Çözemediğim bir konu… Yardım🙏🏼

Merhaba canım seninle aynı gün çatlatma iğnesi olmuşuz. İğne gününü saymadan 14 gün sonra test yapman lazım .ben daha öncede çatlatma iğnesi olmuştum 9. Gün negatife dönmüştü 11. Gün silik çizgi ile hamile olduğumu öğrenmiştim malesef düşükle sonuçlandı şuanda. 2. Çatlatma iğnesi denemem 7 Mart'ta oldu . iğne gününü saymıyorum 7. Gündeyim ve testim negatife döndü içindeki HCG hormonunu yeni vücuttan atmışım bekliyorum sen biraz fazla erken test yapmışsın gibi geldi . Bekle 14. Gün yap testi yada adetin geçikmesini bekle . Rabbim bana da sana da isteyen herkese de hayırlısıyla nasip etsin inşallah

Yanlış anladınız sanırım,ben de 14 gün sonra yaptım erken yapmadım aslında,negatif çıktı. İğnenin 16.günü adet oldum zaten. İnşaAllah gönlünüzce olur bu sefer

Yaaa çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı rabbim en kısa sürede size de hepimize de nasip etsin inşallah
Amin inşallah bnde 23 martta gece 23.30 da çatlatma iğnesi oldum 25 martta aşılama oldum aşırı şekilde belimde karnımda arada kasıklarım da ağrı var çok heyecanlıyım pkos hastasıyım ilaçsız adette olmuyorum femara ile yumurtam büyüttüler çatlafığınq bakmadılar bile iğneden 2 gün sonra aşılama yaptılar inşallah olumlu sonuç alırım bir kez düşük yaptım testi ne zaman vermem uygun olur

Aşılamanın 14 . Gün yada 15 . Gün net sonuç alırsın canım

Aşılamanın 14 . Gün yada 15 . Gün net sonuç alırsın canım
Teşekkür ederim inşallah hastane deki doktor 1 ay sonra ver dedi ama okuduğum yerler de aşılamadan 2 hafta sonra verebilirsiniz yazıyor bnde 2 hafta sonra denicem negatif çıkarsa Bi 2 hafta sonra tekrar bakarım senin var mı abla

Kizlar bugun ovitrellenin 11.gunu silik cizgi cikti hayalet kasik agrilarim var yarin 12.gun kan vermeli miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…