Corona virüsünün def i için 81 milyon La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin okuyoruz

MoonfacedMom canm başlıkta eksiklik var bilgin olsun istersen düzeltim yapabiliyosan yap.Dua; "Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî küntüminez-zalimîn"
senin yazdığında illâ kısmı yok, ordan bakıp okuyanlar için söylemek istedim

Farkettim kuzum ben yazdm klavye düzeltme yapmış malesef. Başlığı düzeltemiyorum

Farkettim kuzum ben yazdm klavye düzeltme yapmış malesef. Başlığı düzeltemiyorum

ilk sayfaya not gibi yaz istersen belki orda görürler canm bilen zaten anlar da bilmeyen de olabilir. Bana WhatsApp tan felan da geldi ordan anladım şahsen duayı daha öncesinde bilmiyodum

ilk sayfaya not gibi yaz istersen belki orda görürler canm bilen zaten anlar da bilmeyen de olabilir. Bana WhatsApp tan felan da geldi ordan anladım şahsen duayı daha öncesinde bilmiyodum
İlk mesajda yazıyo kuzum inşallah kimsenin hakkına girmem Bi hyır yapalım dedik inşallah günaha girmem

İlk mesajda yazıyo kuzum inşallah kimsenin hakkına girmem Bi hyır yapalım dedik inşallah günaha girmem

Yok canm günah olur mu hiç bilerek yaptığın bişey değil arkadaşlar bu konuşmayı ds görür belki ve tam okurlar insAllah kendini suçlama Allah içini biliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…