Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili kaptan arkadaşlarım ve seaBahAR seaBahAR 24. Tur 5. Hafta performans raporu sağ elimdeki rahatsızlık sebebiyle 5.takimin sevgili üyesi @wendigo tarafından hazırlanmıştır. Cepten tek elle yazdığım için linki ekleyemedim kendisine teşekkür ederim umarım hatamız yoktur
@wendigo eline sağlık cnm

Topligtım sanada geçmiş olsun tatlım

Sevgili kaptan arkadaşlarım ve seaBahAR seaBahAR 24. Tur 5. Hafta performans raporu sağ elimdeki rahatsızlık sebebiyle 5.takimin sevgili üyesi @wendigo tarafından hazırlanmıştır. Cepten tek elle yazdığım için linki ekleyemedim kendisine teşekkür ederim umarım hatamız yoktur
Gecmis olsun cnm

seaBahAR seaBahAR canım 14. Takım kaptanı Velvette Velvette olacak burda da oylamayayla kabul edilmisti gözünden kaçtı sanırım :21:
Not almıştım aslında ancak etap raporu ceza sistemini oturtup da yazana kadar aklımdakileri uçurmuşum..
Şimdi düzenledim hepsini.
Bir ricam var.. Velvette Velvette kaptanıma referans veren kaptanlarla ilgili bilgiyi tekrar verirseniz, onu da bir sonraki güncellemede ekleyeyim.

Geçmiş olsun kaptanım..
@wendigo ya teşekkürler..

Ben vanillav a kefilim herhangi bir sorun cikarsa yardimci olurum

Hayırlı olsun diyeyim ben inşallah ikiniz icinde:KK66:
Bende çok tanımıyorum ama devrettiğine göre sen güveniyorsun demektir bu durumda bende kefil olurum :KK66:

Ben kefılım
Yerı geldıgınde tüm gorevını üstlenmeye hazırım

kefil olan kaptan arkadaşlarımın mesajlarını alıntıladım seaBahAR seaBahAR Hoppa

samp041ace268d843432.jpg

4. Takımdan semurcan semurcan 15 haftada 12,9 kilo vererek mezun olmuştur.

Karnesi:

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...ismasi-mezunlari.126756/page-60#post-52199969

North River North River sonuç listelerinde iki kez düzeltme yapmışsın.. İkincisine "rakamsal düzeltme" diye bir başlık atmışsın. Takım yüzdeniz ve problemli üye satırındaki rakamlarda, bir önceki mesajına göre değişme yok.

Hangi rakamın düzeltmesi bu acaba?
Gözümden kaçmış da olabilir tabii..
Baharcım seni bekletmemek için cevabı ben vereyim dedim

Ilgili üyenin kilo farkı ilk listede 16.5 olarak yazılmış yanlışla
Düzeltmede 16.8 (doğru olan)
Diğer hesaplamalar doğru

Geçmiş olsun canım..

@wendigo emeğine sağlık..

North River North River sonuç listelerinde iki kez düzeltme yapmışsın.. İkincisine "rakamsal düzeltme" diye bir başlık atmışsın. Takım yüzdeniz ve problemli üye satırındaki rakamlarda, bir önceki mesajına göre değişme yok.

Hangi rakamın düzeltmesi bu acaba?
Gözümden kaçmış da olabilir tabii..
Baharcım seni bekletmemek için cevabı ben vereyim dedim

Ilgili üyenin kilo farkı ilk listede 16.5 olarak yazılmış yanlışla
Düzeltmede 16.8 (doğru olan)
Diğer hesaplamalar doğru
aynen mefkuremin dediği gibi yazarken +16.5 olarak yanlış yazmışım onu düzelttim +16.8 olarak tombik parmaklar klavyeye dar geldiyse demek :KK23:

geçmiş olsun toplight kaptanım:KK66:
@wendigo eline sağlık :KK200:

Canım çok çok geçmiş olsun :KK66: Umarım şu anda biraz daha iyidir elin :KK66:

@wendigo Canım seninde ellerine ve emeğine sağlık :KK60:

Çok geçmiş olsun Kaptanım

X