Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

seaBahAR listede yine 1. Takımdan sevilay80 sadece Sevilay olarak geçmiş ben hazırlarken yeni farkettim telefondan yapmak zorunda kalmıştım o listeyi sanırım otomatik Sevilay yapıyor dün şarjım bittiği için de moni kaptanım paylaşmıştı listemizi o arada da farketmemisim bundan sonra özellikle ona dikkat edeceğim etap raporu hazırlarken ona göre baz alabilirsin şimdiden açıklama yapmış olayım sana iki iş cikmasin

Bende kefılım yardım ıhtıyacınızda Seve seve yardım ederım

Ben kefilim gerekli tum yardimlari yaparim

Bende kefılım yardım ıhtıyacınızda Seve seve yardım ederım

Öncelikle canimmm kaptanim kovserime cok cok tesekkur ederim umarim senin yuruttugun kadar guzel,layikiyla goturebilirim bu isi ❤❤ canimm benimm

Referans veren kaptanlarima da cok teşekkürler, sağolunn

7.takım yönetim kadrosu

Kaptan yardımcıları
Ahu060812 Ve igdedali olarak güncellenecektir .

seaBahAR Bilgine ... kolay gelsin şimdiden ....

Tatlım, mevcut yardımcıları silecek miyim?
Böyle yazınca yanlış anlaışmaya sebep oluyor.

Kızlar sonuç listesi hazır inşallah gözden kaça bir şey olmamıştır

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-142#post-52107609
Ellerine sağlık..

seaBahAR Püsküütüm ben geldimmmmm
Ayyyhhhhhhhhhhhh ne güzeeeeeel

dedim ve dona kaldım bir anda.. Yıllardır kenarda duran 13. takım daha yeni aktif oldu. Zamanlamaya bak. Şaka gibi.

Tamam canım listeleri kontrol ederken bakmak üzere notumu aldım.

Teşekkür ederim bahar

Kızlar sonuç listesi hazır inşallah gözden kaça bir şey olmamıştır

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-142#post-52107609

Emeğine sağlık banu ...

Canım hayırlı olsun ... Mutluluğunuz daim olsun ...

Colorayzn kaptanlığın hayırlı olsun ... yoktum dünden beri şimdi gördüm yoksa gönül rahatlığı ile kefilindim bend e

Tatlım, mevcut yardımcıları silecek miyim?
Böyle yazınca yanlış anlaışmaya sebep oluyor.

Baharcım ;

7.takım Eski kadroda kaptan yardımcısı :

Ahu060812

7.takım Yeni kadroda kaptan yardımcıları:

Ahu060812
igdedali

Zaten bir kişi olup onuda yazdığım için ; giren var , çıkan yok yani

Tekrar kolay gelsin çok

Tesekkur ederimm aus kaptanimmm

Tatlım paylaşım alanında okuduğumda, takımların yönetim kadrolarını ezbere bilmediğim için kontrol edebilme şansım olmuyor.
"igdedali kaptan yardımcısı olarak eklenecek" dense kafam karışmaz mesela..

Siz kendi takımlarınızı ezbere biliyorsunuz da ben 12 takımla birden ilgilenince, kimin hangi takımın kaptanı olduğunu bile unutuyorum. Neyse ki bazıları profile yazıyorlar da bakınca "hah"diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…