Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

seaBahAR Kolundaki dövmeyi merak ettim ... haydutoğlu hayduta selam aus teyzesinden :) sana kolay gele ...

Bu birdi .. :)

7.takım yönetim kadrosu değişikliği ;

Kaptan yardımcıları olarak DelyDoly çıkartılacak ... Ekleme yok . Ahu060812 nin yardımcılığı devam ediyor .

3.sü ... liste paylaşırken harf hatası yapmışım , sevgili deadline sonuç listelerini paylaşırken

WhiTe Lily (82.9/80.9/2/%2.41) yazdığım kullanıcı adını White Lily ...olarak değiştirir misin canım ? T büyük değil .

4. der kaçarım ....

Hiç bir takımın nota almadığı harika bir hafta olmuş ... herkese kocaman tebrikler

Son düzenleme:
Kaptanlarim merhaba.Bende aklima takilan birseyi sormak istiyorum karar defteriyle ilgili.Simdi bir hafta bildirim yapmayan uye ikinci hafta bildirim yaptığında yuzdesi ikiye bölünüyor ya ceza gibi olsun diye.
Bu kilo verdiğinde ceza oluyor buraya kadar tamam.Peki kilo alarak ikinci hafta bildirimde bulunan bir üyenin yuzdesinin 2 ile carpilmasi gerekmez mi?
Cunku cezadan ziyade ödül oluyor yarismaciya. Misal -0,70 yuzdesi cikan bir yarismaci yuzdenin 2ye bolunmesi olayi ile -0,35 ile takima verdigi zarari azaltiyor bu kar gibi geldi bana.

Yanlis mi düşünüyorum sizce?
seaBahAR ablacim :)

süper tespit . (bence)

çok mantıklı ve doğru Bir tespit olmuş

Canım bana göre yanlış düşünüyorsun yada ben kendi açımdan yanlış görüyorum listelerdeyken araziye çıktığım haftalarda mecburiyetten bildirim yapamıyorum iş seyahatine de giderken de sırt çantasına tartı koyamayacagima göre ama bu işi kilo alanlar eğer keyfi olarak bildirmiyorlarsa olabilir ama bunu nasıl ayırt edeceksin bu biraz kişinin kendi vicdanına kalmış ben kaptan olarak bildirim yapmayan üyelerinde açıkçası bu duruma dikkat ediyorum bu hafta kg aldım ben bildirim yapmayayım diyeni kabul etmiyorum

Ben kafama takilani sordum kilo durumuna gore ve mantıken yani.bilemedim avik oturum yapalim diye yazdim :)
Yanlissam yanlisim duzeltilsin diye :)

yok yok canım ben yanlışım sen değil ... kör gözüm 3.86 görmüş

Pardon çok

deadline 2 dk içinde kendimi ikinci tekzip ediyorum :)

ama ben yanlış görmemişim ... yani eve bireysel 3. igdedali 3.90 ile ...

bugün sanırım fazla güneşe maruz kaldım :)

Bu çok önemli işte ... uygulanıyor mu ? her zaman değil ...

Benim için de asla .. neyse kilosu odur .

Şimdi Colorayzn tespitine gelince ...

1. hafta bildirim yapmadın takıma etkin sıfır 0
2.hafta artı ile geldin atıyorum 1 kg. takıma etkin 500 gr.almışsın gibi ...

Mantıken burda adaletsiz bir tablo çıkıyor . O 1 kilo alındı mı alındı mı ?

O zaman hangi hafta olduğuna bakılmaksızın ..bildirim yaptığı hafta işleme girer .

Yani ilk hafta etki sıfır 0
İkinci hafta 1 kg nun yüzdesi .

Ama bu etaplarla da degisiyor mesela aus kaptanim 2.kez bildirimde bulunmayan kisinin yuzdesi 3e bolunuyor mesela.3le carpilmali bence mantiken artip azalma olayi olarak baktim ben.
Suanda basimda cok agriyor soyledim kaçtım:) neticeye bakicam sonra bi konu daha var aslinda kafama takilan ama onu oyle kabullendim

Simdi algiladim dedigini kaptanim caroma bolmeden ziyade kilo aliminda o haftanin kilosunun yuzdesi olmali dogru anlamisim dimi.cunku çarpma girince felaketi olur takimin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…