Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

valla benimde ilk yaptığım oydu maalesef akrep kaptanımın %13,13 ün sırrı yok ilk ona bakmıştım ama hatırlarsa kendisi paylaşır belki o dönem birinciler sırlarını paylaşıyor kısmı şimdiki gibi değildi isteğe bağlıydı sanırım ya da paylaşıma yazılıyordu orada arada kaynıyordu daha sonra bir kaç kaptanın yardımı ile toplandı
Anladim kaptanim bende cok merak ettim gercekten cok büyük bir basari olmus

Sevgili toplight toplight kaptanım fikir sundu bize de çalışmak düştü :kahve::KK36: Sormuşsunuz onu da ekleyelim dedik A Anka buyrun kaptanım :KK25: Grafikler için kullandığımız veri listesi aşağıdaki gibidir. Kaptanımın da söylediği gibi en yüksek yüzde @akrep33 kaptana aitmiş ona da küçük bi işaret ekledim.

Eskileri kurcalayıp neler olmuş bahsi geçen bu koca 10 yılda diye bakalım dedik. Bunca yıldır emek verip hala burada olanlar kendilerini görüp tatlı bi gülümseme ederler belki.Biz gibi yeni arkadaşlara da motivasyon olur dedik :KK66:
Emek emek saygı ve sevgiyle büyümek dileğiyle :KK200:

%5 Liste.jpg

Sevgili seaBahAR seaBahAR a grafkleri nasıl ekleyeceğimi anlattığı için teşekkürü bir borç bilirim şahsım adına
haa sevgili arkadaşlar analizlerimizin devamı gelecek şimdilik hangi aylarda daha fazla kg veriliyor onunla ilgili bir analiz hazırlıyoruz ama biraz zamana ihtiyacımız var data girişi vs için
sizlerinde düşündüğü birşeyler varsa bize mesaj atarsanız onunla ilgili de analiz hazırlarız
arkadaşlar işin gerçeği elimizde çok güzel bir veri var 10 yıllık kg verme bazında bunları değerlendirmek lazım ve herşeyi de seabahar dan beklememek lazım biz de elimizden geldiğince birşeyler hazırlayalım dedik umarım beğenirsiniz
Elinize saglik kaptanim. Ugrasmissiniz bayaga❤

Sevgili toplight toplight kaptanım fikir sundu bize de çalışmak düştü :kahve::KK36: Sormuşsunuz onu da ekleyelim dedik A Anka buyrun kaptanım :KK25: Grafikler için kullandığımız veri listesi aşağıdaki gibidir. Kaptanımın da söylediği gibi en yüksek yüzde @akrep33 kaptana aitmiş ona da küçük bi işaret ekledim.

Eskileri kurcalayıp neler olmuş bahsi geçen bu koca 10 yılda diye bakalım dedik. Bunca yıldır emek verip hala burada olanlar kendilerini görüp tatlı bi gülümseme ederler belki.Biz gibi yeni arkadaşlara da motivasyon olur dedik :KK66:

Eki Görüntüle 2112240
Ellerinize sağlık canım hepinizin. Hızlıca sonuçlarda baktım da herkesi görememştim teşekkür ederimz. 214. Etapta ben de varmışım vay be hiç hatırlamıyorum:-) dukan yapmıştım o zaman sanırım.

Canim onlari da ekleyelim
Ama cuma yarismalarinda @akrep33 kaptanimin yuzdesini gecen olmamis 117.etap ta %13.13 ile
@akrep33 bir dönem Rus arkadaşının diyetini yapıp yine böyle rekor bir kilo vermişti.. O daha yeni galiba.. bilemedim.

toplight toplight kaptan o yıllardaki verilere ben çok güvenmiyorum. Çünkü benim geldiğim sıralar birisi bildirimde bulunmadığı zaman bildirimde bulunmadı yazılmıyordu. Sabit gibi gösteriliyordu. Gelecek hafta ikiye de bölünmüyordu. İki haftalık hatta 3 haftalık kilo bildirimi verenleri gördüm ben. Sonra dedim bu böyle çok adaletsiz değil mi diye. Ama @akrep33 kaptana baktım maşallah önceki haftada 3 kilo vermiş. :KK9:
Kaptanım senin de az emeğin geçmedi yarışmaya.
Adalet Tanrıçamız.
Nerede bir adaletsizlik görse, hemen öneri geliştirirsin.
Hakkını ödeyemeyiz.
:KK200:

Eki Görüntüle 2112240
:KK9: :KK9: :KK9: :KK200:

Harikasınız yahu! En Büyük KK
Son cümlen de ayrı bir şahane. :nazar:

Sevgili seaBahAR seaBahAR ve kaptan arkadaşlar öncelikle nasıl olacağını bilmiyorum ama bize bir fikir vermesi açısından son 10 yılın diyet grupları yarışma sonuçlarını bizim takımdan @wendigo , fancynancy fancynancy ve inatettimolacak inatettimolacak arkadaşlarımın yardımları ile haa bu arada diğer arkadaşlar da fikir verdiler öncelikle %5 üzeri kilo veren üyelerin bir araştırmasını yaptık.
Elimizdeki veriler 35. etaptan başlayıp 556. etap a kadar olan verilerdir. Şimdi sevgili bahar ın anlattığı şekilde bir kaç grafik eklemeye çalışacağım umarım olur
öncelikle son yıl içerisinde yaklaşık 60 üye %5 üzeri vererek 1. olmuştur. bunların öncelikle yıllara göre bir dağılımını yapalım dedik ortaya şöyle bir görüntü çıktı
en fazla 2010 yılında %5 üzeri takım üyeleri kg vermiş 2017 yılında sadece 2 üye %5 üzeri vererek birinci olmuş

