Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Toplight Kaptanım ben itirazı olan var mı diye sordum zaten hiç kimseden aksi bir yanıt gelmedi neyse editörlerimiz çözecektir bu işi fakat listenin geçersiz olması gibi bir durumu kabul edemeyiz üstelik dereceye girmişken

Benim defalarca yszdigim listeniz bu sekilde olmaz diye itiraz ettigimi gostermiyor mu karar defteri oybirligi diyor oy coklugu demiyor butun takimlarin kabul etmesi gerekir o zaman oybirligine girmez diger takimlar kabul etse bile oy cokluguna girer o da karar defterine aykiridir liste disinda kalmaniz durumunda ise en cok ben uzulurum cunku size bildirim saatinden once uyarimi yapip listeyi duzeltmeniz icin firsat tanimistim ama siz israrla haftaya 15 kisi olacagiz gerek yok dediniz

Yoğun bir gündü benim için ... Ancak gelebildim .
Aksi gibi sonuç listelerinin hazırlanma sırası da bizde idi .

Şimdi listeleri hazırlayacağım .

2.takım sevgili Ellssa kaptanım tek bir etapta olsa , 16 kişi sayısına sahip takım , tüm takım kaptanlardan onay almalıydı . Kurallar karar defteri nettir ve esnetilemez .

Konu hakkında sevgili toplight tarafından uyarılmışsınız , yeni üyelerinizden birinin listeye alımını bir hafta ertelemek gibi bir seçenek vardı önünüzde .

Listeleri hazırlarken 2. takımı etap dışı bırakarak hazırlıyorum bilginize ...

Konu hakkında inisiyatif alınacak bir durum olmadığını düşünüyorum .. Varsa sevgili seaBahAR belirtir , yarın yeniden düzenleme yaparım .
Şu an paylaşım saati dolana kadar sunulan liste kural gereği geçersizdir .Üzgünüm .

Ben karar defterine aykırı bişi yapmadım diyorum ısrarla.
Üye sayım 15.
Bu kadar kişinin 1 haftalık emeği.
Doğru yaptığıma emin olduğum bir durum için üstelik.
Kapatın o zaman 2. Takımı...
Ne siz üzgün! Olun ne de biz bu kadar çaba gösterelim..

Toplight Kaptanım defalarca yazdığını söylüyorsun fakat süre bitmeden önce sadece alttaki 'tek' mesajını yazdın üstelik bu mesajda buna itiraz ettiğini belirten hiçbir şey Yok var da ben mi göremiyorum acaba velev ki itirazında varsa keşke süre bitmeden söyleseydin tam süre bitiminden 4 dk sonra başka bir mesaj yazmışsın ayrıca oylamaya sunmamız gerektiğini söylemişsin ben de süre bitmeden önce alttaki mesajımla sunmuş oldum hiçbir kaptandan aksi bir yanıt gelmeyince oybirliği olmuyor mu Allah aşkına bir haftadır verdiğimiz emekler böyle nasıl hiç edilebilir ki üstelik listeye aldığımız üyeler bizi yüzde olarak etkilemiyor bile çıkarsak dahi yine derecedeyiz seaBahAR ın bu konuda adil bir kanıya varacağını Ümit ediyorum
Ellssa kaptanim bu hafta listeniz 26 kisi farkindasinizdir herhalde gerci 2 uye izne ayriliyor ama 16 uye icin butun takimlarin onayini almalisiniz karar defterine gore sure bitmeden hatirlatayim dedim duzeltmeyi yapabilirsiniz diye

Daha önce emsali yaşanmış ve etap raporunda seaBahAR ın uyarı notu düşülmüş ( yönlendirme için teşekkürler sevgili A Anka ) ...

Karar defterindeki kural bu durumda inisiyatifle esnetilebiliyormuş . Bunu da öğrenmiş olarak sonuç listelerini takımınız derecelendirerek hazırlıyorum bilginize ...

