Çukur kadınlarını alalım böyle <--->

Neyi beğendiğimi fark bile etmedim siz etiketleyene kadar sadece duruma yaz missiniz bi üyenin merak edip konuya geldim baktım çıktım ki beğenmiş de olsam size hesap verecek değilim. Iyi seyirler size
Aaaaa ama bi selamını görmek isterdim tatlım farksız yasiyomussun zaten sana yorumum yok şey sıkıntı yapma

Bu başlığa yaptığım tüm yorumlara üşenmeyip "Beğenmedim" atmanızdan yarattığım etkiyi anlayabiliyorum, teşekkürler.
Okudum boş gecmiyim dedim. Beğenmedim koymak çok kolay tıklıyorsun oluveriyor uğraşmadım hiç bir dene bak ne kadar kolay. Ama sen niye etkilendin ki bu durumdan şimdi çok takmissin kafana..

Ya arkadaslar tek topigimiz var zaten oda iptal olmasın sallayın gitsin biz kimsenin izledigine karısmıyoruz onlarında karısmasına izin verecek degiliz herkez haddini bilecek

Bana da mı yakışmıyor
Kimseye yakışmıyor diloşum hoş değil kadını doğruladınız resmen farkında mısınız? Kadın kendinizi geliştirecek diziler filmler izleyin bu şekilde diziler kavgaya dövüşe özendiriyor demek istedi. Ben zaten kendisine kibar yolla cevap verdim siz mahalle kavgasına çevirdiniz. Sizleri yargılamak için söylemiyorum yanlış anlamayın ama inanın hiç hoş olmadı hoş değil.

Valla tulparim nerde entelektüelligini kasiyosa kassin bizi burda asagilar gibi konuşamaz ben dedim her ağızdan konuşurum sıkıntı değil kkda okadar kadın var ilgisi olmayan topige girmiyo yorum yazmiyo yargilamiyo

Valla tulparim nerde entelektüelligini kasiyosa kassin bizi burda asagilar gibi konuşamaz ben dedim her ağızdan konuşurum sıkıntı değil kkda okadar kadın var ilgisi olmayan topige girmiyo yorum yazmiyo yargilamiyo
Tamam haklısın ki bende öyle diyorum ama geri dönüp yazdıklarını dışarıdan birisi gibi okur musun? Cidden çok kötü

Tamam bitanem gel öpem senii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…