Pudra, Fondöten, Kapatıcılar creme puff hakkında

1907gokce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2011
39
0
kızlar gecen gun max factor creme puff 41 numarayı aldım tenıme cok guzel uydu ama eve gelınce bısey farkettım cok agır bır kokusu var ve ben asırı kımyasalı olmasından korktum...yuzume surdugumde kokusu gecıyor ama kutusunda gercekten genzımı yakan yogun bı kokusu var... sıvılcelerımden yenı kurtuldum sızce kullanmaya devam etmelımıyım?

İçindeki parfümden kaynaklanıyordur. Alix Avien terracotta pudrayı denemeni tavsiye ederim eger cildin yağlı değilse

ben bi sorun yaşamadım creme pufftan senelerdir kullanıyorum.ama hergün sürmüyorum ben.ztn hergün sürülse hepsi zararlı ne yazıkki...

kızlar gecen gun max factor creme puff 41 numarayı aldım tenıme cok guzel uydu ama eve gelınce bısey farkettım cok agır bır kokusu var ve ben asırı kımyasalı olmasından korktum...yuzume surdugumde kokusu gecıyor ama kutusunda gercekten genzımı yakan yogun bı kokusu var... sıvılcelerımden yenı kurtuldum sızce kullanmaya devam etmelımıyım?

ben o pudrayı kullanmaya başladığımda 15 yaşımda idim o yaşta bana hiç bir sıkınıtı yaşatmadı ve sonrasında da senelerce kullandım tabi ciltten cilde fark vardır ama bence o kadar korkma her pudrada bi koku mutlaka olacaktır heleki max'ı bırakıp alex avien gibi bi markaya sakın geçme

canım aldıgın ürünün orjınal oldugundan emınmısın bende uygun dıye almıstım... crem puff fondetenın kokusunu cok ıyı bılırım yıllardır kullanıyorum cok guzel bır kokusu var kokusundan anladım evdekı ıle karsılastırdım alakası yok arkasındakı etıkette yoktu orjınalını satan magazaya gıttım o etıketı gormeden almayın dedıler hala olece duruyor kullanmadım bence sende sor ve kullanma derım...

X