz asıl :KK52:

Kaptanım bugün biraz yoğundu.Kızmayacağını düşünerek ben cevaplamak istedim sevgili seaBahAR seaBahAR . Çok mutlu oluruz senin fikirlerini de görmekten. Yeni yeni şeyler gelir aklımıza yine belki :KK25:
Bugun veli toplantosi bahce belleme vs derken ancak kk ya balabildim
Sevgili bahar sormana bile gerek yok grafik eklemek icin inatettim ozgem cevaplamis zaten

Canim onlari da ekleyelim
Ama cuma yarismalarinda @akrep33 kaptanimin yuzdesini gecen olmamis 117.etap ta %13.13 ile
Yanlış hatırlamıyorsam Rus diyeti diye çok katı bir diyet yapmıştı baya tepki almıştı. İsteyince veriliyormus işte. Bugün bile tebrik ediyorum kendisini

YÜKSELEN YILDIZLAR

Her etap bitiminde derece almış olan üyeler ve takımlar motive oluyor.
Peki ya diğerleri?

Fikir de tam bu noktadan çıktı.

Her hafta etap raporundan bağımsız olarak bir mesaj yayımlayacağım.
Bu mesaj, bir önceki etaba göre takımlar arası sıralamada derecesini yükseltmiş olan takımları kapsayacak.

Bir örnekle açıklayayım:
1. takımın 556. etap takım ortalaması 0,092% ve genel sıralama derecesi 11. lik.
Buna karşın 557. etapta ortalaması 0,307% ye ve buna bağlı olarak da sıralama derecesi 9.luk

Şimdi 9. olan bir takım, bu sonuç nedeniyle motive olamayabilir. Ancak görünmeyen bir başarı var burada. Sıralama derecesi 2 basamak yükselmiş, bir önceki etaba göre bu bir başarıdır.

Ve 1. takım yükselen yıldızdır.

İşte bu şekilde bütün listeyi kontrol ederek, takımların sıralamalarını bir önceki etapla karşılaştırarak bir yükselen yıldızlar mesajı oluşturacağım.

Sizler de bu mesajı takımlarınızda alıntılayarak, bir sonraki hafta da yıldızımız yükselsin, motivesine sahip olabilirsiniz.

İlk Yükselen Yıldızlar mesajını az sonra yayımlayacağım.

Beğenirseniz devam ederim.

YÜKSELEN YILDIZLAR

Peki ya diğerleri?

Bu mesaj, bir önceki etaba göre takımlar arası sıralamada derecesini yükseltmiş olan takımları kapsayacak.

Bir örnekle açıklayayım:
1. takımın 556. etap takım ortalaması 0,092% ve genel sıralama derecesi 11. lik.
Buna karşın 557. etapta ortalaması 0,307% ye ve buna bağlı olarak da sıralama derecesi 9.luk

Şimdi 9. olan bir takım, bu sonuç nedeniyle motive olamayabilir. Ancak görünmeyen bir başarı var burada. Sıralama derecesi 2 basamak yükselmiş, bir önceki etaba göre bu bir başarıdır.

İşte bu şekilde bütün listeyi kontrol ederek, takımların sıralamalarını bir önceki etapla karşılaştırarak bir yükselen yıldızlar mesajı oluşturacağım.

Sizler de bu mesajı takımlarınızda alıntılayarak, bir sonraki hafta da yıldızımız yükselsin, motivesine sahip olabilirsiniz.

Harika bir fikir, fikrine emeğine sağlık :KK200::KK68::KK68:

Hemen paylaşıyorum takımımda :KK73::KK73:

YÜKSELEN YILDIZLAR

Peki ya diğerleri?

Bir örnekle açıklayayım:

Harika düşünmüşsün, çok çok beğendim püsküütüm fikrine emeğine sağlık.:KK200:
İlk cümlene istinaden, üyeler için de yapsak mı diye düşünmeden edemedim:bicak:

Dn: Eski kaptan şeysimle araya kaynadım:KK23:

X