Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eline, emeğine sağlık püsküütüm

toplight kaptanım ben de bir grafik ekleyebilir miyim acaba?
Hafta içinde yani.. şimdi malum diğer işlere bakıyorum.

Bugun veli toplantosi bahce belleme vs derken ancak kk ya balabildim
Sevgili bahar sormana bile gerek yok grafik eklemek icin inatettim ozgem cevaplamis zaten

Canim onlari da ekleyelim
Ama cuma yarismalarinda @akrep33 kaptanimin yuzdesini gecen olmamis 117.etap ta %13.13 ile
Yanlış hatırlamıyorsam Rus diyeti diye çok katı bir diyet yapmıştı baya tepki almıştı. İsteyince veriliyormus işte. Bugün bile tebrik ediyorum kendisini

YÜKSELEN YILDIZLAR

Her etap bitiminde derece almış olan üyeler ve takımlar motive oluyor.
Peki ya diğerleri?

Fikir de tam bu noktadan çıktı.

Her hafta etap raporundan bağımsız olarak bir mesaj yayımlayacağım.
Bu mesaj, bir önceki etaba göre takımlar arası sıralamada derecesini yükseltmiş olan takımları kapsayacak.

Bir örnekle açıklayayım:
1. takımın 556. etap takım ortalaması 0,092% ve genel sıralama derecesi 11. lik.
Buna karşın 557. etapta ortalaması 0,307% ye ve buna bağlı olarak da sıralama derecesi 9.luk

Şimdi 9. olan bir takım, bu sonuç nedeniyle motive olamayabilir. Ancak görünmeyen bir başarı var burada. Sıralama derecesi 2 basamak yükselmiş, bir önceki etaba göre bu bir başarıdır.

Ve 1. takım yükselen yıldızdır.

İşte bu şekilde bütün listeyi kontrol ederek, takımların sıralamalarını bir önceki etapla karşılaştırarak bir yükselen yıldızlar mesajı oluşturacağım.

Sizler de bu mesajı takımlarınızda alıntılayarak, bir sonraki hafta da yıldızımız yükselsin, motivesine sahip olabilirsiniz.

İlk Yükselen Yıldızlar mesajını az sonra yayımlayacağım.

Beğenirseniz devam ederim.

Harika bir fikir, fikrine emeğine sağlık

Hemen paylaşıyorum takımımda

Harika düşünmüşsün, çok çok beğendim püsküütüm fikrine emeğine sağlık.
İlk cümlene istinaden, üyeler için de yapsak mı diye düşünmeden edemedim

Dn: Eski kaptan şeysimle araya kaynadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…