Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Yok 20:00 den sonra yapıldı 1 saat geçince site saatini 1 saat geri alıyor. Saatler alınmadı ya o yüzden. Ben mesela bu mesajı 23:16 da yazıyorum. Ama 1 saat dolunca 22:16 görünecek.

Hayır canım. Bende de 1 saat geri görünüyor. Bizim takımda da 11:00 son saat spor bildirimi için de bu sebeple sorun yaşadık sonra tahmin ettim takip ettim çözdüm.
Karıştı ıyıce dur şimdi bende ekran 21.51 dıyor
Senın saatın kaç şimdi

Artık analizler sonuçlara göre yapılmıyor aslında yüzdeye göre yapılıyor yüzdemiz çok düştü aslında.
bence bu konuda baharlada konuştuktan sonra liste düzeltilebilir yanlış yaptığın birşey yoktu ilk üçte değişiklik olmazsa dediğin gibi analizde düştü

Sitenin saati 1 saat geride 8 i geciyodu haZirladigimda

Arkadaşlar öncelikle, etap raporu ve analizler için liste almaya geldiğim sırada birikmiş mesajların toplam 11 sayfa olduğunu görünce hızlıca göz attım.. atladığım önemli bir şey varsa iletirsiniz. Karşılıklı konuşmaların çoğunu okumadım.

O zaman bu izin için bi kısıtlama gelsin. Atıyorum 6 ay izinden dönmeyen otomatik olarak yarışmadan ayrılmış olsun. Mümkün mü acaba böyle bir şey
Benim 600 kişinin izinde olduğu bilgisini vermemdeki sebep şuydu: yeni üye diye alınıyor, pat izne çıkıyor sonra kayıp.. Çok da önemli değil yeni üye demek istemiştim.

Daha önce 6 aylık izinden dönmeyenleri diskalifiye etme kararı almıştık ve ben tek tek hepsini hesaplamak için bir sürü saçma zaman ayırmıştım, sonra iptal ettik. Yarışmadan ayırmak/diskalifiye etmek vs. çözüm değil. Diskalifiye edilen ye bile geri dönüyor. Nick değiştiriyor 5 bin tane nicki oluyor yin dönüyor vs.

Özetle; bu sorunu çözelim anlamında değil, yeni üyenin çoğunun geçici olduğunu belirtmek için dile getirdim, o kadar.

Karar defterimizde yeni kaptana referans yazısı metni aynen şöyle:
Referans metni:
"... takım Kaptan adayı ..... kurallara vakıftır, kaptanlığı yapacak yeterliktedir, ben tanıyorum kefilim, sorun çıkarsa ben devreye gireceğim."

yani.. sorun çıktığında devreye girileceğine dair söz vermektir bu, ben öyle anlıyorum.

Bu öneri çok mantıklı, karar defterini güncellerken ekleyeceğim.

Yani kızlarla el ele verdik bence kurtarabiliriz. Ama son karar genel olarak bütün kaptanların ve seaBahAR ın tabii ki
Hiç vazifen olmadığı halde elini taşın altına koydun..
Karar yetkisi senindir.

Ozaman elimden geldigince sana yardimci olurum 4. Takimla ilgili her konuda. Bir kac hafta beraber yurutelim eger olmazsa yeniden konusulur.
seaBahAR ve diger kaptanlarim sizler icin uygunmudur
Ve karar yetkisi ikinizindir.. Gidişata göre birlikte karar verir, bizlere iletirsiniz, diyerek izninizle 4. takımın konusunu kapatmayo talep ediyorum.

Ama bu konuyu toparlayalım karar defterine eklensin bence.
Bu konuyu ben anlamadım. Deneme süresinde kilo alan vs. vs.
Uzun uzun mesajlar vardı, atladım.
Konuyu netleştirip, oylamaya sunabilirsiniz.
Ben de alınan kararı, her zaman olduğu gibi deftere geçiririm.

Sonuc listeleri hazir. Dereceye giren takim ve arkadaslari tebrik ederim
Ellerine sağlık kaptanım..

seaBahAR benim listemde durumu şöyle olan bir üye vardı

2 ocakta 63 kilo ile takıma başlamış
5 ocak cuma günü 64,9 olmuş
12 ocakta 64,3 olarak bildirim yapmış
Dün yani 19 ocakta 61,5 le bildirim yaptı

ve ben listeye aldım. Başlangıç kilosu olarak 63 yazdığım için listeye alamayacağım çunku deneme süresi içinde kilo aldığı için etik olmadığı söylendi. Ben de çıkarmak zorunda kaldım. Ama karar defterinde bu konuyla ilgili bir şey göremedim. Bu konunun toparlanıp karar defterine yazılmasını talep ettim. Bu üyeyi gerçekten almamam mı gerekiyordu.

Karar defterinde böyle bir konu yok, çünkü gerek yok.

Deneme süresi, sadece ilgili üyenin kilo verme becerisi ile ilgili değildir, bana göre. Duruşu, kullandığı üslup, takım arkadaşları ile uyumu, sorumluluk duygusu gibi bir çok etkenin bir arada değerlendirildiği bir süreçtir.

Kilo verebilir, alabilir, canı sıkılır morali bozulur 5 paket çikolata yer, durumunu izah eder, telafi eder vs.

Ben kilo alma ile etiklik değerlendirilmesini aynı kefeye koyamam. Bu benim fikrim.

Sizler yine de gerek duyuyorsanız; oylama başlatabilirsiniz elbette.

Sevgili @MiuLego kaptanım,

Senden küçücük bir ricam var..
Eklentide excele aktardığım sonuç listesinin sizin takıma ait olan kısmını göreceksin. Daha önce de oldu bu durum, nedenini bilmiyorum.
malipina ile masumm arasındaki bütün satırlar, bir boş satır sonrasında başlıyor.
Ben de böyle olduğunda excelde sıralama yapamıyorum ve tek tek her satır bilgisini düzenlemem gerekiyor.
Bundan sonraki etaplarda, bütün satırların sola yaslandığından emin olabilirsen çok sevinirim.

Göstereceğin özen için şimdiden teşekkürler.

Teşekkür ederim artık bu durumla ilgilenen arkadaşlar istiyorsa başlatabilir. Benim için de önemli değildi ben listeye almıştım. Üyemin emekleri zayii oldu sadece.

553. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-151#post-54429395
Kilo veren ve vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

ETAP BİRİNCİSİ / TAKIM

ETAP BİRİNCİSİ / YARIŞMACI

Yarışmamız 553. Etap birincisi 7. Takımdan @Shut Up !

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

3. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,717% olup, asgari değerin üstündedir.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi deteyları:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-41#post-54383814

4. TAKIM : Analiz dönemi takım ortalaması 0,844% olup, asgari değerin üstündedir.
Bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Takım analizi deteyları:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-41#post-54383859

ETAP NOTLARI:

12. TAKIM
Feyzax ile ilgili olarak;
Yeni üyenizin başlangıç kilosu nedir?

13. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 13. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

ETAP MEZUNLARI

• 7. Takımdan Nevreste mezun oldu, tebrikler.
Yarışmacımızın karnesini bir sonraki etaba kadar hazırlayacağım, arzu ediyorsa başarı hikayesini paylaşabilir:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…