Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili takımdașlarım yol arkadaşlarım toplight toplight inatettimolacak inatettimolacak @wendigo ve fancynancy fancynancy ellerinize emeğinize sağlık, çok güzel olmuş. Yoğun bir donemime denk geldiği için sizlere yardımcı olamadım, bundan sonra yapılacak analizler olursa her zaman yanınızdayım biliyorsunuz ki :)

Yeni fikirlere de açığız sevgili kaptanlarım. Müsait oldukça bakmaya çalışırız. Bu kadar büyük bi data ile çok çeşitli ve eğlenceli analiz yapmak mümkün.
Buradan bi makale çıkarır mıyız ne dersin akademik iki insan olarak :KK53:

Öyle içimden geldi..
İyi hafta sonları arkadaşlar..

111410-728xauto.jpg

Yapacaklarım:

• Etap raporu hazırlamak
  • 3 adet karne hazırlamak
  • İmzamda yer alan kararları, açıklayıcı bir metinle amacını anlaşılır kılmak ve bu metni bütün takım topiklerine kopyalamak.
  • İmzamda yer alan kararları, Karar Defterine montelemek.

analizler bitti, söylemiş miydim? :KK53:

Yapacaklarım:

• Etap raporu hazırlamak
  • 3 adet karne hazırlamak
  • İmzamda yer alan kararları, açıklayıcı bir metinle amacını anlaşılır kılmak ve bu metni bütün takım topiklerine kopyalamak.
  • İmzamda yer alan kararları, Karar Defterine montelemek.

analizler bitti, söylemiş miydim? :KK53:
Hartık analizler bitince bi kutlama yapalım :halay:

557. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM :KK9: :nazar:
sampebd0386bb6c10d71.jpg

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI :KK9: :nazar:

Yarışmamız 557. Etap birincisi 3. Takımdan ladyamore ladyamore !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını Birinciler Sırlarını Paylaşıyor başlığında paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

13. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,602% olup, asgari değerin üstündedir.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi detayları için tıklayınız.

14. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,593% olup, asgari değerin üstündedir.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi detayları için tıklayınız.

Ocak - Şubat 2018 Analiz Dönemi Genel Sonuçları için tıklayınız.

ETAP NOTLARI:

2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

9. TAKIM
Nilyyyaaannn ile ilgili olarak;
Tartı değişimi kaynaklı 2,5 kiloluk artış hem yarışma kayıt kilosuna, hem de hedef kilosuna yansıtılmıştır, bilginize.
Yarışma kayıt kilosu: Yeni (101) Eski (98,5)
Hedef kilosu: Yeni (72,5) Eski (70)

ETAP MEZUNLARI

• 8. Takımdan YENA mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 13. Takımdan Bengi_ mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:
  • 13. Takımdan sevimlimmm mezun oldu, tebrikler. :KK9: :nazar:

Mezunların karnelerini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorlarsa başarı hikayelerini paylaşabilirler:

Rapor Kaynağı

Kaptanım toplight toplight can arkadaşlarım @wendigo fancynancy fancynancy inatettimolacak inatettimolacak Ellerinize, emeğinize sağlık. :KK200::KK200::KK200::KK200::KK15::KK15::KK15::KK15::KK19::KK19::KK19::KK19:

canim sen ve moni ninde fikirleriniz destekledi bizi hep birlikte bir aile olduk biz :KK60:

Elinize ,emeğinize, o güzel yüreklerinize sağlık kaptaniçem toplight toplight ve melekleri inatettimolacak inatettimolacak @wendigo fancynancy fancynancy hepinizi kocaman kocaman öpüyorum:KK74::KK74::KK74::KK74::KK74:
Seviliyorsunuz güzel ailem:KK200:

Sevgili takımdașlarım yol arkadaşlarım toplight toplight inatettimolacak inatettimolacak @wendigo ve fancynancy fancynancy ellerinize emeğinize sağlık, çok güzel olmuş. Yoğun bir donemime denk geldiği için sizlere yardımcı olamadım, bundan sonra yapılacak analizler olursa her zaman yanınızdayım biliyorsunuz ki :)

Buradan bi makale çıkarır mıyız ne dersin akademik iki insan olarak :KK53:
Benim biricik geniş ailem :KK36::KK19::KK200: Zaten bu kedilerin kime zararı olmuş ki bu dünyada dimi ama :KK24:
morordek morordek önce elimizdeki tezleri bi yazalım da buraya da el atarız akademik ördek annem benim :KK15: :KK48:

toplight toplight inatettimolacak inatettimolacak @wendigo fancynancy fancynancy elinize saglik çok emek vermişsiniz gercwkten ama güzel bir iş çıkmis :KK200::KK200: şu mr Excelle hiç tanisikligim olmadı hiç kullanamıyorum isim gerektirmedıgi için ama eksikliğini de hissediyorum ve çok özeniyorum şu düzenli tabloları görünce :-)
Bi isteğiniz olursa ses edin yeter kaptanım fırsat bulursak bakmaya çalışırız tek derdin bu olsun :KK66:
Kızlar tablolar bir Harika elinize, emeğinize ve en çok da o güzel yüreklerinize sağlık :KK200::KK200:

Sevmenize çok sevindik.Teşekkür eden herkese biz teşekkür ederiz asıl :KK52:
toplight toplight kaptanım ben de bir grafik ekleyebilir miyim acaba?
Hafta içinde yani.. şimdi malum diğer işlere bakıyorum.
Kaptanım bugün biraz yoğundu.Kızmayacağını düşünerek ben cevaplamak istedim sevgili seaBahAR seaBahAR . Çok mutlu oluruz senin fikirlerini de görmekten. Yeni yeni şeyler gelir aklımıza yine belki :KK25:

X