Aksi bir değişiklik durumda ( paylaşım alanı uzuuuuuun ve arada seneler içinde inisiyatifle neler konuşulmuş bilmem imkansız ) listeyi değiştirebilirim seaBahAR

Ben sizin mesaji okudugumda 8 den once idi sekizi gecmis olabilir saate bakmadim ama 5. Takim kaptani olarak karar defterine uymadigini soylemistim
Ayrica 419. Etapta bu durum nasil oldu gecmisteki payladimlara detayli bakmak lazim acaba 7. Takimi o zaman uyaran olmusmuydu bilmiyoruz gozden kactiysa sonradan insiyatif kullanilmis olabilir

Arkadaşlar ikinci takımın durumu daha öncede yaşandı sıralama listesi ve etap raporundan önce 2.takim üye sayısı 15e düşürülür(takım kaptanı bir kişiyi çıkarıp listeyi düzenler) ve etap dışı kalması gerekmez kuralın yanlış anlaşılması söz konusu burda şahsi fikrim

A Anka ve Ausencia
Teşekkür ediyorum...

Daha önce bir benzeri yaşandığı ve liste dışı bırakılmadığı halde, söz konusu biz olduğumuzda liste dışı olmamızda ısrar eden toplight ve moni kaptanlarım size de teşekkür ederim.
Bu dünya herkesi sevgi ile kucakladığımız, art niyetsiz yaklaştığımızda çok daha güzel olacak inanıyorum buna..

Çok Teşekkür ederim Kaptanım zaten akrep Kaptanım ve benim sinirlendiğimiz nokta listeyi düzeltin demek yerine direkt liste dışı kalırsınız denmesi bu kadar kolay olmamalı bunca emeğin safdışı edilmesi yanlışlığın düzelmesine vesile oldugu için A Anka ne çok teşekkür ederim

Ellerine sağlık canım.

Eline sağlık canım.

Akrep kaptanim size karsi artniyetle yaklastigimi dusunuyorsaniz su mubarek gunxde vebal alirsiniz
Zereno ilk mesajim asagida duzeltme yapib diye liste disi olayi daha sonra cikti
Ellssa kaptanim bu hafta listeniz 26 kisi farkindasinizdir herhalde gerci 2 uye izne ayriliyor ama 16 uye icin butun takimlarin onayini almalisiniz karar defterine gore sure bitmeden hatirlatayim dedim duzeltmeyi yapabilirsiniz diye
A Anka oturup 419. Etapdaki yazismalari okudum o zaman ben dahil gozden kacmis sanirim hic kimse 7. Takimin 16 kisi oldugunu farketmemis seaBahAR in etap raporunda olay meydana cikmis ve oylama baslatilmis su anki durumdan farkli bana gore bir arkadss yazmis ismini hatirlayamadim 1 kisiyi cikarip 15 kisi olarak yapabilirsiniz tabi ki
Burda hepimizin amaci kilo vermek emekler bosa gitmesin ama alinan kararlarda varsa onlara uyulmak kaydiyla
Hepinize hayirli sahurlar

Akrep kaptanim size karsi artniyetle yaklastigimi dusunuyorsaniz su mubarek gunde vebal alirsiniz ben sadece karar defterine uyulmasi gerektigini dusunuyor ve ona gore yorum yapiyorum
Zereno ilk mesajim asagida duzeltme yapib diye liste disi olayi daha sonra cikti
A Anka oturup 419. Etapdaki yazismalari okudum o zaman ben dahil gozden kacmis sanirim hic kimse 7. Takimin 16 kisi oldugunu farketmemis seaBahAR in etap raporunda olay meydana cikmis ve oylama baslatilmis su anki durumdan farkli bana gore bir arkadss yazmis ismini hatirlayamadim 1 kisiyi cikarip 15 kisi olarak yapabilirsiniz tabi ki
Burda hepimizin amaci kilo vermek emekler bosa gitmesin ama alinan kararlarda varsa onlara uyulmak kaydiyla
Hepinize hayirli sahurlar

Canim az onceki mesajda ismini hatirlayamadigim arkadas sendin kusura bakma

Ben sizi çok iyi anladım aslında. Haklısınız ama burada tamamen kuralın yanlış yorumlanması söz konusu.
Ben direk etap dışı bırakmak yerine insiyatif gösterilmesini ve gelecek etaplar için karar defterine bir etapta dahi oylamaya sunulmadan listede 15 ten fazla uye bulunamaz uyarısı eklenmesini öneriyorum.
Son karar tabii ki sizin.

Emeğine sağlık canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…