Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Dış kapının dış mandalı olarak 7. Takımı takip etmişsin.. Sözüm yok.. Eyvallah daa buraya paylaşıma gelip tansiyon yükseltirsen bizden de bi hayırdır alırsın yani..

Hayırdır güzelim..

7. Takım kapanmasın dedik dee @MiuLego öldü mü dedik.. Takım da kapanmasın üyeleri de kaptanı da dönsün devam etsin..

Gönlümüzden geçen bu iken, böyle saçma ithamlar..

Lütfen yaa.. Her önüne gelen yazmasın paylaşıma.. Lütfen..

Son zamanlar ne yorucu ne hoşnutsuzca oldu burayı okumak..

Cidden eskiden buraları dutlukdu..
Şimdiyse alabildiğine grii..

Son düzenleme:
Rica ederim canım..
Umarım 7. Takım herzamanki kadrosu ile eski başarılı ve örnek takım günlerine döner..

Hayırlı uğurlu olsun canım İnşallah 13. Takımın kaptanlığı şans getirir de çok daha çabuk hedefine ulaşırsın

Çok teşekkür ederim canım. Eskiler çok iyi bilir beni 3. kez yarışıyorum da Ama hep en iyi derecelerle mezun oldum. Sonra yine ucunu bırakıp kürkçü dükkanı misali dönüp geldim. Çok az kilom kaldı mezuniyetime ama sanırım seaBahAR ın izinden gideceğim artık. İnsanlar gelip geçiyor kilolar veriliyor ama KK Cuma zayıflama yarışmaları hep baki kalıyor. Sanırım artık vefa zamanı. Bize kattıklarını karşılığını vermek lazım.

Hayırlı olsun canım güzel kilo vermeler

Üslubuma dikkat ederek yazmaya calisacagim....
Bu mesaj birini suçlamak yada karalamak için yazılmıyor önce bunu bı baştan belirteyim...
Olan olaylar herkesin bilgisi dahilinde ....
Açıklama:
Mune seaBahAR K Kazen

Miulego cumartesi günü öğle üyelik iptali için mesaj atmıştı.Ve işlemin gerçekleşmesini bekleyip TK yeni kaptan bulunmasını rica ediyorum diyerek üyelik iptali yapacaktım ben de.Böylece uslupsuz bizler gidecektik.İnsan olda gel diyen usluplu arkadaşlarla yole devam edecektiniz ne güzel..
Seabahar iki TK yazdığı yazı bütün olayların sebebi oldu kusura bakmayın.Ki ben olayların kendisine nereden çıktığını nereden meydana geldiği erken görüntüsüyle anlatmama ragmen ki bu ekran görüntüsunde önce kimin laf soktuğu kiskirtigi ortada.
Buna rağmen kışkırtan biz olup kışkırtilan 9.tk oldu ne ala.
Tarafsızlık adı altında taraf tutulmasi....
Diğer takıma gidip lütfen oyuna gelmeyin anlamında ki mesaj....
Evet sonuç olarak 7.tk kapandı mutlu olabilirsiniz hepiniz...
Ne güzel yarışa bilirsiniz şimdi...
Artık 1. belli değil birincilik sizin olabilir...
Miulego ausencia haksızlık yapılmadı sizce bence de haksızlığın dibi yapıldı...
Verilen madalyaların geri alınması ki bu zaten takim kapanmadan önce olan olayola zaten TK kapatılacağı belli sonra biz kapatmadik kendileri istedi oldu oda ayrı nokta...

Şu güzel mesajının için ne kadar teşekkür etsem az biliyorum teşekkürler söyleyecek çok söz var ama sen hepsini söylemişsin canım çok çok testeşekkür

Ayyyy ben iki kez mezun oldum bu üçüncü olacak 3 tane kep isterim ona göre

Selam herkese 5 yıllık KK ve 7. Takım üyeliğim boyunca ilkkez paylaşıma yazıyorum..cumaları bildirimi kaçırdıysam yüzdeye bakıp çıktığım bir platform..2 aylık sağlık sorunlarından dolayı giremedim miuma sömestr bitsin geleceğim dedim çünkü beni bir mium birde Ausum frenler biliyorum.,,bu vesileyle ikisini çok sevdiğimi belirteyim..

Yazım kısa mı uzun mu olacak bilmiyorum ama sanırım ilkkez duygularını yazacak birisine bu Hakkı çok görmezsiniz

Şunu belirteyim 43 yaşındayım kişilik olarak yakınımda olanı korurum gibi bir düşünce tarzım yoktur...nazarımda 2 kriter vardır..HAKLI ve HAKSIZ...

Dün takıma gelip artık diyete başlıyoruummm heyoo yazmayı düşünürken anlam veremediğim mesajlar içine düştüm...ilk başta kim sebep olduysa sorunu çözsün yazdım 7. takım Nasıl kapatılır? İnanamadım..sonra dur Hülya olayı bir anla dedim..mesajlara baktım zaten birçok arkadaşım gitmiş banlanmış üyelik iptali yaptırmış..

