Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

530. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-144#post-52429082
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ETAP NOTLARI

2. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 2. takıma isabet etti.
Sizin bildiriminize göre %0,523 olan takım ortalamanız, benim hesabıma göre %0,469 çıkıyor.
Ya sizde ya da bende hata var, lütfen kontrol edip, gerekli işlemleri yapınız.

ETAP BİRİNCİSİ

Yarışmamız 530. Etap birincisi; 5. Takımdan dennisgo arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

seaBahAR
Kaptanim kizlar cepten haber vermislerdi onlar hazirlayacakti kizlara soyleyeyim :)

seaBahAR

Kaptanim kizlar cepten haber vermislerdi onlar hazirlayacakti kizlara soyleyeyim :)
Zaten arıza var raporda.
2. takımın düzeltme yapması beklenecek. Dereceleri etkiliyor mu bilmiyorum, onlar bakarlar.
Ona göre de 531. etapta sonuç listelerini kimin hazırlayacağını bir zahmet sen iletirsin kaptanım.
Karar defteri güncellemesi artık benim dönüşüme kalır.

Bahar ve toplight kaptanlarım
2. takımdaki hata dereceleri etkilemiyor. Nota alma durumu da olmuyor yeni yüzde ile. O yüzden hazırladığımız performans yarışması sonucunu etkilemedigini fark ettim. Yayınlıyorum şimdi. Buna göre 2. Takımın 2 sarı kartı olduğu için önümüzdeki 4 hafta sonuç listelerini hazırlayacaktır.

Sevgili takım kaptanları ve seaBahAR
23. Tur 8. Hafta performans yarışması sonuçları aşağıdaki linktedir. Hatamız var ise lütfen belirtiniz :) sonuçları hazırlayan @wendigo arkadaşımıza da çok teşekkürler.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-22#post-52436245

23. tur sonucunda 2 adet sarı kartı olan 2. takım takip eden 4 hafta boyunca etap sonuç listelerini hazırlayacaktır. Program karar defterinde güncellenecektir. 23. tur boyunca hiç nota almamış 7, 9 ve 13. takımı tebrik ederiz

Eline saglik ❤

Kontroller ve bilgilendirme için teşekkürler sevgili morordek
Listeyi hazırlayan @wendigo arkadaşımıza da teşekkür ederim.

O halde, ben de karar defterini güncelliyorum. Sonra da ortadan kayboluyorum.
Tatil dönüşü görüşmek dileğiyle..

Sağlıcakla kalın.

Ellerine ve emeğine sağlık canım

Baharcığım seninde ellerine sağlık

Ben kişi sayısını 9 diye görmüşüm defalarca bakmama rağmen hata için kusura bakmayın benim hesabıma göre yüzde 0,471 yapıyor şimdi bizim mi tekrar listeleri düzenlememiz gerekiyor ona göre gece halledeyim inş

Sonuç listelerinde yuzdenizi duzeltmeniz gerekiyor. Eger ki yeni yuzdeniz ile sıralama değişiyorsa onları da düzeltmeniz gerek. Benim dün gördüğüm kadarıyla sıralamalar degismiyordu ama yine de bi kontrol et istersen.

Selam sevgili kaptanlarim
Bizim takima yeni katilan bir arkadas daha once baska bir hesapla yarismada yarismis fakat o kullanici adini falan hatırlamıyor. Bu durumda ne yapmamiz gerekiyor?&

Selam sevgili kaptanlarim
Bizim takima yeni katilan bir arkadas daha once baska bir hesapla yarismada yarismis fakat o kullanici adini falan hatırlamıyor. Bu durumda ne yapmamiz gerekiyor?&

Yönetime
Bize Ulaşın dan mesaj yazarsa üye , eski üyeliği bulunabilir . İki üyelik birleştirebilir.

Diyetini guzel yapan aktif bi uye aslinda sabit beklemiyodu bu hafta ama takim yuzdesi düşmesin sanirim bende haftayi beklicem teşekkürler kaptanlarim

tamamen kaptan inisiyatifinde canım .
Geçen haftaları iyi ise ... katılımı , kilo vermesi vs.. istersen alırsın ...
Ben bazen eksi gelen üyeyi de almıyorum çünkü yeterli ışığı görememiş oluyorum 2-3 haftada ...

sende durumu ona göre değerlendirirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…