Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Etap raporunda da belirttiğim gibi sıralamayı etkileyen bir durum olmadığı için değiştirmene gerek yoktu. Zaten çok önemsiz bir farktı. Dile getirme sebebim ise nerede hata yaptığına bakmak ve tekrarlamaman içindi. Çünkü bazen ufak bir fark sıralamayı etkileyebiliyor, bu da karne notunu etkiliyor.

Sanırım hatan şu: Takım ortalamasının ondalık sayısı üç basamak iken, üyelerin yüzdelerini de üç basamak olarak hesaplamalısın. Eğer iki basamakla hesaplıyorsan, yukarı doğru yuvarlama olacağından, takım yüzdesini ufak da olsa arttırcaktır. Tabii bu bir tahmin sadece.

Herkese hayırlı olsun..
Anlamadığım daha bir hafta önce kadro değişimi yapmış olmanız.
Neyse, beni ilgilendiren bir durum yok.
Sadece anlamadım, ancak anlamam da gerekmiyor zaten.
evet 2 hanede hesaplama yapmışım haklısın sanırım sıkıntı ordan çıkmış dikkat edeceğim teşekkür ederim :KK66:

Merhaba sevgili kaptanlarım,
Yakın zamanda yurt dışına çıkıyor ve okulumun başlıyor olması sebebiyle kaptanlığımı SekerPancarii SekerPancarii na devretmek istiyorum. Takım içi disiplin için şimdiden takımı devralması daha iyi olacaktır. Kendisi 14. takımın uzun süreli kaptanıydı zaten eminim ki benden daha çok ilgilenebilecek ve iyi yapacaktır görevini. Sizlerden referans istiyorum :KK36:

seaBahAR seaBahAR

Hakkınızda hayırlısı canım :KK66: bende SekerPancarii SekerPancarii na sonuna kadar kefilim diyecektim ama gerek kalmadı sanırım :KK66: inşallah herkes kilolarını verip sağlığına bir adım daha yaklaşır :KK66:

Arkadaşlar ben 9.:30 da küçük bir ameliyat olacağım.. Yarın da burda olamayacağım büyük ihtimalle. Bu hafta sonuç hazırlama sırası da bizdeymiş. Rica etsem müsait olan biri benim için hazırlayabilir mi? Ben de onların sırası gelince hazırlarım inşallah. :KK36:

Arkadaşlar ben 9.:30 da küçük bir ameliyat olacağım.. Yarın da burda olamayacağım büyük ihtimalle. Bu hafta sonuç hazırlama sırası da bizdeymiş. Rica etsem müsait olan biri benim için hazırlayabilir mi? Ben de onların sırası gelince hazırlarım inşallah. :KK36:

Çok geçmiş olsun canım . Önemli bir rahatsızlık değil inşallah .

Ben buradayım ... Hazırlarım hiç sorun değil canım .

Çok çok geçmiş olsun ... :KK68:

Gelmiş, geçmiş olsun dilerim.
İyi haberlerle dön lütfen.. :nazar:

Çok geçmiş olsun canım . Önemli bir rahatsızlık değil inşallah .

Ben buradayım ... Hazırlarım hiç sorun değil canım .

Çok çok geçmiş olsun ... :KK68:

Hemen de koşarmış yardıma.. :KK200:
Teşekkür ederiz.

Geçmiş olsun canım

Cok geçmiş olsun kaptanim inşallah önemli birşey yoktur

Teşekkür ederim arkadaşlar hepinize. Safra kesesinde taş varmış tıkama yapmış. Sabah çok kısa bi operasyonla safra kesesini aldılar iyiyim şimdi çok şükür eve bile çıktım ama yine de yatırıyor evdekiler... Ausencia Ausencia kaptanım çok teşekkür ederim. Ağrım sızım olmazsa yapmaya çalışırım:KK36:

tekrar geçmiş olsun canım ... bunun kanal tıkamış operasyonunu erp ben yaşadım , bir taş daha vardı ... benimde safram alınmalı ama bıraktım öyle .

Dinlen bol bol .... yarın miu sizin takımı toparlar zaten ... ben onlara da yazdım , buralardayım diye ... sonuç listelerini de hazırlarım ben :KK15:

Evet kuzum hamistin sen:anne: sln71 di nickim:KK16:
eski nicki söyleyince taşlar daha net oturdu tatlım seni görmek güzel:KK200:

çok geçmiş olsun kaptanim :KK19:

Teşekkür ederim arkadaşlar hepinize. Safra kesesinde taş varmış tıkama yapmış. Sabah çok kısa bi operasyonla safra kesesini aldılar iyiyim şimdi çok şükür eve bile çıktım ama yine de yatırıyor evdekiler... Ausencia Ausencia kaptanım çok teşekkür ederim. Ağrım sızım olmazsa yapmaya çalışırım:KK36:
geçmiş olsun canım inşallah çabucak toparlarsın :KK66:

X