İnanın KK da aralıksız mesai yaptım haklı haksız kim?gece rüyama girdi yahu

Ben bir olayda % 100 haklılığa inanmam yada haksızlığa..1 parmak suçluyu gösterirken diğer üçü bizi gösterir ...ve bu hak haksızlık durumunda söz sahibi kişi ve kişilerin tutumu terazisi önemlidir..

Şimdi gelelim dikkatimi çeken hususlara:

1. Siyaset yada tartışma sayfası olmayan bir topikte bu kadar kargaşa Nasıl çıkar?önce bu ateşi ilk fitilledi ifşa edilmeli...

2. Bir grubun yarısı neredeyse listedekilerin tamamına yakını gitmişse bu insanlar muhakkak birşeye başkaldırmışlar..bu nedir?

3.yönetim bu son mesajım yazan herkesi neden anında banlıyor?saygı çerçevesinde o kişilere keşke sorulsaydı neden diye?

4. Sevgili Bahar'ın her iki takıma yazdığı mesajı okudum..birini alıntıladım ancak diğeri kapalı olduğu için kopyaladım.

üsluba dikkat..

"Merhaba arkadaşlar,

Kışkırtıcı mesajlarınıza artık bir son verin.
Siz kışkırtıyorsunuz, ne yazık ki karşınızdaki de kışkırtılıyor.. ve cevap veriyor.
Sonuçta ne oluyor.. her iki tarafta ceza alıyor.

Sizi bilemem ama, ben her etap sonrası ceza almış insan görmekten huzursuzluk duyuyorum.

Kilo verme konusunda bu kadar başarılı, her analiz döneminde birinci olan bir takıma uygun sohbetler edilmesini tercih ederdim. Ama değil.
Ceza süresi bittiğinde kaptanınız ile görüşeceğim.

Yaratmakta olduğunuz problemlerin bir an önce bitmesi gerekiyor. Dediğim gibi kaptanınızla konuşup 7. takım hakkında son kararımı açıklayacağım.

10 yıldır devam eden bu platform, tarihinde hiç bu kadar huzursuz ortam görmedi.. üzgünüm. "

Şu 2 mesaja bakarak bir takım diğer takımın mesajlarını niye okur?hani benzetme yapsam komşum misafiriyle balkonda muhabbet ediyor bende dinliyebilirmişim gibi birşey bu..ne münasebet..ayıptır..

Ve kibleyin demek bir o kadar yanlış...bir takıma aman uğraşma kible derken diğer takıma gözdağı vermek terazide hata yapmaktır..

Yine yazacağım yüzde yüz haklılık yoktur ve uyarıda bu minvalde olmalıdır bence..oğlum arkadaşıyla kavga etse oğluma biryerin acıdı mı kuzum deyip diğer çocuğa Nasıl vurursun terbiyesiz demek ne kadar doğruysa bu tarzda o kadar doğru..takdir sizin dostlarım.

Bizler hepimiz; sağlık için eşimize çocuğumuza güzel görünmek için buradayız amaç zayıflamak..o takımın yüzdesi o yarışmacının verdiği aldığı umurumuzda değil ki..en azından tanıdıklarım böyle düşünüyor biliyorum..

Yine buralarda olacağım birilerinin motivesine ihtiyaç duyuyorum..biz elbette yine birarada olacağız.ancak 7. Takımsız bir zayıflama topiği Fenerbahçe'siz lig gibi.tatsız tuzsuz olacak biliyorum..

Gevezeliğimi siyasetçi kimliğime verin olur mu?tanıyıp tanımamak önemli değil bu yazdığımı okuyan herkese sevgilerimi sunuyorum..selametle ...

Bunun üzerne de bu yazi paylaşıldı...

E tabi güzel güzel söz verirler çünkü güzel uyarildilar.. ne simgeleri alındı ne de uslubunuza dikkat edin bi daha olmasın dendi.. sadece siz uymayın kib leyin dendi..
Maalesef adaletli yaklaşılmadi.
Fitil ateslendikten sonra simgeler alındıktan sonra takimi istiyor musunuz dendi.. bu sefer de siz istemediniz biz kapattık oldu..

Sıra buraya mı geldi?
Hanımlar yeter artık, konu konuşuldu ve bitti, ya kurallara uyarsınız ya uyarsınız.
Bu yazdığınızı üzerime alınmıyorum!!çünkü kullandığım üslup ve saygılı tutumumun karşılığı bu cevap olamaz..!, Burada hiç kimse çocuk değil kullandığınız "ya uyarsınız ya da uyarsınız "sözünü birey gördüğüm 14 yaşındaki oğluma bile kullanmıyorum..