Yaptığımız iş güzel yerlere dokunacaksa lafı bile olmaz.Şahsım adına hayatımla ilgili verdiğim en zorlu kararlarımda burada bulduğum dostluklar sayesinde daha da güçlü oldum. Elimden gelen iki satırlık emek gönül borcumdur helali hoş olsundur herkese:KK200: Daha güzel fikirlerle daha keyifli çalışmalar yaparız yine kaptanım isteyin yeter :KK54:

toplight toplight
@wendigo
fancynancy fancynancy
inatettimolacak inatettimolacak

Hepinize hemen teşekkür etmek istedim.. Farkındayım henüz ilk grafik.
Bir kaç grafik dendiğine göre, yorumlamak için beklemem gerek.
Ama teşekkürü bekletmek istemedim..

Emeğinize, o sayfa sayfa inceleyen gözlerinize, o parmak parmak yazan ellerinize sağlık.

Herkes adına, özellikle de Mr. Excel ile sonsuz aşk yaşayan kendim adına çok teşekkür ederim.

:KK200::KK200::KK200::KK200:

Eki Görüntüle 2112232

Senin deyiminle sevgili seaBahAR seaBahAR Mr.Excel can yoldaşımdır uzun zamandır :) Elim değmişken iki analiz de kk için yapmışım çok mu :KK36: Biz teşekkür ederiz herşey için :KK200:

Tatlım ne demek.. Asıl önemli olan grafikleri hazırlamak.
Benim anlattığım ufak bir detay sadece.

Aklıma bir fikir geldi.
Cuma Yarışması Grafikleri (veya başka bir isim) adı ile bir topik açıp, orada paylaşsan daha iyi olur diye düşündüm.. Ne dersin?
Burada kaybolmasın bu emek.

Sonra aklımıza başka şeyler geldikçe oraya eklem yaparız, güzel olmaz mı?
Güzel fikirlerin daha güzel fikirleri çağırdığı gerçekliğini hep sevmişimdir :super::KK9::KK200:
Canim onlari da ekleyelim
Ama cuma yarismalarinda @akrep33 kaptanimin yuzdesini gecen olmamis 117.etap ta %13.13 ile
:KK9::nazar::KK9:
toplight toplight
@wendigo
fancynancy fancynancy
inatettimolacak inatettimolacak
Hepinizin ellerinize emeklerinize saglik arkadaslar :KK68:
Cok ilginc bi fikir :KK9:
toplight toplight kaptanım ve inatettimolacak inatettimolacak @wendigo fancynancy fancynancy

Ellerinize emeğinize sağlık
Çok güzel bir araştırma olmuş
%13,13 :KK57:
Yeni fikirlere de açığız sevgili kaptanlarım. Müsait oldukça bakmaya çalışırız. Bu kadar büyük bi data ile çok çeşitli ve eğlenceli analiz yapmak mümkün.

Goruldugu uzere arkadaslar 2017 de %5 uzeri 2 kisi 2016 2015 te 4 kisi %5 uzeri olmus 2010 ve 2009 da anka kaptanimin dedigi gibi hakkaten cok olmus ama ben 2010 da diyet degil hamile topiginde takildigim icin bilmiyorum :KK53::KK53:

Şimdi bir de bakmışız Dukan fırtınası esiyormuş yeniden.. :KK53:

İzninle.. mesajın bir bölümünü alıntılıyorum:

Güzel fikirlerin daha güzel fikirleri çağırdığı gerçekliğini hep sevmişimdir :super::KK9::KK200:

Bu o kadar önemli ki..
Eleştirmek en kolay şey. Bu olmamış. Yok şöyle, yok böyle. Beni kişisel olarak çok irrite eden bir tutumdur bu.

Eleştirirken öneri de sunacaksın ki, karşındakine düşünme fırsatı yaratacaksın. Konuşa düşüne içinden çıkılmayacak zorluk yok.

Konuşmayı bilmek, yardımlaşabilmek ve üretebilmek ne kadar güzel şeyler..

Kaptanım senin de az emeğin geçmedi yarışmaya.
Adalet Tanrıçamız.
Nerede bir adaletsizlik görse, hemen öneri geliştirirsin.
Hakkını ödeyemeyiz.
:KK200:

:KK23:Bişey benim içime sinmiyorsa kesin adaletsizlik vardır zaten :KK23:
Ama ben o hatırlatmayı bak eskiden daha çok yüzde çıkıyormuş diye yeni bir tartışma çıkmasın diye yapmıştım aslında :KK23:

İzninle.. mesajın bir bölümünü alıntılıyorum:

Bu o kadar önemli ki..
Eleştirmek en kolay şey. Bu olmamış. Yok şöyle, yok böyle. Beni kişisel olarak çok irrite eden bir tutumdur bu.

Eleştirirken öneri de sunacaksın ki, karşındakine düşünme fırsatı yaratacaksın. Konuşa düşüne içinden çıkılmayacak zorluk yok.

Konuşmayı bilmek, yardımlaşabilmek ve üretebilmek ne kadar güzel şeyler..
Söylenenler net açık ve doğru olunca gönülden desteklemekten başka bi seçenek kalmıyor gerçekten. Güzel şeyler hayatın her anında sürpriz sürpriz parlasın hayatlarımızda hep :KK200::KK200::KK200:

X