Çukur Dizisi

Flashbacklerden o kadar anladım çok şaşırdım ama abisini bilerek öldürüyor... Çok garibime gitti hastahanede babasını da oldurtmeye çalıştı...
Çünkü annesinin ölümünde ve yaşadığı bütün kötü olayların sebebinin babası olduğunu düşünüyor.. pişman oldu ama sonradan..

Sena ayrılsın diziden artık.. Rolü de azaldı gibi..

Hatta selimle yamaç konuşuyorlardı müjgan diye birinden sanırım yamaçın eks aşkı..

Herkes benim gibi senayi sevmemiş bence de o kız o role uymamış beğenmedim... Yaa vartolu idrisin oğlu gibi izlediğim yere kadar öyle anladım sanki diğer sevdiği kadından olan oğlu daha 5. bölüme kadar izleyebildim... Selim'in eşcinsel olduğunu ben de sezdim...

kesin eşcinsel oldugu 5. bölüm 4. kısimda beyfendi video gösteriyor yani avukat gosteriyor

Beyefendı selimin peşin de hep..
İşlediği cinayetide biliyordur muhtemelen... saatteki kameradan dolayı..

Senayı neden çok itici buluyorum acaba ben. :)

Beyefendı selimin peşin de hep..
İşlediği cinayetide biliyordur muhtemelen... saatteki kameradan dolayı..

Senayı neden çok itici buluyorum acaba ben. :)
biliyor tabi dedi ya oraya buraya sıkarak gelmiyoruz diye mahsus yapti selimi elinde tutmak icin

isabel isabel canım biz çukurcular :)) olarak dedik ki ; buraya da pzt leri bildirim alsak ?

her türlü gidere , amaaaaa ben izlemiyorum ki , bu bildirim neden geliyor 'a topun ağzına beni atın :KK70:

Aus şekerim,balım,:KK200:
Hani bildirim toplu bütün üyelere gidiyor ya hani,şu an en çok izlenen dizi adına giden bildirime bile dünyanın lafını etti izlemeyen üyeler.Hiçbirimiz nasıl bir rahatsızlık verdiğini anlamasak bile dizi adına bildirim gönderilmez artık sanırım.Hem seni topun ağzına asla atamam.Kıyamam ben sana da ,bebişimize de..:anne:
Ama şöyle birşey olabilir belki ilgi alanına TV Salonunu ekleyenlere gönderilebilir :KK39:

Aus şekerim,balım,:KK200:
Hani bildirim toplu bütün üyelere gidiyor ya hani,şu an en çok izlenen dizi adına giden bildirime bile dünyanın lafını etti izlemeyen üyeler.Hiçbirimiz nasıl bir rahatsızlık verdiğini anlamasak bile dizi adına bildirim gönderilmez artık sanırım.Hem seni topun ağzına asla atamam.Kıyamam ben sana da ,bebişimize de..:anne:
Ama şöyle birşey olabilir belki ilgi alanına TV Salonunu ekleyenlere gönderilebilir :KK39:

Oyyyyy lisam :KK200::KK200:

Gelen bildirimin zorlayıcı bir tarafı yok ki .. neyse .. aman rahatsız olmasın kimsecikler ... sustum ben ....

Çukur için arkadaşlar dedi , yoksa ben zaten dizileri canlı izlemiyorum :)) kayıttan 1-2 saat sonra izliyorum ki reklamları atlayayım :KK70:

Öperim seni çok canım ...

Oyyyyy lisam :KK200::KK200:

Gelen bildirimin zorlayıcı bir tarafı yok ki .. neyse .. aman rahatsız olmasın kimsecikler ... sustum ben ....

Çukur için arkadaşlar dedi , yoksa ben zaten dizileri canlı izlemiyorum :)) kayıttan 1-2 saat sonra izliyorum ki reklamları atlayayım :KK70:

Öperim seni çok canım ...

Yaa sorma canım yaaa ...Ciddi rahatsızlık duyan üyeler var .Yukarda bildirim sekmesinde 9 bildirim yazacakken 10 bildirim yazıyor ve sadece bu yanii.Ama bundan rahatsızılık duydular ve ilettiler bile .Yoksa bildirim feda olsun sana..

Ben ikinizi daha çok öperim .:KK15::KK15::KK15::KK60::KK60::KK60::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Yaa sorma canım yaaa ...Ciddi rahatsızlık duyan üyeler var .Yukarda bildirim sekmesinde 9 bildirim yazacakken 10 bildirim yazıyor ve sadece bu yanii.Ama bundan rahatsızılık duydular ve ilettiler bile .Yoksa bildirim feda olsun sana..

Ben ikinizi daha çok öperim .:KK15::KK15::KK15::KK60::KK60::KK60::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

Memnun olanların fazlalığına bakılacak .... bu durumda ...:KK51:

Bizim diyetle ilgili de takımlardan çok bildirim gitti ...sağolsun .

Orada da çok karşılaştık .. bana kilolu mu dediniz ?? neden bana bunu yolladınız ??

ama çook kişi de o bildirimler sayesinde gelip kilo verdi :KK200:

Yamaç anladı sanırım beyefendi yi yahut şüphelendi....

X