Dünden bu yana gördüğüm herkeste bir öfke bir tahammülsüzlük..ne oluyor yahu!

Sizin nezdinizde cevap yazıp bu konu daha fazla uzamasın diye şimdilik konuyu kapatıyorum.
Öfke??? Öfkeyi defalarca yine yeniden ısrarla ateşleyen kimlerdir ? Bu topikte olması gereken birşey miydi konuşulmuş, tartışılmış ve bitmiş olan bir mevzuyu yeniden dillendirmek?
Sorun kimle yaşanıyorsa ona özel Mesaj atılır, görüşülür, ortaya yazılıyorsa bunun altında mana aranır, kaldı ki burada bir sürü takım var, onların huzurunu bozmaya, her dakika kavga yazıları okutmaya kimsenin hakkı yok.

Lafım size bile değildi ayrıca, cevap hakkımı kullanmaya geldim deyip üyeliğini ortalık karıştırmak için açtıranlaraydı.

Bir adaletsizliktir tutturulmuş gidiyor, Miu'yla konuşulduğu kadar kimle konuşulmuş acaba? Miu için konuşulduğu kadar kim için konuşulmuş?
Sizler bir çoğunuz bence olayın perde arkasını, seabahar'ı bir kenara bırakalım, benim yaptığım günlerce süren Mesaj trafiklerinden haberiniz bile olduğunu sanmıyorum.

Sizler ister taraflı deyin ister adaletsiz deyin siz bilirsiniz ama herkesi bir kenara bırakıyorum, benim çabalarım, benim sayfalara dolusu özel mesajlarım, benim ricalarım, söz almalarımdan haberiniz bile yok.
Bu bölümde tek bir kaptan yok ama ben haftalardır tek bir kaptan için çabaladım, adaletsizlikten, haksızlıktan bahsedilmiş, çabalamadığım kaptanlara şurada kavga yaparak yaptığınız haksızlık ne olacak? Onların ve takımlarının huzurunu bozarak yaptığınız adaletsizlik ne olacak?

aeben'le sosyal platformda buluşun ve sayfalar dolusu yazıştığımı teyit edin, bende mesajlaşmaların hepsi duruyor, burada kavgayı yine ve yeniden alevlendirmek isteyen diğer arkadaşınıza sayfalar dolusu mesajımı sorun, Ausensicaya görüşmelerimi sorun, telefon görüşmelerimizde ayrı, bunların hepsi bir kaptan için, bir takım için , diğer takımların suçu ne?

Şurada şu yaptığınız haklı bile olsanız sizi diğer takımların gözünde haksız yapıyor, kavgacı yapıyor bununda mı farkında değilsiniz, bakınız adınız kavgacı takıma çıkıyor, haftalardır özelden yazdığım mesajlarda dilimde tüy bitti, anlatmak istediğim de haklıyken haksız duruma düştüğünüzdü ama saatlerimi, günlerimi, yazılarımı ortaya dökerek anlatmak istediklerimin bile kıymeti kalmadı son kavga ve hala sürdürülen bu tartışmayla beraber.

Hak aramak mı? Hak aramak böyle olmaz, gidersiniz Kazen'e, seaBahAR'a veya bana özel mesaj atarsınız, olayın detaylarını sorarsınız, yapılabilecekleri danışırsınız.

Sizleri bilmem ama bana sizin takımdan yazıp yardım, öneri, kavgaların son bulması için tavsiye isteyen arkadaşlarınızın hepsine emek verip, zaman ayırıp uzun uzun yazılar yazdım ben, adaletsizmişim öyle mi?
Gelin bir tanenize özelden tüm yazışmaların dökümünü vereyim, döktüğüm dilin örneklerini vereyim, onca işin, onca üyenin, onca konunun ve mesajın arasında ki çabalarımı gelin bir tane arkadaşınızın önüne sereyim.

Cidden biriniz gelsin bana haftalardır, taaaa Miu'nun ilk banlanmasından itibaren yaptığım tüm konuşmaların dökümünü vereceğim.

Şunu da ilave edeyim, 9. takım ve 7. takım kavga edip her iki taraftan da üyeler banlanınca, 2 takıma aynı uyarı yazısını yazdım, rica ediyorum gidin o uyarı metnini okuyun, eşit mi değil mi? En ufak kelime oynaması yapılmadı, birinin yanağı okşanırken diğeri tokatlanmadı, uyarı metni aynıydı, birebir her iki tarafa da bildiğiniz sert bir ikazdı.

Bu da görülmedi, umursanmadı belli ki.

Son ilavemdir, uyarılarımızı dikkate alıp hatalarından ders çıkaran veya çıkarmayan ama kendileri için bizzat birebir çabalamadığım, diller dökmediğim, tanıdığım tanımadığım ne kadar takım varsa burada yaşananlar için kendi adıma çok özür dilerim, sizlere bu kadar bile vakit ayıramadığım için özür dilerim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…