Crp değerim 17 cıktı

efnankaddet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2024
10
1
30
Kızlar doktor önemsemedi ama internette çok kötü şeyler yazıyor idrarda sadece sg yazan değer bir tık düşük gözüküyor birde yassı epitel değer 7 cıktı bundan olabilir mi acaba kanım düşük çıktı kan takviyesi aldım o gün nette crp kalp krizi falan diyor tövbe estağfurullah

O yüzden mi dikkate almadı şimdi bu idrarda ki iki değer ile de yükselir mi yani insan korkuyor bebeğe zarar gelir diye

O yüzden mi dikkate almadı şimdi bu idrarda ki iki değer ile de yükselir mi yani insan korkuyor bebeğe zarar gelir diye
He hamileysen bu sonuçlar nasıl değerlendirilir bilmiyorum hamilelikte enfeksiyon dikkat edilmesi gereken bi konu içinize sinmediyse başka doktora da gösterin sonuçları

Crp enfeksiyon varlığı demek . Soğuk algınlığı ,kırıklık ,diş enfeksiyonu vs geçiriyor musunuz .17 değer de çok yüksek değil evham yapmanıza gerek yok birkaç gün sonra kan verdiğinizde düştüğünü görebilirsiniz .

Vücudda enfeksiyon oldugu için çıkıyor
13 antibiotik enjeksiyon
Sonrasinda bir kutu antibiyotik 1000 lik ilaçla geçmişti çok şukur
Selam canım benim de 60 larda çıkıyor 1 hafta kullandım antibiyotik 2.hafta kullanınca düşmesi durdu ama aklıma kötü şeyler geliyor sen ne kadar süre kullanmıştın antibıotik

X