Çukur kadınlarını alalım böyle <--->

Offf offf bu yamaç beni benden alıyor hastayım yaa bu bebeye :KK14: :KK14: kocam duymasın:KK70::KK70:
Ben gökhan tepe hayranıyım tamam mı yeni evliyiz kahvaltı yapıyoruz TV de gökhan tepenin klibi çıktı iç çekerek ve hayran hayran "oğlum olursa bu adama benzesin inşallah" demişim eşim bir bozuldu ve "bana benzemesin zaten elin adamına benzesin ben kimim" demesin mi ben koptum gülmekten hala gülerim 8 sene geçti üzerinden hahhahahaha 🤣🤣

Ahh ah maalesef bat 20 ve 23 arası benim mekik çekerim normalde her gün iki üç gündür çekemiyorum da zararı olur diye korunmuyoruz ya biz gebelik olabilir diye kendimi çookk suçlu hissediyorum 2 dilim kek yedim:KK43::silah::eek:
Oy kuzum benim iki dilim kekin zararı olmaz 😉 mekik yerine yürüyüş yap kuzucum hiç suclu hissetme 🥰

Ben gökhan tepe hayranıyım tamam mı yeni evliyiz kahvaltı yapıyoruz TV de gökhan tepenin klibi çıktı iç çekerek ve hayran hayran "oğlum olursa bu adama benzesin inşallah" demişim eşim bir bozuldu ve "bana benzemesin zaten elin adamına benzesin ben kimim" demesin mi ben koptum gülmekten hala gülerim 8 sene geçti üzerinden hahhahahaha 🤣🤣
Yavrum ortalığı yıkıp gecmissin sen esnitem napsin nasıl kahrolmuş :KK70: :KK70:

X