Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bu hafta biliyorsunuz 7. ve 8. takımın analizlerindeydi sıra.. Bitirdim ve az önce ekledim. Takım topiğinde fark ettim ki uzaklaştırma alanlar olmuş..

Bunlar sanırım benim okumadığım sayfalarla ilgili.. Okuyalım o vakit. Neden okuduğumu bilmiyorum, o ayrı konu.
Merak desen, değil.
Sanırım kimlerle bir aradayız, onu anlamak için.

Herhalde yani.. Neyse, neden okuduğumu tam olarak bilemeden okumaya başlayayım.
Okumam ne işe yarayacak, o sürede ben, bekleyen 20 sayfalık (hakikat üzerine Aristoteles ve Nietzsche konulu) makalemi okurdum, diye de düşünmüyor değilim bir yandan..

çenemi topluyor ve okumaya başlıyorum, rast gele kendime. :kahve:

Okudum..

Mune Mune ve K Kazen e yansıdığı için sizlerin adına üzgünüm.

Hayat bir yönetme sanatıdır arkadaşlar, ne düşündüğünüzü nasıl dile getirdiğiniz, en az düşünceniz kadar önemlidir.
Dikteye ihtiyaç duyulmaması gerekirdi. Kendi kendinizi toparlamanız gerekirdi.

Bu platform sizleri bir araya getirerek, sağlıklı ve keyifli bir ortamda kilo verebilmeniz için oluşturuldu. Bu portal senelerdir desteğini eksik etmiyor ve bu bölümü açık tutuyor.

Bunların hepsi birer kıymet.

Ancak ne olduysa.. son zamanlarda paylaşım alanına kilit vuruluyor.. ki eskiden hiç olmayan bir şey bu. Tartışamamak, bir virüs gibi yayılıyor. Farkında mısınız, artık tartışamıyoruz. Anında alev alıyor ortalık.

Üzgünüm.. dün sitede olmadığım ve yöneticelerimizin zamanının gereksiz yere çarçur edilmesinden ötürü üzgünüm.
Frenlenememiş, buna üzgünüm. İlla yönetimsel frene gereksinim duyulmuş, defalarca uyarılmış, ama anlaşılmamış.. rahatsız edici.

yani tabii düşünüyor insan... burada harcanan emeğin layığı bu mudur?

çünkü; buralar eskiden dutluktu.

Bütün Takım Kadro ve Üyelerinin Dikkatine!

Siz sanıyor musunuz ki burada bir konuyu düzeysizce tartıştığınızda sadece karşınızdakine saygısızlık etmiş oluyorsunuz?
Hayır.

Öncelikle kendinize verdiğiniz değeri düşürüyorsunuz.
Sonra karşınızdakinin insan değerini düşürüyorsunuz.
Ve BANA saygısızlık ediyorsunuz.

Bunu yapmaya hiçbir şekilde hakkınız yok.

Ben yoğun hayatımın zamanlarını eğip bükerek sizler için tablolar, raporlar oluşturabilmek için çabalarken buraya gelip de yaşananları görmek çok rahatsız edici.

Ben çabalamaya devam etmeyeceğim arkadaşlar. Bu düzey, benim içinde bulunacağım bir düzey değil. Nerede bulunacağımı ben seçerim, buna benden başka kimse karar veremez.

Bu nedenle; 11 YILIN HATRINA ve son kez olmak kaydıyla şunu diyorum:

Eğer bir daha, paylaşım alanında hakaretvari / had bildirir konuşmalarla saygısızlık yapıldığına şahit olursam beni unutun. Sözüm söz.

Umursayanın da, umursamayanın da yolu açık olsun.

Arkadaşlar iki konu iletmek istiyorum:

1- Eğer paylaşım alanımız yarın da kilitli olursa, daha önce tatillerde uyguladığımız yöntemi uygulayacağız. Yani etap birleştirmesi yapacağız. Yani 555. ve 556. etap birleşecek, ilgili etap 556. etap olarak anılacak, ortalamalar ikiye bölünecek ve 9 Şubat 2018 Cuma günü sonuç listeleri yayımlanacak.
Bu durumda, 9. ve 12. takımın analizleri de bir hafta ertelenmiş olacak.
K Kazen 'in bu konuda vereceği karara göre davranacağız.

Ola ki; topiğimiz açılırsa, yarın sonuç listelerini paylaşabilirsiniz.

2- Yarışma platformunun huzurlu olabilmesi adına bir kaç konuyu kafamda şekillendirmeye çalışıyorum. Önümüzdeki hafta netleştirmiş olurum. Alacağım kararları Karar Defterimizin giriş bölümüne ilk madde olarak ekleyeceğim. Oradan takip edebilirsiniz.
Bu konuda yani "huzurlu platform" konusunda önerisi olan herkes (kaptan, yardımcı ve üyeler) bana özel mesaj atabilir. Mesajlarınızı kısa ve fikirlerinizi net tutmaya özen göstermenizi önemle rica ediyorum.

Hepinize iyilikler dilerim. Kalın sağlıcakla.

Arkadaşlar Cuma bildirimlerinizi yapabilirsiniz.

Yarışma kurallarına aykırı bir durum gördüğünüzde, takım kaptanını uyarabilirsiniz. Kullandığınız dile dikkat ediniz.

Keyifli paylaşımlar dilerim.

Not: Özel mesajları okuyorum, fikirlerini ileten herkese teşekkürler. Cevap yazmıyorum, not alıyorum. Haberiniz olsun.

IMG-20180202-WA0023.jpg

***4. Takım 555. Etap ***

ozenti(66) sabit
tuzsuz_ruh(72.5) sabit
goko1909(61.8) bildirimde bulunmadı
klbk33 (54.9/54.6/0,30/%55)
Hanya (64.4)
hamilelik nedeniyle izine ayrıldı.
azimlianne6 (97.2/94.6/2.6/%2.67) Yeni üye başlangıç tarihi 18 Ocak, hedef 60 kilo , başlangıç 99.9 kilo.

4. Takim Ortalaması: %0.536

Sevgili kaptanlarım, diğer kaptanlarla fikir tartışmasını sağlıklı bir şekilde yapabilmeniz için bir konferans görüşmesi başlatacağız.

"Takımım adına ben ve yardımcım ya da sadece ben" şeklinde mesajlarınızı bir an önce iletin lütfen.
Yardımcı konusu eğer zorunlu ise eklensin lütfen. Ne kadar az kişi olursak o kadar iyi.

Konferans sistemini başlatalım bir an önce.

Benim ilk konum hazır. :confused:

not: eliniz değmişken, karar defterinde yazılı olan kadrolarda değişiklik varsa onu da iletin.

Sevgili kaptanlarım, diğer kaptanlarla fikir tartışmasını sağlıklı bir şekilde yapabilmeniz için bir konferans görüşmesi başlatacağız.

"Takımım adına ben ve yardımcım ya da sadece ben" şeklinde mesajlarınızı bir an önce iletin lütfen.
Yardımcı konusu eğer zorunlu ise eklensin lütfen. Ne kadar az kişi olursak o kadar iyi.

not: eliniz değmişken, karar defterinde yazılı olan kadrolarda değişiklik varsa onu da iletin.
9.takım adına ben
Ve mümkünse yardımcım @nanekekik

Baharcım konferans saatini önceden haber verirmisin
Ona göre kendimizi ayarlıyalım

2.takım ben:KK25:

X