Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellerine sağlık kaptanım..
O halde ben de karar defterini güncelleyeyim..

Ellssa kaptanım geçmiş olsun.. şimdiden kolaylıklar. Bir sonraki uygulamadan cezasız kurtulmanızı ümit ediyorum.

Ben neden ceza aldım, dereceye giremediğimiz için mi?

Ellerine ve emeğine sağlık canım
2. Takıma da geçmiş olsun inşallah daha güzel sonuçlar görürler bir sonraki etapta Şimdiden kolay gelsin

Ellerine ve emeğine sağlık canım
2. Takıma da geçmiş olsun inşallah daha güzel sonuçlar görürler bir sonraki etapta Şimdiden kolay gelsin
Sağol canım bitanesin
Bir de yeni üye yakalayabilsem.. Taze kan iyi gelirdi takıma.. Azaldık epey..
Kaptanların maşallahı var.. Üye kapma konusunda..

akrep kaptanım maalesef dereceye girseydiniz sarı kartınızın birisi silinecekti sonuç kısmında da yazdığım gibi inşallah bu son olur bir daha sonuç hazırlama cezası almazsınız
İnşallah canım..
Sağol canım teşekkürler iyi dileklerin için..

Sağol canım bitanesin
Bir de yeni üye yakalayabilsem.. Taze kan iyi gelirdi takıma.. Azaldık epey..
Kaptanların maşallahı var.. Üye kapma konusunda..

Sorma valla Kaptanların hızına bende yetişemiyorum bazen Kapalı çarşı esnafına benzetiyorum hani turist gelirde ilk kolundan tutan kapar hesabı
Ben sayfayı açık bıraksamda yetişemiyorum genelde

Şaka bir yana ama üyeye ihtiyacın varsa bir müddet size yönlendirelim istersen gelenleri

Kesinlikle katılıyorum canım

Bi kaç tane üye iyi olur.. Liste sayımız 7 şu an.. Karar durumundayız ama iki daha azaldıkmı, kırmızı ışık yanmaya başlar az kaldık diye..
Bendeki bu sıkılmalarla da az kalmamalıyız.. Zira takıma kilit vurma cesaretim hortlicak mazallah..
Ben bi koşu boşalan kaptan yardımcısı kadromu doldurayım

Sıkılmak en tehlikeli şey..
Senden hariç olanın sorumluluğunu alıyorsun.
Tek başına olsan neyse.

Sıkılmak en tehlikeli şey..
Senden hariç olanın sorumluluğunu alıyorsun.
Tek başına olsan neyse.
Dimi ya..
Bendeki bu sorumluluk aşkı olmasa şimdiye çoktan kaçardım ve de şişerdim..
Karşılıklı iyi geliyoruz birbirimize..
Suss.. Sıkılmak da neymişşş!..
Ağzına biber sürerim akrepp

Canım gerçi benim toto pek yer görmüyor bu ara ama bende fırsat buldukça sizin takıma da uğrayıp az kızlara çoşkuyu vermeye çalışırım Üye deng gelirsem de yönlendiririm
İnan yazıklarını okuyunca kendimi hatırladım bende bazen böyle bir başımı alıp gidesim moduna giriyordum ama sağ olsun bütün kaptanlar sende dahil hep destek oldunuz şimdi kovalasalarda gitmem banane o kilolar gidecek ve ben buradan telimle duvağımla mezun olacağım yok öyle kaçmak

Canım çok teşekkür ederim.. Takıma verdiğin desteği de hiç unutmicam

EYLÜL - EKİM 2017 ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI / 6. HAFTA

13. TAKIM :
Karne notu 65 olduğu için sınıfı geçti, bir sonraki analiz döneminde de başarılarının devamını diliyoruz.
Analiz raporu:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-41#post-53186859

14. TAKIM :
Karne notu 56 olduğu için sınıfı geçti, bir sonraki analiz döneminde de başarılarının devamını diliyoruz.
Analiz raporu:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-41#post-53186952

İyi akşamlar arkadaşlar,

İmzamdaki notu eminim görüyorsunuzdur. Problemi olan, problemini ve/ya sorusunu paylaşım alanına yazsın lütfen.

Benden kurallara yönelik istisna tanımamın beklenmesinden de son derecede rahatsızım.

An itibari yarışma ile ilgili hiçbir özel mesaja cevap vermeyeceğimi iletmek istiyorum.

Bilginize.

İyi günler kaptanlarım oylamaya sunacağımız bir konu mevcut
Mezun Olarak veya Kendi İsteğiyle Ayrılan Üyenin Dönüşü
Bu üyeler ayrıldıkları tarihten itibaren.6 ay süre yarışamazlar. Süre bitiminde "yeni üye" olarak işlem yapılır.
Ancak bu durum etap listesinde; "Mezun olan üye geri döndü" veya "Ayrılan üye geri döndü" açıklamasıyla belirtilir.

Kuralı dahilinde 13. Takımda yarışan @aylin90 üyemiz takımda bazı sorunlar yaşadığından ayrılmak durumunda kalmış yalnız kendi isteğiyle ayrılınca başka bir takımda 6 ay süreyle yarışamayacağı kuralını bilmiyormuş şimdi bizim takıma transfer olmak istiyor eğer sizde uygun görürseniz bu arkadaşa yardımcı olmak istiyorum şimdilerde motivasyonu oldukça yüksek her zaman bu motive yakalanmıyor takdir ederseniz teşekkür ederim kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…