Jinekoloji Covid geçirip regli geciken var mı aranızda?

Sanemis9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2018
11
3
Merhabalar Covid geçireli 21 gün oldu o ay adet olmadım yani 43 gündür (kullandığım ) program öyle gösteriyor adet olmadım haklı olarak Dr a gitmemi önereceksiniz ama demin konu açtım psikiyatri bölümünde anksiyete rahatsızlığım var ve gidemiyorum korkudan sadece Allah rızası için Covid geçirip regli geciken var mı aranızda
Şimdiden teşekkür ederim

İlk gecirdigimde regl duzenimde sikinti olmamişti ama 2. Defa korona oldum gecen ay ve şuan regl gecikti 4 gun. Umarim gecikmişken komple pas gecer yoksa tatilime denk gelecek. 🙄🙄🙄

Geciktiğini söyleyenleri duydum. Normal hasta olunca da gecikiyor.

Korkunuz tekrar covide yakalanmaksa içiniz şu yönden az olsa da rahat olabilir. Bağışıklığınızla ilgili bir sıkıntınız yoksa covide yakalandığınız için sizi bayağı bir süre korur. Tekrar hasta olursan daha kötü olursun diyen bir doktor yüzünden psikopata bağlamıştım. Hocam rahat ol demesine rağmen antikor keyfimi bile yaşayamadım. Vaka sayıları düşünce rahata kavuştum da saldım.

Geciktiğini söyleyenleri duydum. Normal hasta olunca da gecikiyor.

Korkunuz tekrar covide yakalanmaksa içiniz şu yönden az olsa da rahat olabilir. Bağışıklığınızla ilgili bir sıkıntınız yoksa covide yakalandığınız için sizi bayağı bir süre korur. Tekrar hasta olursan daha kötü olursun diyen bir doktor yüzünden psikopata bağlamıştım. Hocam rahat ol demesine rağmen antikor keyfimi bile yaşayamadım. Vaka sayıları düşünce rahata kavuştum da saldım.
Öyle miymiş? İkinci defa yakalanmak tehlikelimiymiiş? Vaka sayısı düşmedi cok yüksek suan ki onlar sadece test yaptıranlar bide yaptırmayanlar var muhtemelen 600bin falan mesela bende covidim evde hızlı test yaptım tablodaki sayıda yokum ama covidim. Tabiki Kendimi karantinaya aldım

X