covid evde ağır atlatan varmı?

Ya ben sizle bi konuda kavga etmistim
Suan agzinizi opeyim demek istiyorum
Ben pek kavga etmem kimseyle yanlış hatırlıyor olabilir misiniz?
Tartışırım ama kavgaya dönüşmez.
Doğruysa da canınız sağolsun, geçmiş gitmiş.

Konu sahibinin cevaplarını şaşkınlıkla okudum.
Muhtemelen genç ve tecrübesiz bir arkadaş.
Kocası ne derse onu yapıyor.
Ama bu saatten sonrasi vebal almak
Adam hasta nefes alamiyor ne derse desin
Bu hastalik oksijen gizlice duserek olduruyor en fazla.. en cok olum bu sebeple
Tek cozum takip. 30 tl parmak cihaziyla baska bisey degil 95 alti risk bunu takip edecek o kadar.
Kac kisi yazdi sirf ben 6 7 kere tekrar ettim. Yaziklar olsun yani.

Ben eşim de ilaçlarla düzelir oldu, ancak ilaçları bitince kötüleşti, filyasyon ekibi ve 112 ile işetişime geçip, eşimi evden aldırtmıştım, göğüs doktoru gördü, farklı birkaç ilaç yazdı, 3 güne durumun devam eder ya da kötüleşirse tekrar gelin demişti, akciğerinde lezyon görülmüştü ufak, çok şükür o ilaçlar iyi geldi, geçti gitti. Demem o ki endişeleriniz varsa muhakkak hastaneye götürülmesi konusunda talepte bulunun.Eşimin iştahı felan da hiç yoktu, ateş ağrı öksürük oldu baya. Kekik çayı içtik bol bol ve odaları muhakak sık sık havalandırıp, yastık kılıflarını sürekli değiştirdim. Sizinki de geçecek inş

Çok geçmiş olsun diğerlerine dikkat ediyormuşsunuz zaten,eklemek istediğim bitki çayları özellikle kekik çayı günde 2 defa tüketsin limonlu
Allah acil şifalar versin

Saturasyon cihazi alamiyorsaniz bazi telefonlar olcum yapiyor. Telefonunuzda boyle bir ozellik var mi bunu kontrol edebilirsiniz. Samsung health olcuyor mesela bende. Hastalik ilk hafta devamli agirlasarak ilerliyor sonrasinda yavas yavas iyilesiyor. Oksururken tikanma, konusamama, derin nefes alamama bunlarin hepsi oldu bizde, normal surecinde de ilerliyor olabilir ama kaygi da cok etkiledigi icin icinizi rahatlatmak adina oksijen takibi yapabilmeniz yarariniza olur.

ben size yazıyorum ama okumuyormusunuz ? eşim cihaz falan alamam ben gerek yok diyor ..benimde yapabileceğim birşey kalamiyir bu durumda malesef ...
Ya cihaz dedigin parmak ucuna takilan küçücük bisey hastanelerde de boyle olculuo zaten kizilotesiyle kanin parlakligina bakio ve oksijen yuzdesini soyluo basit ve cogunlukla dogru gosteren bisey ve de gerekli maddi durumunuz cok kotu degilse bunu almalısınız cunku kotulestiginizi fark edemezsiniz atiyorum saturasyon 90nin altima dustu bunu hissetmeyebilirsiniz. Sarimsakli sut falan sacma sapan kocakari ilaclari yapacağınıza bilimsel olun iki dk bisey kaybetmezsiniz.

Akcigere indiyse rontgende gorunuyor mu? Tomografi gerekiyor diye biliyordum ben.

Ptesi işe gitsin de başkalarına da bulaştırsın.
Ondan ona derken tüm işyerine yayılsın.
Hey Allahım yaa...

Daha iyi olmasina sevindim. Ama ise falan gitmesin lutfen. Daha bulastiriciligi var. İnşallah daha da iyi olur.

Ptesi işe gitsin de başkalarına da bulaştırsın.
Ondan ona derken tüm işyerine yayılsın.
Hey Allahım yaa...
karantina yarın bitiyor test yaptıracak...pozitif çıkarsa gitmryecek tabiki....herkes cımbızla laf seçip şurada öfke muhasebesi yapıyor . zaten halim kötü birde şize mi ince açıklama yapacamm yaaa ...her karantina sonu test yapılması lazım ..bunu da algilayabileceginizi düşündüğümden açıklama yapmamışimdir pzt ise gidecek derken . lütfen daha yorum falan yapmayın bana yeterince yoruyorsunuz derdi olan insanları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…