Arkadaşlar bir niyetim var iş ile ilgili ,Allah rızası için 3 - 5 demeden niyetim için yunus duası okuyabilir misiniz

Selam canım. Niyetini yazdığın için okudum, güzel dileklerde bulundum. Allah hakkınızda hayırlı helal iş kapısı açsın, kimsenin hakkına girmeden inşallah.
Normalde niyetini söylemeyenler için dua etmiyorum belki art niyetli bir niyet olabilir diye.

Allah'ım hayırlısı neyse onu versın 100 aldım ben Okuduk Allah kabul etsin herkesinkini:) bi yerde okumustum baskasına tanımadıgın bırıne yaptıgın dua daha etkılıymiş. :))

Tabii ki okurum canım okuduktan sonra sayıyı buraya yazacağım inşAllah

Selam canım. Niyetini yazdığın için okudum, güzel dileklerde bulundum. Allah hakkınızda hayırlı helal iş kapısı açsın, kimsenin hakkına girmeden inşallah.
Normalde niyetini söylemeyenler için dua etmiyorum belki art niyetli bir niyet olabilir diye.
Allah razı olsun canım benim :KK200:çok haklısın ama benim niyetim sevgilimin hayırlısıyla bir işe girip helalinden para kazanması :dua:

Alyaayla Alyaayla canım 100 adet okudum sana bağışladım Allah hayırlısıyla gönlündeki nasip etsin inşAllah 💝

X