Covid Aşısından Sonra..

Bezdumda

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
877
663
Yapılan aşılardan sonra yakınlarımdan çok ani ölüm haberleri almaya başladım, genç yaşlı fark etmeksizin..
Sizin de çevrenizde aşı olup ani kalp krizi geçiren, aniden sebepsiz vefat eden birileri oluyor mu?
Bir de o dönemden sonra insanlar daha mutsuz, daha yorgun ve bitkin sanki..
Fikirlerinizi merak ettim

bence de öyle ama sebep ekonomi, istikrarsizlik ve gelecek endisesi
Evet..
Mesela kafelerde bile arkadaşlarıyla oturup muhabbet eden, yüzü gülen, eğlenen ve keyif alan insanlar vardı..
Şimdi herkesin yüzünde somurtma görüyorum, yani kimse hiç birşeyden mutlu olamıyor, keyif alamıyor..

Aynı şekilde peş peşe o kadar yakınlarımı kaybettim ki kalp krizleri damar tıkanıklığı hepsi de 40 50 yaş aralığında insanlar. Hepimizi aşı yaptırmaya mecbur bıraktılar her adımımızda önümüze engel koydular mecburen aşı olduk. Sonumuz hayır olsun

Aynen öyle.. Amin

Malesef öyle. Dediğiniz gibi genç yaşta vefat edenler çoğaldı, anı ölümler arttı malesef. Ben 3 defa aşı oldum. 2 si Çin aşısı Sinovac ve 1 de Alman aşısı Biontech. Hele Biontech aşısı var ya hayatımda bu kadar ağrı , halsizlik yaşamamıştım. Sanki covid olmuştum. 3 -4 gün boyunca kendime gelemedim.
Ani ölümlerden sonra ben de korkmaya başladım.Surekli aklımda.

Çoğu kişide kemik erimesi, kas ağrısı, aşırı saç dökülmesi şikayeti var..
Ayrıca bende sizin gibi ağrı ve halsizlik yaşıyorum. Çoğu zaman yerimden kalkacak ve su içecek halim bile olmuyor.. Enerji sıfır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…