Covid 19 dan kaçamadık :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman size öyleleri denk gelmiş demek ki. Ben ne zaman doktora gitsem ki ben çok pimpirikli bir insanımdır bana hiç öyle muamele eden denk gelmedi. Ya da ben küçük şeylere takılmadığım için önemsemedim. Şunu kabul etmek lazım bu süreçte en çok onlar yoruldu ki siz de aynı şeyi yazmışsınız. O yüzden ben sosyal medya da olan şeylere çok takılmıyorum. Orada zaten isteyen istediğini paylaşıyor zaten. Yani çok saçma sapan insanlar övülüyor o mecralarda. Varsın sağlıkçılarda övülsün diye düşünüyorum ben. Bu arada sadece sağlıkçılar da değil kargo çalışanları da bence alkışlanmalı ya da dediğiniz gibi itfayeciler, kasiyerler vb. meslek grupları da biz evde otururken risk altında çalıştılar. O konuda size katılıyorum.

Çalışmak zorunda kalan farklı meslek gruplarının da alkışlanması olayına ben de katılıorum su istiyoruz sokağa çıkma yasağında da olsa getiriyolar üzülüyorum kırk kere teşekkür ediyorum market çalışanları risk altında çalıştılar apartmanı temizleyen ablalara sofra hazırladım üzüldüm çalışmak zorunda kaldılar diye asıl tartışma konusu siz olmasanız ölmeyiz başkası gelir kendinizi özel zannetmeyin zorla minnet beklemeyinle çıktı ben her yazımda değindim her mecrada emek veren herkes alkışlanmalı diye anlaşılamadım ısrarla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…